Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: DYSKUSJA n/t Deklaracje HEADSTART/RELEASE (after BW3)  (Read 14521 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #15 on: July 29, 2012, 07:39:11 PM »

Zdążyłem się przyzwyczaić, że wyrażenie swojej opinie (jak bardzo nie starać się tego zrobić naturalnie) wzbudzi kontrowersje i osądzenie o obrażanie i próbę odebrania praw do dobrej zabawy.
Kass, proszę Cię - gdzie ty to wszystko wyczytałeś w moich postach? Już nawet starałem się wyprzedzić takie uwagi pisząc,
Nie odbieram innym prawa do własnych upodobań [...]

ale jak widać niewiele to dało.

Obrażanie graczy? twórców? Samego siebie - to jeszcze mogę zrozumieć ;)

Asura to dla mnie dziwna postać, nie czuje jej klimatu i nie pasuje mi w moim wyobrażeniu fantasy. Nie wynika to z ograniczania swojej wyobraźni, ale raczej gustów i upodobań (zaraz ktoś znowu rzuci slogan, że o gustach się nie dyskutuje ;) ) Tak samo jak nie trawie mangi (szczególnie fantasy - z małymi wyjątkami), wielkich dziwnych uszu u Elfów ala WoW, wielkich mieczy 4 x większych niż postać je nosząca itp. itd


Granie tą rasą (Sylvari - przyp.) ze względu na to, iż przy "wytężeniu wyobraźni przypominają leśne elfy" uważam za jakieś nieporozumienie graniczące z jakimś wręcz ograniczeniem  :

Tego też nigdzie nie napisałem (pisałem o Asura w kontekście Spitów u WE). Ale co tam ;)
Wyboru rasy dużej nie ma - Asura i póki co Charr dla mnie odpadają (jak będzie później któż to wie - tylko krowa nie zmienia zdania ;) ). Pozostają trzy humanoidalne rasy - ludzie to wybór prostu, ale mało ciekawy, Norn - interesujący lecz zbyt ludzki ;). Zostają więc Sylvari. A że chce grać rangerem (najprawdopodobniej) i ta rasa przypomina mi moje "ukochane" Leśniaki (tak teraz to napisałem ;) ) to tak jakoś wyszło.

Czy tak pozostanie zobaczymy, gdy zacznę grać  :P


I podsumowując - zdziwiłem się widząc popularność tej rasy. Czy to dziwne, że się człowiek dziwi?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: July 29, 2012, 08:48:39 PM »

I podsumowując - zdziwiłem się widząc popularność tej rasy. Czy to dziwne, że się człowiek dziwi?
Popularność może wynikać z tego, że dopiero na ostatnim BWE była okazja nimi pograć. Sam pobiegałem warriorem asurą. Zabawne, małe stworzenie rzucające się w wir walki z dwoma toporkami, albo młotem. Z wyskoku :P.
Mitsima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #17 on: July 29, 2012, 11:41:43 PM »

Widzę, że się "uzbierało" trochę Thiefów, także będę  Rangerem. Później Alt Thief
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


1
« Reply #18 on: July 30, 2012, 09:26:28 AM »

Mitsima a nie chcesz jednak pograć Thiefem? Bo myślałem nad zamianą maina z Guardiana na Rangera właśnie :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



1
« Reply #19 on: July 30, 2012, 10:05:47 AM »

Jeśli ktoś nie zauważył - można zmieniać dokonany wybór w ankiecie :)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



1
« Reply #20 on: July 31, 2012, 05:50:27 PM »

nie wiem czy wypada sie deklarować jak nie wiem czy będę grał ale co mi tam ;)

Main: Ranger/Thief/Warrior - w zależności od tego co potrzebuje gildia
craft nie mam pojęcia - tez się dopasuje.



Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



1
« Reply #21 on: July 31, 2012, 06:37:10 PM »

nie wiem czy wypada sie deklarować jak nie wiem czy będę grał ale co mi tam ;)



This ->  "Bedę na 100% grał po premierze(...)"

Temat służy w pewnym sensie rozpoznaniu ile faktycznie będzie grało osób po premierze, jeśli ktoś nie jest tego pewny to proszę się nie wypowiadać w temacie ani nie głosować, bo tylko przekłamanie będzie. Z poprzedniej ankiety wynikało, że jest szansa na około 50 osób i już widać jak się to ma do rzeczywistości. Chciałbym aby ta ankieta dała rzeczywisty wynik.
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



1
« Reply #22 on: July 31, 2012, 06:49:54 PM »

w takim razie Ranger -1 z ankiety

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



1
« Reply #23 on: July 31, 2012, 09:10:18 PM »

Z poprzedniej ankiety wynikało, że jest szansa na około 50 osób i już widać jak się to ma do rzeczywistości. Chciałbym aby ta ankieta dała rzeczywisty wynik.
Z poprzedniej ankiety:
Tak    - 36 (72%)
Może    - 8 (16%)
Nie    - 6 (12%)
Total Voters: 50

Licząc "może" jakoś 50% wychodzi około 40 sztuk. 10+ osób się rozmyśliło, albo nie zadeklarowało/zastanawia. Cóż im bliżej premiery, tym dokładniejsze zgadywanki.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



1
« Reply #24 on: July 31, 2012, 09:33:04 PM »

Ja nie wiem czym cholera grać wszystkie klasy są fajne :/ chyba wybiorę coś randomowo jak odpale grę :P.
Arthua
Gość
1
« Reply #25 on: August 01, 2012, 01:32:03 PM »

Ja nie wiem czym cholera grać wszystkie klasy są fajne :/ chyba wybiorę coś randomowo jak odpale grę :P.

wybierz dwie profesje, które najbardziej Ci odpowiadają i rzuć monetą ;)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
1
« Reply #26 on: August 01, 2012, 08:10:06 PM »

Z poprzedniej ankiety:
Tak    - 36 (72%)
Może    - 8 (16%)
Nie    - 6 (12%)
Total Voters: 50
No aż mi głupio, że tam klikałem... W ankiecie pytanie było czy w ogóle zamierzasz grać w GW2, a nie że konkretnie w Twierdzy. Wyniki więc nie odzwierciedlają, tego czego oczekujecie. Ja tam swoim shaboszczakom regulamin układam. ;P


<- Human Elementalistka. Uwielbiam lodowy łuk. ^.^
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



1
« Reply #27 on: August 03, 2012, 07:41:37 AM »

No i dupa pograłem wczoraj na stres teście kilkoma klasami i wiem mniej niż wiedziałem mezmer mi się spodobał elemtalist też enginier fajny złodziej też warior fajnie sieka... także ja chyba zagram najmniej oblegana klasą jak się już wszyscy zdecydują  :P
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #28 on: August 03, 2012, 11:23:38 AM »

Ale możecie mi nie spamować w moim inkwizycyjnym temacie (skoro już Kass był tak uprzejmy i mi go założył) ;)

Deklaracje klas i ras macie w innym temacie ;)


btw - Kass zamknij ten temat. Ja vendettę skończyłem więc nie ma sensu trzymać to otwarte ;)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #29 on: August 03, 2012, 02:34:13 PM »

przy okazji pytanie- stary członek gildii tez pisze podania?
grałem w Twierdzy w Aoc-u i ostatnio w RIFT
Generalnie podanie pisze każdy, kto aktywnie nie grał z Twierdzą w ostatnich miesiącach, w pozostałych przypadkach myślę, że można przymknąć oko skoro ludzie i tak się znają.
Pages: 1 [2] 3
  Print