Twierdza - Gildia Multi MMO

Neverwinter Online (Beholder) => Rekrutacja: Neverwinter => Topic started by: Filavorin i Spółka on May 10, 2013, 07:04:55 PMTitle: Evanlyn - Wizytówka
Post by: Filavorin i Spółka on May 10, 2013, 07:04:55 PM
Witam z tej strony Evanlyn co prawda mam w gildii rangę Guild Founder więc rekrutem nie jestem, ale zasady (również te dobrego wychowania xD) dotycza zdaje się nadal wszystkich. Pozwolę sobie na skróconą wersję (ci co mnie znają wiedza co to znaczy xD)

No to najpierw link do pierwszego podania lotro  3 lata temu - http://twierdza.org.pl/index.php?topic=5179.0

Dalej pozwolę sobie pisać wg lotrowego wzorca bo wydaję mi się dość uniwersalny po drobnej przeróbce

1. Imię, Nick, lvl, Klasa, @handle*

Nazywam się Rafał w grze mam nick Evanlyn - Devoted Cleric 40 lvl na ten moment (poza tym z istotnych altów Valendor 33 lvl Control Wizard) handle @eluthingol1992

2. Wiek
Będzie w tym roku 21 zim (bo zamiast wiosny mieliśmy lato tego roku, a zimy były zdaje się regularnie xD)

3. Doświadczenie w MMO (nieco skorygowane).
Jakoś parę tygodni w Rifta (wyszedł NWO xD) Guild Wars 2 (również przerwa przez NWO) LotRO jakoś 4 lata, WoW na privach TBC przez dobre 3 lata, SWtOR jakoś trochę ponad rok. Tyle z większych tytułów z mniejszych sporo badziewia i kilka mało znanych ale uchodzących tytułów.

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Neverwinter, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/Gildii, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś

Jak już pisałem nazywam się Rafał poza tym co możecie przeczytać w tamtym podaniu czytam książki i lwia część tego co póki co przeczytałem to powieści z Forgotten Realms, więc bardzo jak widzicie lubię ten świat (niestety jak idzie o okres 4 edycji mam spore braki fabularne) i właśnie dlatego przywiało mnie do NWO. Aktualnie większość czasu spędzam w domu więc gram też często, bo czytadeł już trochę brak (męczę trochę Queen of Stone z Eberrona, ale opornie idzie bo wciąż nie najlepiej znam angielski). Mieszkam ciągle w Gdańsku do Irlandii póki co się nie wybieram. Jak idzie o muzykę to lubię tematy na pograniczu Folkowym więc raczej się ze mną nie dogadacie (to samo jak chodzi o sport bo ze mnie żaden kibic).

Dlaczego Twierdza? Po latach człowiek się przywiązuje, a Twierdza to była zawsze solidna gildia i bardzo mili ludzie i wierzę że będzie tak po wieki wieków. Czego oczekuje tego co zawsze od Was oczekiwałem miłej atmosfery, rady i wspólnej gry (żywię również nadzieję że będziecie mieli cierpliwość do braku przecinków w 8 stronnicowych tekstach i mylenia literek kiedy pisze w połowie biegu / walki)

5. Czy należałeś do tej pory do jakiejś gildii w NWO.

Póki co nie i nie zamierzam tego zmieniać tu mi dobrze jestem z Wami odkąd oddział powstał (co do minuty xD)

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje.

Z racji iż regulamin oddziału póki co nie istnieje potwierdzam zapoznanie się z następującymi uchwałami:

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=780.0
oraz
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0

Oraz akceptacje w nich wymienionych zasad

7. Żeby zgadzała się liczba pkt w regulaminie w miejscu Typ konta (lotro to było ważne) wpisze F2P bez żadnych wymyślnych Founder Packów (kupiłem sobie tylko sloty postaci xD).

P.S. Dla wszystkich którzy mnie nie znają tak to jest skrócona wersja

Notka: "*" Oznacza zedytowane miejsce


Title: Re: Evanlyn - Wizytówka
Post by: Germion on May 11, 2013, 06:20:00 PM
O matko i córko, aleś dał, 500+ postów i takie piękne zgłoszenie.
No nic to ja idę pisać swoje , bb za 2 tygodnie :)


Title: Re: Evanlyn - Wizytówka
Post by: Kai Man (Teliden) on July 12, 2013, 10:57:39 AM
Prosimy o potwierdzenie i zgłoszenie w Grze :)


Title: Re: Evanlyn - Wizytówka
Post by: Filavorin i Spółka on September 10, 2013, 04:00:25 AM
Jak już Urendirowi mówiłem (choć wynikło dorbne misunderstanding) wychodzę Evanlyn z gildii w Neverwinter mamy tu raptem 5 osób poza mną pojawiających się z czego 3 grają już aktywnie z United Legions więc nawet popisać na czacie nie ma z kim (o wypadzie na cokolwiek nie wspominając najwyżej na Jarka Siłę czasem (takie foundry))

Jak chyba każdy healer wie healer jest ceniony w pugach w ten sposób że zawsze go biorą a traktują jak śmiecia i oskarżają o każdy swój błąd i tylko utrudniają mu robotę co jest tak wkurzające że się po prostu grac odechciewa na cały dzień po jednym dungu...

Jeśli nie macie nic przeciwko zostawiam Valendora w gildii Evanlyn odsyłam do United Legions do reszty Twierdzowiczów. W sumie po odbudowie gildii sobie pograć nie zdążyłem, ale cóż.


Miłej zabawy wszystkim życzę i szerokiej drogi


P.S. Mam nadzieję że zaistniała sytuacja nie odbiję się na mojej reputacji w pozostałych oddziałach Twierdzy. Ja nie mam zamiaru palić z sobą mostów


Pozdrawiam Evanlyn / Filavorin / Vectris i cała reszta


Title: Re: Evanlyn - Wizytówka
Post by: Kai Man (Teliden) on September 10, 2013, 05:04:24 PM
połowy wywodu nie zrozumiałem, ale może z przejedzenia. Twoja wola Panie, Twierdza "puszy" się tym, iże jest casualowa, zatem kto chce, jak chce, tak chce... nic na siłę... Btw. Na czacie klikać mi się nie chce, wolę pogadać na TSie, czego wszystkim życzę. Pozdrawiam.