Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zmiana Serwera Kampani  (Read 3991 times)
Queil
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 110



« on: April 12, 2014, 09:41:52 PM »

Jako że serwer hopesfire jest zalany przez DC do poziomu w którym realna rozgrywka jest praktycznie nie możliwa , jak i nasza liczebność nie pozwala na dużą swobodę działań  postanowiliśmy dzisiaj zmienić serwer domowy na bardziej wyrównany i bardziej  zaludniony/aktywnyserwer Bloodthorn , może to skutkować  nieco dłuższymi oczekiwaniami na wejście do Cyrodill ale zapewni to że zawsze będzie można się do kogoś dołączyć i coś osiągnąć proszę więc o ustalanie / zmienianie serwera domowego na Bloodthorn  koszt takiej zmiany to  15k alliance points  co jest kosztem dość niskim .


Nowy SERWER DOMOWY : BLOODTHORN
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #1 on: April 12, 2014, 11:23:42 PM »

No i si,do zobaczenia:-)
Sheviq
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #2 on: April 13, 2014, 10:40:04 AM »

A ja zalecam rozwagę i trochę poważniejsze potraktowanie sprawy. Miał być temat w formie głosowania tymczasem decyzja "znowu" już podjęta, co nie bardzo mi się podoba. Na pierwszym gildyjnym pvp biegaliśmy na dwa prawie pełne rajdy, czyli na oko było 40+ osób, wczoraj nawet jednego całego nie udało się zorganizować. Ludzie się zniechęcili, czy to przez sytuację na mapie czy to przez ciągłe rozłączenia. Przynajmniej ja tak to widzę.

Jeśli organizować mamy jeden gildyjny wypad na pvp w ciągu tygodnia to bez sensu jest wymagać od wszystkich dołączania do określonej kampanii a potem nakazać zmienianie jej, nie każdy będzie w stanie opłacić sobie tę zmianę bo nie każdy był w stanie zdobyć te 15k punktów sojuszu. Już lepiej byłoby wykorzystać do tego guesta. Jako, że prawdopodobnie cały tydzień do kolejnego gildiowego wypadu proponuję wyszukanie najlepszej opcji spośród wszystkich serwerów.

Hopesfire miało nam zagwarantować dużo zajęć, tymczasem nie udało się tam robić praktycznie nic bez bardzo dużej grupy, zaś w tygodniu wchodząc samemu i dołączając do tubylców sytuacja zbytnio się nie zmieniła - jednym słowem lipa, co z tego, że cała mapa do przejęcia skoro do pierwszego punktu trzeba jechać kupę czasu po to by paść czy to na bramie czy kawałeczek dalej. Serwer poprawi się wraz z czasem, nasza frakcja jest zdecydowanie najliczniejsza co obserwuje po zapełnieniu serwerów każdego dnia, toteż w końcu i Hopesfire będzie wyrównane.

Jednakże sam myślę poważnie nad sprawdzeniem serweru gdzie EP utrzymuje pozycje taką jak DC na Hopesfire, to znaczy serwer Wabbajack, przyda się sprawdzić czy bonusy z posiadania wszystkiego wpływają na grę tylko w Cyrodiil czy może również poza mapą, za parę dni napiszę jak to wygląda. Tymczasem serio zalecam rozwagę, bo taką pochopnością możemy sobie tylko jeszcze bardziej zniechęcić ludzi do grania w pvp.

Edit: ciekawostka, po zmianie kampanii stojąc sobie w normalnej lokacji poza Cyrodiil już mam bonusy za scrolle i własnego imperatora ^^
Queil
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #3 on: April 13, 2014, 11:06:19 AM »

Wypady najprawdopodobniej odbywać się będą w :

Wtorek od godziny 16/17

Czwartek od godziny 16/17

Sobota od godziny 18/20 do oporu
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: April 13, 2014, 12:15:59 PM »

Planujemy więcej wypadów, przy czym w tej chwili większość osób jeszcze poznaje content PvE, więc PvP traktują raczej jako ciekawostkę. Mam nadzieję, że coraz więcej graczy będzie chciało brać udział w wojnie frakcji. Oczywiście rozważaliśmy różne opcje, a sytuacja na serwerach wygląda każdego dnia inaczej, dlatego ciężko jednoznacznie powiedzieć co będzie najlepszym wyborem. Chcemy jednak, żeby populacje wszystkich frakcji na serwerze, na który się udamy, były w miarę wyrównane, stąd obecne postanowienie.
Jeśli ktoś ma problem ze zdobyciem punktów na przeniesienie, to sądzę, że możemy zorganizować grupę, która pomoże w tym. Wczoraj podczas naszego wypadu zdobyłem ok 10k punktów, niestety frajda z ciągłego bycia rozjeżdżanym była znikoma.
Gdyby ktoś miał lepszy pomysł, zapraszam do przedstawienia swojego zdania.
@Sheviq - daj znać jak tam sytuacja wygląda na co dzień na Wabbajack, mówię o PvP, bo nie sądzę, że bonusy w PvE są w tej chwili potrzebne. Chyba, że większość przejdzie już na veteran content.
Pages: [1]
  Print