Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Northner  (Read 2341 times)
Northner
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« on: June 10, 2013, 09:15:38 PM »

   Mam na imię Patryk. Moja postać to Dwarf Champion, obecnie na 18 lvl. Mam 21 lat. Mieszkam w okolicach Łodzi.
  Grałem w World of Warcraft Druidem, w Star Wars The Old Republic Sith Assasinem. W międzyczasie miałem przygodę z Allods Online Kaniańskim Czarodziejem. Kilka dni spędziłem także przy Drakensang Online, jednak nie wciągnął mnie na dłużej.
  Gdy skończyłem swoją przygodę z wyżej wymienionymi grami postanowiłem sprawdzić LOTRO. Jestem wielkim fanem twórczości Tolkiena. Przeczytałem Władce Pierścieni z wielką przyjemnością, a Hobbita nawet kilka razy. I w końcu znalazłem MMO, które spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o PVE i ogólnie cały Rolepalying. Poprzednio wymienione tytuły niestety tego nie zrobiły.
Moje zainteresowania to głównie piłka nożna (gram regularnie w klubie) oraz gry komputerowe (nie tylko MMO). Na co dzień pracuję, a także studiuje zaocznie.
Na granie poświęcam około 4-5 h dziennie, choć czasami jest to trudne;)
  Nie należałem nigdy do żadnego kinshipu w LOTRO. Przeczytałem kodeks, rozumiem go i akceptuje. Narazie posiadam konto f2p (tylko jeden sms za 5zł, aby kupic Riding Skill), ale po wbiciu 30 lvl zamierzam wykupic prepaid na 60 dni.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, ponieważ bardzo się wkręciłem w świat LOTRO. Pozdrawiam:)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #1 on: June 10, 2013, 09:17:08 PM »

Za
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #2 on: June 10, 2013, 10:41:47 PM »

Popieram.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: June 11, 2013, 09:57:46 AM »

Popieram.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #4 on: June 11, 2013, 12:54:13 PM »

Popieram.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: June 11, 2013, 04:35:14 PM »

Możesz się już zgłosić po zaproszenie do kinshipu :)
Northner
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #6 on: June 11, 2013, 07:25:58 PM »

Ok, dziękuję :)
Pages: [1]
  Print