Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Logo Twierdzy  (Read 9693 times)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« on: August 20, 2012, 12:25:29 PM »

Potrzebna mała pomoc. Trzeba zaprojektować logo Twierdzy w GW2. Ktoś dysponuje talentem i czasem ?
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #1 on: August 20, 2012, 12:44:24 PM »

Dysponuję osobą, która ma troche wprawy i czasu...Pogadam, popytam. Jakieś propozycje dotyczące logo?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #2 on: August 20, 2012, 12:59:02 PM »

jakiś pikny zomecek w tyle i motyw gw2
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #3 on: August 20, 2012, 01:03:32 PM »

Ja mam taki koncept, żeby zrobić coś a'la tego http://i406.photobucket.com/albums/pp142/winkyyy/GW2logo1-1.png tylko, że zamiast logo GW2 byłaby tm jakaś baszta.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #4 on: August 20, 2012, 01:08:17 PM »

Zawzoruj sie raczej na naszym banerze- tamten motyw to do The Travelers bardziej pasuje
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #5 on: August 20, 2012, 01:17:48 PM »

Edit: Jakiś błąd się wkradł i wrzuciło mi posta ;)
Arthua
Gość
« Reply #6 on: August 20, 2012, 01:37:00 PM »

chodziło Ci o logo takie np. do bannerka, czy emblem w grze?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #7 on: August 20, 2012, 01:39:12 PM »

logo ma być umieszczone na banerze sojuszu, a i później też sie może przydać
Arthua
Gość
« Reply #8 on: August 20, 2012, 01:50:03 PM »

ok.
Natomiast w temacie emblema, przypomniałem sobie, że kiedyś bawiłem się "Guild emblem creator'em" http://botorubattalion.com/emblemCreator fajne narzędzie, można poćwiczyć "na sucho" i coś ciekawego dla nas zaprojektować bo chyba będziemy mieli swój symbol jako guildia?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #9 on: August 20, 2012, 01:55:15 PM »

Bardzo fajne. Z wyborem emblematu dla sojuszu nie byłoby problemów (browar jest) :). Gorzej z gildią, no ale od czegoś mamy w końcu Kass-a  ;D
Argelab
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #10 on: September 17, 2012, 07:15:29 PM »

Czy dalej jest problem z banerem dla gildii? Podstawy grafiki mam więc może jak by potrzeba uda mi się znaleźć czas na wymyślenie czegoś.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: September 18, 2012, 02:58:51 PM »

A czy ten różowy bannerek gildii, który pokazuje mi się na klacie gdy wchodzę na bg/sc zostanie zmieniony? Poważnie zastanawiam się nad opuszczeniem szeregów Twierdzy jeśli chcecie to zostawić.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #12 on: September 18, 2012, 07:59:19 PM »

Poważnie zastanawiam się nad opuszczeniem szeregów Twierdzy jeśli chcecie to zostawić.
Pierwszy raz ever spotykam się z sytuacją, że ktoś chce opuścić szeregi jakiejś gildii bo mu się logo nie podoba  ::) ::) ::) ::) ::) Szczególnie, że jest to forma żartu i placeholder do momentu aż może AN pomyśli o możliwości wgrania do gry własnego logo. Trochę więcej dystansu to jest tylko logo w grze a nie godło narodowe czy twój herb rodowy ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: September 18, 2012, 09:34:20 PM »

Ja pierdziele - jak nie zrobię tryliona buziek puszczających oczko to już nikt nie załapie dowcipu?
I Ty Kass zarzucasz mi brak dystansu? Przeczytaj najpierw co sam napisałeś.

A tak na marginesie to pomimo dystansu do tego typu rzeczy - tak, uważam że te logo jest wieśniackie i wstyd mi się na mieście z czymś takim pokazywać.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #14 on: September 19, 2012, 08:48:57 AM »

Mi to na razie nie przeszkadza bo nie biegam w strojach z tym logiem, ale gdybym miał biegać to na pewno wolał bym mieć puste pole niż jakiegoś bobra czy inną wiewiórkę. Dla takich klimatów wstąpił bym do Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, czy do gildii o nazwie Brygada Zezowatej Zośki w skrócie Bzz a nie do Twierdzy.
Pages: [1] 2
  Print