Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print  
Autor Topic: Rozważania na temat Ważne Kwestie  (Read 19382 times)
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #75 on: December 11, 2011, 06:32:24 PM »

Ehh to ja z moim 17.11 pewnie sie zalapie na max 3 dni... troszke to takie nie fajne bo wkoncu pre-order to pre-order i powinni wszystkich wpuscic w tym samym momencie na serwery.
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #76 on: December 11, 2011, 06:35:08 PM »

troszke to takie nie fajne bo wkoncu pre-order to pre-order i powinni wszystkich wpuscic w tym samym momencie na serwery.
A z tym to ja się nie zgodzę. Chce być jakoś wyróżniony za to, że złożyłem zamówienie jeszcze w lipcu. Tym bardziej że było o tym wiadome od początku.
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #77 on: December 11, 2011, 06:54:22 PM »

A z tym to ja się nie zgodzę. Chce być jakoś wyróżniony za to, że złożyłem zamówienie jeszcze w lipcu. Tym bardziej że było o tym wiadome od początku.

Wiesz ja np o pre-orderze w lipcu jeszcze nawet nie mialem pojecia. Co nie zmienia faktu ze zaplacilem za niego tyle samo co, inni wiec fajnie by bylo miec dostepny wtedy co inni :) Tak czy siak nie placze bo w tygodniu za duzo pracuje, wiec jeden dzien w ta czy w tamta nie zrobi mi roznicy. Poprostu przyzwyczailem sie z innych MMO, ze headstart zaczynal sie dla wszystkich w tym samym momencie. Nie wazne w kiedy wykupili pre-order.
Tomii
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Reply #78 on: December 11, 2011, 06:57:52 PM »

a gdzie wam sie tak spieszy skoro twierdza to gildia casual bez cisnienia na progres?
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #79 on: December 11, 2011, 07:00:37 PM »

Nie mam w co grac :P Wiec mi sie spieszy ^^
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #80 on: December 11, 2011, 07:03:19 PM »

Wracając do kwestii ważnych. Czy Twierdza dysponuje jakimś serwerem TS3 lub podobnym?
Szukaczka mi nie znalazła odpowiedzi na to pytanie.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #81 on: December 11, 2011, 07:05:20 PM »

namiary na ts'a są podane na swtor.com prywatne forum gildyjne.
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #82 on: December 11, 2011, 10:30:31 PM »

Ehh to ja z moim 17.11 pewnie sie zalapie na max 3 dni... troszke to takie nie fajne bo wkoncu pre-order to pre-order i powinni wszystkich wpuscic w tym samym momencie na serwery.

A co ja mam powiedzieć z 29.11 :)
Doskonale cię rozumiem bo pre-orderowałem w lipcu ;/
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #83 on: January 09, 2012, 09:14:03 AM »

Mam prośbę do wszystkich. Jak już piszecie o zmianę rangi na membera i nadanie uprawnień to piszcie poprzez Prywatną Wiadomość na forum. Jak prześlecie to poprzez mailową opcję na forum to ja dostaję potem na skrzynkę maile od Was, które często są nawet nie podpisane nickiem z gry i znacznie utrudnia mi to identyfikację od kogo wiadomość przyszła (wyświetla się jedynie adres mailowy bez przypisanej nazwy konta na forum).

Uprzedzam, żeby się nie denerwować jakby co, że rangi zapewne zacznę zmieniać po powrocie z pracy do domu około 18.
Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print