Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: [Order] W Altdorfie  (Read 3645 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« on: October 21, 2008, 08:13:40 AM »

Zachecam wszystkich do robienia Q i PQ w Altdorfie - zwieksza to ran mista a co za tym idzie - daje wiecej questow oraz zwieksza szanse na dropowanie przedmiotow (nie wiem czy zauwazyliscie ale dropuja sie teraz duuzo czesciej niz kiedys).

Ja znam 3 PQ w Altdorfie:
1) Steamtank - banalny PQ w Kwaterach wojennych - mozna zrobic samemu w 1,5 minuty. Nagroda z worka jest 11lvl ale sa tam tez buteleczka 100 oraz rzeczy do cultivation ok90.
2) Napad na Bank - trzeba zabijac bandytow co wybiegaja z banku i zabierac im skradzione dublony. Nagrody jak wyzej.
3) Bojka w gospodzie - Gospoda w polnocnej czesci dokow, trzeba zabijac gosci ktorzy bija sie w gospodzie. Na poczatku idzie bezproblemowo ale nagle wpadaja w szal i wszyscy rzucaja sie na was, wiec trzeba uwazac. Nagroda - 21lvl, butelka 150 itd.

A teraz cos dla 40lvl.
W knajpie kolo biblioteki (tam gdzie sa aukcjonerzy) w piwnicy jest szafa ktora mozna odsunac. Co jest dalej nie wiem bo puszcza tylko kogos kto ma 40lvl.

Jezeli wiecie coś jeszcze na temat Altdorfskich PQ i Q to piszcie.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: October 21, 2008, 09:24:44 AM »

Jest quest poborcy podatkowego - odwiedza się trzy osoby i pobiera podatek, który następnie przekazuje się poborcy na rynku. Twardym trzeba być i nie dać się zbywać przekonywaniami 'ale ja już zapłaciłem podatki!' :)

Jest quest w Bright Wizard College - zwykła robota kurierska. Ale lokacja warta zobaczenia - chłopaki (i dziewczyny) zdecydowanie muszą nie lubić chłodu ;)

Jest roznoszenie petycji po kupcach - chyba dwunastu trzeba odwiedzić a później zanieść petycję do pałacu. Przy okazji poznaje się lokalizację typa, u którego można kupić sobie nazwisko.

Jest też quest turystyczny polegający na odwiedzeniu wyznaczonych lokacji.

W którymś queście odwiedza się z misją dobrego samarytanina lochy miejskie - dostarczając paczkę więźniowi ;)

Na nabrzeżu jest kilka questow dla kapitana żaglowca - najpierw się gdzieś biega, później trzeba odwiedzić kupca na głównym rynku i zakupionym prowiantem nakarmić trzy ogry. Później się jeszcze z nimi rozmawia.

Generalnie wszystko dosyć szybko, prosto i nie wymaga jakichś super skomplikowanych przemyśleń ;)
No i są perełki w stylu questu 'na odwagę' - właścicielka knajpy proponuje spróbowanie ponoć zatrutych potraw ;) Czy kobieta lamentująca na ganku domu, że coś jej się d domu zalęgło - okazuje się że to małe komando skavenów buszuje po kuchni ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #2 on: October 21, 2008, 09:37:10 AM »

Nie pisalem o tych Q latwych do znalezienia. :)
Ale widze ze od czasu jak robiles swoje to kilka przybylo - warto sprawdzac tablice z ogloszeniami!
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #3 on: October 22, 2008, 02:57:07 AM »

1) Ja znalazłem w Bibliotece misję - przeglądamy regały i trafiamy na I tom historii Altdorfu, potem musimy odnaleźć jeszcze 2 tomy oczywiście poznajac fluff.

2) Za (a może przed) biblioteką jest mała alejka, podążając zaułkiem w prawo dochodzimy do drzwi, które wiodą do piwnicy kultystów. (lvl raczej 20+, musiałem się ewakuować dość szybko, ale wróce wyplenić to gniazdo herezji)

No i oczywiście kanały...

 
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: October 22, 2008, 05:29:07 PM »

Jest jeszcze PQ na ubijanie trupów w dokach (10 - 15 lev) i pomiędzy BW Uniwerkiem a dokami ubijanie demonetek (20 - 25 lev).
Z napadem na bank jest spory problem, chyba bug, bo ubiłem już mnóstwo złodziei, mam kupę zebranych monet i nigdzie nie mogę ich oddać, ani razu nie widziałem też, aby to PQ się uaktywniło jako pasek informacyjny (ten niebieski).
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #5 on: October 23, 2008, 02:03:01 AM »

- na rynku po schodkach do góry jest małe "bistro"  degustuje się parę potraw...
chyba trzeba na dole przed wejściem przeczytać ogłoszenie w tej sprawie...
szybkie dla początkujących

- w areszcie miejskim w celi na dole jest gość "niewinny"... trza mu pomóc

- w dokach trzeba gościa znaleźć... utonął , troche sie nalatałem bo myślałem,że trzeba będzie jakoś podpłynąć i zanurkować, ale wystarczy sięgnąć ręką z nabrzeża
 
- obejrzałem też na rynku "przedstawienie" o uwalnianiu więzionego króla krasnoludów - lipa dęta dla pospólstwa...
ekipa powtarzaj to  co pewien czas wychodząc z knajpy, ale questa na to nie widziałem
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #6 on: October 24, 2008, 06:06:13 PM »

Jest jeszcze PQ na ubijanie trupów w dokach (10 - 15 lev) i pomiędzy BW Uniwerkiem a dokami ubijanie demonetek (20 - 25 lev).
Z napadem na bank jest spory problem, chyba bug, bo ubiłem już mnóstwo złodziei, mam kupę zebranych monet i nigdzie nie mogę ich oddać, ani razu nie widziałem też, aby to PQ się uaktywniło jako pasek informacyjny (ten niebieski).

Dzisiaj ok. południa natrafiłem na PQ właśnie z tymi złodziejami (to samo miejsce co w misji "suspicious man" czy jakoś tak (na tyłach domu w dokach) niestety do końca PQ licznik pokazywał 1:50 min i nie zdązyłem natłuc wystarczającej ilości złodziei.

Może zatem ten quest triggeruje się czasowo, tak jak w Ostlandzie, trzeba z pewnym pierścieniem Jekylla pójść na cmentarz w okolicach północy, bo tylko wtedy spawnuje się duch.

W każdym razie ja też tych monet mam chyba z 20szt, całe szczęście, że nie zajmują miejsca w plecaku a jedynie w QuestItemach.
Pages: [1]
  Print