Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: ..::Regulamin Forum::..  (Read 8263 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234« on: July 14, 2008, 02:00:41 PM »

Regulamin Forum

1.   Rejestrujemy sie pod nickiem z gry w ktora aktualnie gramy.  Jeśli chcemy zmienić nick wyświetlany, należy o tym poinformować na forum w dziale gry w która gramy.

2.   Avatary mogą mieć maxymalny rozmiar 100x100 pixeli.

3.   Graficzne sygnaturki powinny mieć maxymalnie 400x100 pixeli łącznie. Nie dopuszczamy łączenia sygnaturek, ponieważ generują niepotrzebny ruch na łączu. Jedna sygnaturka graficzna na użytkownika powinna wystarczyć. Sygnaturki tekstowe nie powinny przekraczać 4 linijek tekstu.

4.   Nie postujemy zdjęć bardzo drastycznych, powypadkowych, operacyjnych, pornograficznych, rasistowskich, bądź obraźliwych. Nie postujemy obraźliwych treści, na tle rasowym, politycznym czy religijnym. Tego typu posty będą usuwane a autor ryzykuje ban na forum.

5.   Nie przeklinamy na forum. Posty gdzie przekleństwa sie znajda, mogą zostać edytowane, bądź i nawet usunięte całkowicie.

6.   Nie obrażamy sie nawzajem na forum. Obrażanie kogoś bezpośrednio, bądź jego przekonania religijne, polityczne będzie surowo karane. Konflikty rozwiązujemy poprzez Pm, email, czy rozmowę na vencie. Topiki gdzie będzie narastał Flame, obrażanie innych użytkowników czy grup będą zamykane.

7.   Piszemy przejrzyście, i wyczerpująco. Nie w wielkich blokach tekstu. Nie nadużywamy pisania dużymi literami. Staramy sie przestrzegać gramatyki, interpunkcji i innych zasad pisowni. Na forum szaleje kilku policjantów języka polskiego, wiec miejmy sie na baczności.

8.   Staramy sie pisać na temat i wyczerpująco. Posty typu „Ok“, „Tez tak myślę“ albo „lol“ i tym podobne mogą zostać usunięte by nie zaśmiecać ogólnego toku danego topiku.

9.   Max 1 konto na forum, na użytkownika. Nie dopuszcza sie tworzenia kilku kont. Nie spamujemy forum. Przed napisaniem posta prosimy o używanie funkcji "Search". Spamem można nazwać notoryczne tworzenie wątków na ten sam temat, postowanie krótkich i mało informatywnych postow.

10.   Zasady forum obowiązują wszystkich łącznie z grupa administracyjna oraz radnymi.


Z poważaniem
Admin Crew

  Axe, Huriel.
Pages: [1]
  Print