Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Figgis - podanie  (Read 4217 times)
Figgis
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« on: July 01, 2011, 08:30:44 PM »

1. Figgis / 28lvl / Guardian

2. 27 lat

3. ok. 1 roku WoW, 2 lata RoM

4.Witam Was. Nazywam się Maciek, a dla większości znajomych "wilku" i jestem z Warszawy. Jeśli chodzi o moje preferencje muzyczne to głównie tzw. "stara dobra" muzyka głównie spod znaku rocka i bluesa, gram też na gitarze.
Moim ulubionym światem fantasy jest Wiedźmin ( nie tylko gra - głownie książkowa saga ;) ). Mam za sobą "jako-takie" doświadczenie z mmo - 1wszy był WoW, jednak po pewnym czasie zrezygnowałem (przyszło lato, stwierdziłem że ciekawiej jest wydać fundusze na inne przyjemności, a potem nie wróciłem, jak i wielu moich towarzyszy - gra się zrobiła nudna i z tego co wiem nadal taka jest) ..potem długo długo nic i RoM - trochę w to pograłem, przechodząc z jednej gildii do drugiej, ponieważ poprzednie się rozpadały, ostatecznie wkurzyłem się przez system zdobywania statystyk i masę nienaprawianych bugów ..na dodatek fabuły praktycznie brak - zacząłem szukać czegoś nowego i znalazłem LotRo. Liczę na to, że znajdę tu to czego brakowało mi w innych grach, a także przyjazne, pomocne towarzystwo.
W poprzednich grach obierałem raczej role DPS, tym razem jednak postawiłem na tanka i mam nadzieję, że znajdą się osoby chętne do nauczenia mnie skutecznego sprawowania tej roli.

5. Nie

6. Przeczytałem, zrozumiałem i zaakceptowałem

7. Na razie F2P ..planowanie premium
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: July 01, 2011, 08:32:30 PM »

Za.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #2 on: July 01, 2011, 08:47:31 PM »

Za.
Głównie za "starą dobrą" muzykę rockową ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: July 01, 2011, 08:50:55 PM »

Za-praszamy:)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #4 on: July 04, 2011, 01:53:59 PM »

Osoby sie znajda. Ostatnio szeregi guardianow jakby sie przerzedzily.  :)
Figgis
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #5 on: July 27, 2011, 09:05:27 PM »

By formalności stało się zadość zgłaszam się po awans - dziś, ponieważ jutro wyjeżdżam na kilka dni ..to tak żeby nie było, że nie trzymam się regulaminowych terminów  ;) 
I małe pytanko na temat altów - jak to jest? ..mam sobie takiego 2X lvl huntera którym też grywam ..mógłbym go zgłosić do gildii, czy też występują jakieś obwarowania w tym temacie?
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: July 27, 2011, 09:09:11 PM »

Za.
Po dostaniu awansu możesz dodawać alty do kinu bez problemu. Obwarowania takie jak w przypadku maina mniej więcej: lvl i nick przede wszystkim (o tym warto pamiętać, żeby nie zblokować dołączenia alta przez nieodpowiedni nick). Membera alt dostaje z automatu już.
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #7 on: July 28, 2011, 09:29:18 AM »

nich będzie za :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #8 on: August 08, 2011, 11:23:40 AM »

No powiem całkiem miło się z szanownym panem gra, tylko po tym wniosku tak coś czekam żeby go na Vencie usłyszeć, bo bez venta trochę ciężko tak mnie żeście przyzwyczaili a widzę (pisze nie logując się do gry info mam przedwczorajsze) że póki co figgis awansu nie dostał dajcie chłopinie ten awans (jeśli szefowa przeciwwskazań nie ma ofc, ale wątpię by miała) i konto na VT.

Pozdro ze szlaku (na razie nie wiedźmińskiego =D) Sagrast/Filavorin
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: August 08, 2011, 11:58:35 AM »

Ty filavorin sobie zerknij... ma wojownika? Ma i to od kilku dni...
A dostep do venta, w ograniczonym stopniu, a jednak zawsze, maja nawet rekruci - tylko muszą się zainteresować sprawą :)
Pages: [1]
  Print