Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: OGŁOSZENIA DROBNE  (Read 2545 times)
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« on: July 23, 2008, 01:03:13 PM »


1.Połączenie Gildii.
W ostatnim czasie część osób mogła zaobserwować, że do naszej Twierdzy są przyjmowani ludzie z sojuszu z gildii Royal Legion, z którymi chodziliśmy na raidy.
W związku z rozmowami przeprowadzonymi przez szefostwo, doszło do połączenia tych dwóch gildii - Twierdzy i Royal Legion.
Osoby z Royal Legion, będą stopniowo przyjmowane do nas.


*Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości i pytania, PM do Nergal, Nedu, Barbapapa, Ramzes, Amea.



2.Dostęp do "Tajna Strefa Gildiowiczów".
Kto nie ma  dostępu do Tajna Strefa Gildiowiczów, proszę wpisywać się w topic'u
 http://twierdza.org.pl/index.php?topic=468.45 .




3. Raidy Sojuszu.
Dni raidów zostały ustalone na : info z dnia 6 listopada 2008 roku.

Środa                 19:30           19:15-19:30 zbiórka
Piątek                 19:30           19:15-19:30 zbiórka
Niedziela             19:15          19:00-           zbiórka



4. Zbiórka Materiałów na Miasto T3. 
Wprowadzam oficjalną zbiórkę matsów : Gold, Basalt, Dusk Metal, Oak - 100 surowca co tydzień w dowolnej kombinacji. Przesyłać na Nedu.         



5. Wpisowe na Raid.
Na każdy Raid należy przynieść 10 sztuk surowca, jako wejściówka.     



6. Nieaktywni gracze i ich postacie.
Wszystkie postacie które miały powyżej 100 dni absencji w grze zostały usunięte z gildii.
Jeżeli ktoś wznowi subskrypcję i będzie chciał  grać pod sztandarem Twierdzy  powinien zgłosić się do oficera.     


7. Sojusz  IX Kohorta.

Sojusz z IX Kohortą  przestał obowiązywać. Niestety o tym fakcie dowiedziałem się od osób trzecich, a następnie z forum Kohorty. Nikt z szefostwa IX Kohorty nie raczył mnie lub kogokolwiek z Twierdzy poinformować o tym fakcie ( szkoda, nie spodziewałem się tego po Arrimie lub Mohiko ).
Treść posta zamieszczonego na ich forum " Ponieważ praktycznie sojusz z Twierdzą jest już martwy i wśród większości graczy IX Kohorty, nie ma chęci na wspólne projekty obu gildii, uważam ten sujusz za rozwiązany."
 
Pages: [1]
  Print