Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  
Autor Topic: Preorder z Empiku  (Read 20196 times)
Peter
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 64



« Reply #45 on: December 12, 2011, 11:49:31 PM »

Takoż mi się zmienił status na w "realizacji" No ciekawe... jutro? pojutrze? Po świętach?

Poza tym mam dylemat... Jedi Consular... czy może jednak Jedi Knight na początek :/
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #46 on: December 13, 2011, 12:03:52 AM »

Bierz Consulara, JK są słabi i w ogóle, po becie wszyscy na nich narzekali. A poza tym nie chcę mieć armii swoich klonów ;D
Peter
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 64



« Reply #47 on: December 13, 2011, 12:13:22 AM »

No przy moim kompie (nowy z nowym rokiem) consular miał wyjątkowo słabą przeżywalność w stosunku do knighta...
No ale kompanionów consular chyba ma ciekawszych... nie wyobrażam sobie biegania z sith purebloodem ;)
No i charakterologicznie mi niby consular bardziej pasi teoretycznie...

Muszę się z tym przespać :P

Panowie proszę trzymać się tematu. Dziękuję.
Inkwi

Bertrond
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 75



« Reply #48 on: December 13, 2011, 02:29:07 PM »

Znacie piosenkę "W Empiku nie kupię nigdy już nic"?

Zaszedłem do Empiku i pytam się obsługi kiedy dostaną TOR, a oni, że 20.12 i wcześniej na pewno nie.
Obok jest Saturn więc z ciekawości i tam się udałem. Pytam się pracownika działu software, a on mówi, że nie wie, ale wczoraj wieczorem jakąś paczkę od EA dostali. Zadzwonił do człowieka z EA z zapytaniem czy w tym transporcie jest TOR i okazało się, że tak. Jak widać można wcześniej... Facet powiedział, że gdybym poczekał pół godzinki to oni to rozpakują i będę mógł kupić. Niestety w Empiku mam wykupiony pre-order i szkoda mi tych dwudziestu złociszy. Czekam do dwudziestego... :(
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #49 on: December 13, 2011, 02:41:02 PM »

Bo Ci z obsługi to nic nie wiedzą. Raz mi mówią, że może być już 13ego, raz że 20ego (Ci się pewnie kierują informacją o premierze na pudełkach).
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #50 on: December 14, 2011, 09:14:43 AM »

Właśnie dostałem e-mail z empik.com, zapraszają mnie jutro po odbiór.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #51 on: December 14, 2011, 12:12:21 PM »

Ja taki dostałem wczoraj że już dziś możliwy jest odbiór ;)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #52 on: December 14, 2011, 12:12:44 PM »

Podobno mam dziś do odebrania, jak zobaczę to uwierzę :)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #53 on: December 14, 2011, 12:15:30 PM »

Ja za 2 godzin,y po pracy idę odebrać :) Ale zaproszenia na EA - niet :'(
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #54 on: December 14, 2011, 12:58:08 PM »

Właśnie dostałem info że gra już jest w salonie empiku gotowa do odbioru. Jutro albo po jutrze sobie odbiorę ;).
Sarrai
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #55 on: December 14, 2011, 07:07:59 PM »

Znacie piosenkę "W Empiku nie kupię nigdy już nic"?

Zaszedłem do Empiku i pytam się obsługi kiedy dostaną TOR, a oni, że 20.12 i wcześniej na pewno nie.
Obok jest Saturn więc z ciekawości i tam się udałem. Pytam się pracownika działu software, a on mówi, że nie wie, ale wczoraj wieczorem jakąś paczkę od EA dostali. Zadzwonił do człowieka z EA z zapytaniem czy w tym transporcie jest TOR i okazało się, że tak. Jak widać można wcześniej... Facet powiedział, że gdybym poczekał pół godzinki to oni to rozpakują i będę mógł kupić. Niestety w Empiku mam wykupiony pre-order i szkoda mi tych dwudziestu złociszy. Czekam do dwudziestego... :(

A ja dzisiaj się przeszłam do Empiku i ku mojemu zdziwieniu gra była na półeczce ;)
Ale koszt - 199 zł... ekhmmmmmm  W porównaniu ze sklepem internetowym - 10 zeta w plecy, w porównaniu z keye.pl - 2 dyszki.
No ale mam juz wykupiony pre-order.. Jestem tylko ciekawa, czy muszę grę zakupić w tym samym empiku w którym zakupiony zostal preorder (chodzi mi o dokładnie ten sam salon)???
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #56 on: December 14, 2011, 07:24:49 PM »

Grę mam w łapkach teraz czekam na ea.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #57 on: December 14, 2011, 07:32:12 PM »

W ramach wyjaśnienia na keye.pl gra jest za 170 zł, więc 3 dyszki w plecy. No chyba, że koszt Ci się pomerdał i miało być 189zł ;).
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #58 on: December 14, 2011, 09:12:14 PM »

W empiku na Rynku w Krakowie wersja standardowa też jest dostępna, niestety nie ma i nie wiedzą kiedy będzie kolekcjonerka. Nie wiedzą, bo każdy sklep dostaje tą grę bezpośrednio od dystrybutora, więc nie mają jej w systemie. Ceny "normalne" 199 i 499.
Bertrond
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 75



« Reply #59 on: December 14, 2011, 09:37:59 PM »

Kurczaki... Z tą ceną to trochę przegieli. Wszędzie kosztuje około 179 złotych... Mogłem kupić we wtorek w Saturnie i nie żałować kasy za pre-order, bo na to samo by wyszło, a miałbym już swoje pudełko. :(
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print