Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Katarynka, czyli po obu stronach mocy  (Read 4199 times)
Draegg
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


baruk khazad!


WWW
« on: December 26, 2013, 01:20:09 PM »

Wymagane informacje:
1. Imię, level postaci, klasa


Katarynka (Miralan), 16lvl, commando-healer
Draeggonoff legacy

2. Wiek

37

3. Doświadczenie w mmo

5 lat w Anarchy Online, sporadycznie WOW (privy), 1 rok LOTRO (Twierdza), SWTOR (Mroczna Twierdza)

4. Coś od siebie i o sobie.

(umieszczam tu identyczne informacje, jak w ankiecie Twierdzy LOTRO i imperialnej SWTOR, bo osobowość mi się nie zmienia, zatem...)

Fantasta, rolplejowiec, grafik, ilustrator, mąż i ojciec.
Krasnolud, Dunmer Telvanni, Malkavian, Eldar, WorldEater, Krzyżak (Krasnolud nade wszystko).

Ze względu na spory pakiet obowiązków życiowych - gracz casual, nocny marek. TS często na mute, żeby domowników nie pobudzić.

W grach MMO najbardziej lubię crafting, i zbieranie przedmiotów przydatnych innym, PVP rzadko (wolę szachy niż boks). Raczej uzupełniam bank niż z niego korzystam.
Przedkładam styl nad funkcjonalność. Często wplatam w grę elementy roleplayowe, odgrywając osobowość postaci w wypowiedziach i zachowaniu, jednak tak, by nie utrudniało to rozgrywki. Preferuję klasy dps, choć wziąłem się ostatnio za healera, do tankowania jeszcze nie dojrzałem - na tym trzeba się dobrze znać, mieć zgraną ekipę żeby zebrać niezbędny ekwipunek i nabrać doświadczenia metodą prób i błędów, zazwyczaj bolesną dla podopiecznych. Nie twierdzę jednak, że się tego nie naumiem.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Owszem, czytałem i akceptuję.

--
pozdrawiam
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: December 26, 2013, 02:10:34 PM »

Hej, witamy po tej jaśniejszej stronie księżyca ;)

Jeśli jeszcze nie złapałeś inva to pisz do: SzacH, Arkadia, Miro, Qho, Inkwi
Pages: [1]
  Print