Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zasady Rekrutacji  (Read 5189 times)
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« on: July 12, 2013, 10:22:58 AM »

Ze zrozumieniem traktujemy starych Twierdzowiczów i nie wymagamy od nich zmiany nicka na forum, natomiast ewentualnych "nowicjuszy" prosimy o rejestrowanie się na forum imieniem postaci w NW, opcje wyświetlania można zmienić w ustawieniach swojego profilu. Jeśli nick na forum jest już zajęty - możesz miano swojej Postaci dodać w nawiasie.

Do Oddziału Twierdzy (Neverwinter) przyjmujemy Graczy w wieku minimum 15 lat z Postaciami poziomu 15-tego. Podanie może złożyć Gracz, którego Postać ma minimum 10-ty poziom.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi tematami:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=780.0


„Pamiętaj, podanie świadczy o Tobie, więc dla własnego dobra włóż w nie trochę serca „

Wzór podania:


1. Nick Postaci@Nazwa właściciela konta (handle), poziom postaci, klasa.
Uwaga: często zapominamy jak to nieszczęsne handle wygląda, zatem przypominam, że wystarczy na portrecie Postaci w grze, wybrać prawym przyciskiem myszy interesującą nas informację. Przykład: Teliden@kai3man, 30lvl, Great Weapon Fighter/Mistrz Broni Dwuręcznej

2. Imię i Wiek Gracza, kilka słów o Sobie ( Doświadczenie w MMO, członkostwo w innych Gildiach/Oddziałach Neverwinter, hobby, specjalizacja w Neverwinter itp.).

3. Potwierdzenie o przeczytaniu, zrozumieniu i akceptacji Kodeksu Twierdzy i Zasad Rekrutacji.

Zasady Rekrutacji:

- Podanie opiniują Gracze z rangą minimum Oficer.
- 3 głosy "przeciw" są równoznaczne z odrzuceniem podania.
- 3 głosy "za" są równoznaczne z przyjęciem podania.
- Arcymistrz ma decydujące i ostateczne zdanie w kwestiach spornych.
- pozytywnie rozpatrzone podanie uprawnia Gracza do ubiegania się o miano najemnika w Grze i następuje okres próbny, który trwa 3-4 tygodnie, w zależności od wieku Gracza.
-  każdy z braci Oddziału Twierdzy ma prawo wnieść uwagi/pochwały/zastrzeżenia co do danej osoby i może je śmiało pisać w wątkach poszczególnych podań rekrutacyjnych. Prosimy jednakże, by  nie pisać "ZA/PRZECIW", ponieważ wprowadzi to niepotrzebny zamęt.
- po upłynięciu okresu próbnego i po zdobyciu minimum 15 poziomu Postaci, Najemnik ma obowiązek zgłosić się na forum po awans (jeśli tego nie zrobi, automatycznie przedłuża sobie okres próbny do 6 tygodni).
-   po potwierdzeniu na forum, można się zgłosić w grze do Oficera o awans na Wojownika, czyli pełnoprawnego Gracza Oddziału Twierdza (Neverwinter).
- Gracz, ubiegający się o miano Najemnika w Grze, oraz Najemnik, ubiegający się o miano Wojownika w Grze, może się aktualnie zwracać do uprawnionych Graczy Oddziału Twierdza (Neverwinter). Technicznie polega to na tym, że naciskamy „O” (nie zero :P ), przechodzimy do zakładki „Znajdź Gildię”, w polu „Szukaj” wpisujemy nazwę: T W I  E R D Z A (tak jak widać, z dużych liter i ze spacjami), gdy pojawi się na liście, klikamy dwa razy na nazwie, wówczas wyświetli się lista Graczy uprawnionych do awansowania. Prawym przyciskiem myszy klikamy na wybranego Gracza i wysyłamy prywatną wiadomość z prośbą o awans/przyjęcie do Oddziału. Uwaga: Może się zdarzyć, że w danym czasie nie znajdziecie w grze gildii T W I E R D Z A, oznacza to, że nikt z uprawnionych Graczy nie znajduje się online, wówczas prosimy pisać maila wewnątrz Gry na handle Założycieli Oddziału (@kai3man,@rotrude lub @Urendir) i cierpliwie czekać na odpowiedź.
- Wojownik otrzyma  dostęp do komunikatora Team Speak 3 w odpowiednio ustalonym miejscu i czasie.

Hierarchia w Oddziale Twierdzy (Neverwinter):

–  Najemnik – Gracz ubiegający się o członkostwo w Oddziale Neverwinter z Postacią minimum 10 poziomu (3-tygodniowy okres próbny dla osób
powyżej 18 lat, oraz 4 tygodniowy okres próbny dla osób młodszych)
- Wojownik – Gracz z Postacią minimum 15 poziomu przyjęty do Oddziału Neverwinter.
- Rycerz - Doświadczony Gracz z Postacią 60 poziomu.
- Oficer –  Elitarny Gracz z Postacią minimum 60 poziomu, wyznaczony przez Arcymistrza do opieki nad bracią Odddziału Twierdzy. Jest uprawniony do przyjmowania najemników, zgodnie z listą przyjętych podań na Forum Twierdzy, a także do nadawania rangi Wojownik, oraz Rycerz.
- Paladyn - Elitarny Gracz z Postacią minimum 60 poziomu, wyłoniony z grupy Oficerów, namaszczony przez Arcymistrza do opieki nad poszczególnymi klasami Postaci.

Założyciele Oddziału Neverwinter :
- Mistrz (@kai3man,@rotrude, @zgrzytek)- Ranga Unikatowa, nadana Graczom - współzałożycielom Oddziału Neverwinter.

- Arcymistrz ( @Urendir) – Ranga Unikatowa, nadana Graczowi wyłonionemu z grupy Mistrzów. Arcymistrz jest namaszczony przez Ao i Radę Gildii Twierdzy do opieki nad całym Oddziałem Neverwinter.
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278« Reply #1 on: February 16, 2014, 03:20:27 PM »

Z dniem dzisiejszym na czas nieokreślony dopuszcza się przyjęcie do gildii poprzez rozmowę rekrutacyjna online w grze przeprowadzoną przez osobę ze statusem oficera lub wyższą.

Po pozytywnym zakwalifikowaniu Rekrut zobowiązany jest umieścić krótką notkę o sobie w wątku rekrutacyjnym.

Oczywiście dalej można starać się przyjąć w sposób klasyczny dla Twierdzy tzn. poprzez podanie.

Staram się bywać w godzinach wieczornych koło 20:00 "Urendir Narluin@urendir".
Chętnych serdecznie zapraszam.
Pages: [1]
  Print