Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: GRD vs WDN  (Read 27636 times)
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #45 on: December 21, 2010, 06:50:56 PM »

Hmm jezeli jest jak mowisz redukuje to przyrost powera troche, ale tak glownie mowilem o aa. Jezeli skill kosztuje mniej niz 200 a beast wychodzi z zasiegu wlasnie oplaca sie uzyc, w innym wypadku nie.
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #46 on: December 21, 2010, 07:18:55 PM »

Zgodnie z obietnicą skład w jakim Waroth bił LT -> LINK
Rzeczywiście, nie dobrał go pod siebie, standardem jest że całe BG robisz na 3x RK i 2x Hunt i 2x LM

Quote
Dostajesz 50 powera za kazde uderzenie moskora, wiec dostajesz 50 powera za kazdy autoattack

Wrong again

Quote
Nikt Ci nie kaze uzywac pb 20 razy na minute.

Ujmę to tak, jako warden nie mający Panic buttona (force taunt), nie pozwolił bym sobie na NIE RZUCANIE tego 20 razy na minutę.
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #47 on: December 21, 2010, 07:30:50 PM »

Precise Blow jest tak dobry, że nie ma najmniejszej potrzeby spamowania go po początkowej fazie- ja zwykle używam go jedynie budowane z masteries co 15s i nie mam problemów z utrzymaniem agro.
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #48 on: December 21, 2010, 07:38:00 PM »

Zgodnie z obietnicą skład w jakim Waroth bił LT -> LINK
Rzeczywiście, nie dobrał go pod siebie, standardem jest że całe BG robisz na 3x RK i 2x Hunt i 2x LM

Wrong again


Ujmę to tak, jako warden nie mający Panic buttona (force taunt), nie pozwolił bym sobie na NIE RZUCANIE tego 20 razy na minutę.

Sklad jak sklad na ta walke, zakladam ze lt nie padl wtedy?

Wrong? 44-52 average 48, modyfikowane poprzez incoming healing ---> okolo 50 powera za atak. Nie zapominaj ze 1 tick dostajesz w momecie gdy udezasz Moskora. Wiec jezeli jako warden udezysz Moskora z onslought ( wejda wszystki 3 hity) dostaniesz instant ~150 powera + pojawi sie ten efekt, ktory pokazujesz na screenie.

Mysle, ze nie powinienes panikowac. Pannic buttony przydaja sie w 99% dlatego, ze gracz spanikowal... Zapros 5 kolegow i przetestuj to co mowilem( uzyj PB 5 razy na start + conviction, a potem niech oni zaczna uzywac aa/huter niech dpsuje w endurance, odpalasz dodatkowe pb co 20-30sekund), moze zadzialac.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #49 on: December 21, 2010, 08:54:34 PM »

Vadosi, jak masz zamiar obrażać mnie czy kogokolwiek innego, przynajmniej rób to z klasą, bo takie plucie na oślep jest troszkę prostackie:)

hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #50 on: December 21, 2010, 09:24:43 PM »

Vadosi, jak masz zamiar obrażać mnie czy kogokolwiek innego, przynajmniej rób to z klasą, bo takie plucie na oślep jest troszkę prostackie:)



Jezeli poczuas sie urazona moja uwaga, to przepraszam. Ale nie sadze, ze to bylo prostackie plucie w twarz zwyczajna odpowiedz na to co napisalas.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #51 on: December 21, 2010, 09:47:32 PM »

Kwestia tego, co nazywasz "normalną odpowiedzią"...
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #52 on: December 22, 2010, 08:58:00 AM »

Quote
Wrong? 44-52 average 48, modyfikowane poprzez incoming healing ---> okolo 50 powera za atak. Nie zapominaj ze 1 tick dostajesz w momecie gdy udezasz Moskora. Wiec jezeli jako warden udezysz Moskora z onslought ( wejda wszystki 3 hity) dostaniesz instant ~150 powera + pojawi sie ten efekt, ktory pokazujesz na screenie.

Moment, moment.
1. Onslought - budowany z masteries to 100 pkt + 130 za odpalenie gambitu. Zysk z tego to 3x 50 pkt za ataki (nie wiem czy jest taka mechanika i czy nie liczy się tylko 50 pkt.) oraz 3 tiki po 50 pkt. łącznie 300 pkt power. IMO marny to biznes bo po odjęciu zostaje ok 50 pkt power wiecej. Lepiej juz wychodzi bicie go z autoataku.

2. Jakim cudem warden ma tankować LT i smyrać jeszcze morskora pod ogonem ? W wątku trollujemy na temat wardena jako mt na LT. A w takim przypadku nie widzę możliwości biegania za smokiem.

W sprawie spamowania PB, wczoraj w 6 osobowym team testowałem jak działa PB, 5x PB + conv wystarcza na stałe złapanie aggro. potem tylko okazjonalne PB z masteries + conv, więc MOŻE koszt power będzie mniejszy. Ale to tylko przy założeniu ze conv by działał na cały rajd. Ponieważ tak nie jest wolał bym używać tego częściej.

Z obrazków które postowałem, tak nie zabiłem jeszcze LT, na rajdzie z warothem padliśmy przy dobijaniu LT.
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #53 on: December 22, 2010, 09:32:26 AM »

Onslought byl przykladem jak dziala mechanika zwrotu powera. Jest on o wiele wiekszy niz wyglada to na poczatku. Nikt ci nie kaze biegac za moskorem, chodzi o uzywanie autoatakow(+ latajace toporki, aa range ofc) jak tylko czesto mozesz na nim zamiast na lt.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #54 on: December 22, 2010, 11:27:42 AM »

A trollujcie sobie. Ja nie muszę być MT na Poruczniku, ale zamierzam tam chodzić. Mogę nawet robić za offheal teamu/dps, żeby oszczędzić lekarzom trochę wydatków. Gwarantuję, że power mi się nie skończy. Najwyżej wlezę w fioletową chmurę i zejdę poniżej połowy morale;D
Aervorn
Banita
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 105


« Reply #55 on: December 22, 2010, 01:56:56 PM »

Jeśli można coś wtrącić w kwestii trzymania aggro LT - nie potrzeba spamowac skilli. W swoim pierwszym udanym podejściu do LT HM użyłem block stance(a nie threat) i od czasu do czasu klikałem jakiś skill dodający threata, czy to reactive po blocku, czy vexing blow. Dużo bardziej skupiony byłem na usuwaniu korupcji i przy wszystkich bijących z autoattacku przez większość walki nie było nawet momentu, żebym się martwił o aggro. Więc myślę, że warden spokojnie może sobie odpuścić staranie się na zapas, bo jeśli ma myślących ludzi w drużynie, to nikt go nie przeaggruje.
Pages: 1 2 3 [4]
  Print