Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Beta Weekend 20.07.2012 [RING OF FIRE]  (Read 8489 times)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« on: July 19, 2012, 07:19:30 PM »

Czy probujemy wystartować w piątkowej becie na jednym serwerze ?, bo i tak chciałbym sobie zobaczyć nowe rasy więc można nowe postacie stworzyć. Ktos chciałby sie zorganizować ? Można korzystać z ts ze SW, Tery i DDo
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #1 on: July 19, 2012, 07:30:03 PM »

Każdy tworzy nowe postacie, bo przed tą betą są kasowane te, które mieliśmy wcześniej. A zagrać coś razem oczywiście, że można.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #2 on: July 19, 2012, 07:55:41 PM »

Dobry pomysł, przy czym ja obiecałem się podzielić kontem ze znajomym. Prawdopodobnie nie będę też grał od początku. Wybierzcie konkretny serwer, a osoby które zaczną grać najwcześniej niech sformują gildię i zapostują stosowne info.

Umówmy się, że na czas bety używamy TSa (swtor/tera), który ostatnio ma duże luzy :) Namiary większość zna (osoba zakładająca gildię niech wpisze odpowiednie info do MOTD)



Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #3 on: July 19, 2012, 07:57:43 PM »

W takim razie proponuje żeby te osoby ktore chca pograć razem grały w becie na serwerze Fissure of Woe. Zaczynamy jeśli sie nie myle o 21
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #4 on: July 19, 2012, 08:18:27 PM »

W takim razie proponuje żeby te osoby ktore chca pograć razem grały w becie na serwerze Fissure of Woe.
Może wstępnie być. Chyba, że kolejki będą nieziemskie to coś wykombinujemy.


Quote
the third and final Beta Weekend Event would take place from Friday, July 20 at noon PDT
Czyli - tak jak piszesz - godzina 21:00 (PDT = GMT - 9)
Arthua
Gość
« Reply #5 on: July 19, 2012, 10:36:37 PM »

W takim razie proponuje żeby te osoby ktore chca pograć razem grały w becie na serwerze Fissure of Woe. Zaczynamy jeśli sie nie myle o 21

Wiem że ostatecznie postacie zostaną skasowane i nazwy serwerów też mogą się zmienić, ale skoro wcześniej został zaproponowany na forum serwer Ring of Fire (http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7179.30), to może osoby, które mają konta na innych serwerach mogłyby spróbować przenieść swoje postacie na ten potencjalnie docelowy serwer i tam się ew. wspólnie spotkać.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #6 on: July 19, 2012, 10:55:49 PM »

W takim razie proponuje żeby te osoby ktore chca pograć razem grały w becie na serwerze Fissure of Woe. Zaczynamy jeśli sie nie myle o 21

Wiem że ostatecznie postacie zostaną skasowane i nazwy serwerów też mogą się zmienić, ale skoro wcześniej został zaproponowany na forum serwer Ring of Fire (http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7179.30), to może osoby, które mają konta na innych serwerach mogłyby spróbować przenieść swoje postacie na ten potencjalnie docelowy serwer i tam się ew. wspólnie spotkać.

BWE3 — July 20-22, 2012

ArenaNet announced[10] on June 28, 2012 that the third and final Beta Weekend Event would take place from Friday, July 20 at noon PDT (UTC-7) (start time for other timezones) and end on Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (UTC-7) (end time for other timezones).
[edit] Notable features & changes

    All characters and account data will be wiped before this event, except for the contacts list.
    The Gem Store will allow gems to be purchased, either directly with a credit card or through PayPal.
        Any gems purchased during BWE3 will be re-credited to your account on launch.
    Additional content:
        Players can create asura and sylvari characters.
        Players can visit some areas in Maguuma Jungle including Rata Sum and The Grove.
        Introduction of vistas.
        Players can play the Keg Brawl minigame.
        New PvP map, Legacy of the Foefire.
        In WvW, players can battle Sentries to gain points.
        Introduction of Equipment preview.
Arthua
Gość
« Reply #7 on: July 19, 2012, 11:19:00 PM »

nie widziałem tego info na temat wipe'u postaci przed BWE3, ale oznacza to jedynie imo że łatwiej będzie wszystkim zainteresowanym się spotkać na wcześniej zaproponowanym serwerze "Ring of Fire" :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #8 on: July 19, 2012, 11:25:34 PM »

nie widziałem tego info na temat wipe'u postaci przed BWE3, ale oznacza to jedynie imo że łatwiej będzie wszystkim zainteresowanym się spotkać na wcześniej zaproponowanym serwerze "Ring of Fire" :)
Serwer w becie nie ma żadnego znaczenia. Może być i ten, pod warunkiem, że będzie szansa się na niego lognąć przez weekend ;)
Arthua
Gość
« Reply #9 on: July 20, 2012, 10:48:00 AM »

nie widziałem tego info na temat wipe'u postaci przed BWE3, ale oznacza to jedynie imo że łatwiej będzie wszystkim zainteresowanym się spotkać na wcześniej zaproponowanym serwerze "Ring of Fire" :)
Serwer w becie nie ma żadnego znaczenia. Może być i ten, pod warunkiem, że będzie szansa się na niego lognąć przez weekend ;)


Dokładnie Kass, serwer nie ma znaczenia, chodzi jedynie o to aby był nawet tymczasowo ustalony jakikolwiek serwer , na który wbije się większość osób, a nie każdy na losowy, dzięki temu będziemy mieli większe szanse na wspólne spotkanie

dodatkowo biorąc pod uwagę niedawnego posta sądzę że warto sobie coś takiego ustalić wcześniej:

"
    World Transfer

    World transfer will be free and unlimited from Noon July 20 to 6:00 PM Pacific on July 21. After this period, you’ll need to spend gems for a transfer. Transfers will still be unlimited. The gem costs for a world transfer after 6:00 PM Pacific on July 21:

    1800 gems to transfer to a high population world

    1000 gems to transfer to a medium population world

    500 gems to transfer to a low population world

    Trading Post

    Dyes are now tradable in the Black Lion Trading Post.

    All items for sale must be posted for a unit price that is above the vendor value of the item (if the item has a vendor value).

    Daily Gem Store – 20% Off

    Each day during the Beta Weekend Event we’ll offer a different item on sale for 20% off in the Gem Store. All sales begin and end at midnight of each day.
"
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #10 on: July 20, 2012, 12:21:10 PM »

Ok - tym razem konkretnie - uprzednio beta serwerem Twierdzy był "Ring of Fire", więc już nie mieszajmy. Osoby chętne do wspólnego pobiegania w ten weekend pod banerem Twierdzy proszone są o tworzenie postaci na :

Ring of Fire


*gdyby kolejki uniemożliwiały normalną grę wybierzemy jakiś serwer rezerwowy
**namiary na TS będą podawane w grze (m.in. jako MOTD)
Dedal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


[ Tera - Mellissa ] [GW2 - Demeter Cares]


« Reply #11 on: July 20, 2012, 02:33:55 PM »

Dobry pomysł na ostatni beta weekend .Jak uda mi sie wejść na serwer to odezwę sie na TS :) Z tego co wiem to serwery maja być takie same a ludzi więcej więc kolejka pewnie będzie.
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #12 on: July 20, 2012, 03:55:55 PM »

Nie ma kolejek w GW, jak będzie pełny serwer to cie wrzuci na overflow serwer. Bardzo się tym twórcy chwalą ;]
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #13 on: July 20, 2012, 04:22:26 PM »

Nie ma kolejek w GW, jak będzie pełny serwer to cie wrzuci na overflow serwer. Bardzo się tym twórcy chwalą ;]
No oby bo ja to trochę inaczej zapamiętałem ::) Nawet kolejkowania nie było tylko człowiek siedział przy kompie i klikał "login" po kilkaset razy aż w końcu nie wyskoczy error i go gra wpuści do menu wyboru postaci a potem łaskawie pozwoli się zalogować na serwer bez crasha ;) Ingame nie działały niektóre instancje, albo sesje były resetowane, rollbackowane. W BW2 było już lepiej ale w BW1 masa ludzi nawet się nie zalogowała. Podczas BW2 było lepiej bo masa ludzi pewnie odpuściła po zagraniu w BW1. BW3 będzie prawdopodobnie najbardziej zergowane ponieważ udostępniają masę nowych rzeczy m.in. rasy azura i sylvari. Naprawdę może być bardzo różnie. Chyba każdy nauczył się już dystansować od wszelkich zapowiedzi i dmucha na zimne.
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #14 on: July 20, 2012, 04:42:45 PM »

W pierwszej becie pierwszy raz otworzyli serwery dla takiej liczby ludzi, więc musieli coś potestować, a problemy z logowaniem też występowały tylko przez pierwsze kilka godzin (takie jest moje doświadczenie, nie wiem jak inni)

Co do dmuchania na zimne, to oczywiście prawda, jednak w przypadku Arena Net to co piszą na dev blogu i to jak wykorzystali kolejne beta weekendy pokazuje, w moim mniemaniu, że można im trochę zaufać. Nie widziałem na ich blogu nic co by się później w grze nie sprawdziło i nigdy nie odstępowało od tego jak było opisane.

No cóż każdy podejdzie do tego jak chce i jak go życie nauczyło, ja jestem bardzo optymistycznie do tej gry nastawiony i już chcę mój legendarny młot z ciekłego metalu :P
Pages: [1] 2
  Print