Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Hykke  (Read 1093 times)
hykke
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: December 31, 2021, 03:05:40 PM »

Witam wszystkich bardzo serdecznie:

1. Hykke, 33 lvl, warden

2. 30 lat

3. Zaczynałem pewnie jak większość osób od Tibii - jakieś 20 lat temu? :D, dalej był Runescape i WoW oraz masa mmo, w których nie zagrzałem na dłużej niż tydzień. W LOTRO gram z przerwami od 2011 roku, a ostatnio grałem jak lvl cap był 100 lvl więc mam sporo do nadrobienia. Raidowałem jak najnowszym contentem był Rise of Isengard (Draigoch, pamięta to ktoś jeszcze? :))

4. Nazywam się Krzysiek. Nareszcie uporałem się z questami irl tak aby znowu mieć na spokojnie czas na wieczorne i weekendowe granie w LOTRO. Poza graniem moją pasją jest kolarstwo górskie, któremu w sezonie poświęcam bardzo dużo czasu. Jestem fanem i maniakiem F1. Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi operacjami lotniczymi.

5. Byłem w kinie na serwerze Gladden ale nazwy sobie nie przypomnę. Możliwe, że w Twierdzy są osoby z tamtego serwera/kina bo jak sięgam pamięcią ludzie przenosili się na Snowbourn na długo przed ostatnim łączeniem serwerów.

6. Akceptuję kodeks oraz regulamin.

7. Mam konto premium, cały content oprócz najnowszego dodatku - jak dobiję lvl to kupię.
panTadeiro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #1 on: December 31, 2021, 06:20:30 PM »

okejka :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #2 on: December 31, 2021, 06:25:54 PM »

Jak dla mnie ok, z Wiflem pogadasz o F1, z Szefcią o rowerach.
panTadeiro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #3 on: December 31, 2021, 06:33:49 PM »

Ze mną bardziej jednak o rowerach, tyle że szosowych nie górskich ;)
fraeydis
Gość
« Reply #4 on: December 31, 2021, 07:04:13 PM »

Za, ja i Morg :)
Pages: [1]
  Print