Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Tunele, Krypty, 10.04.09 godz 21.00  (Read 4718 times)
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« on: April 10, 2009, 08:25:27 AM »

Witam, chciałbym zaproponować przebieżkę po podziemiach Altdorfu, wiem, że trochę późno ale liczę, że pięć osób się zbierze.

Pozdrawiam Bartholomew
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: April 10, 2009, 09:04:52 AM »

Z doświadczenia wiem, że run po wszystkich trzech instancjach to ciężka sprawa od strony organizacyjnej.

No ale spróbujmy - zaczynam ostrzyć rapier i czyścić pistolet.


BTW lepiej było by zebrać 6 osób ;)
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #2 on: April 10, 2009, 09:19:35 AM »

Zrobimy ile się da.

 5 osób + Ja = 6 śmiałków kroczących przez mroczne i wilgotne podziemia naszej ukochanej stolicy czyszcząc je ze plugawych skaveńskich pomiotów i nieumarłych. Aby nasze żony i dzieci mogły spać spokojnie. A wszystko na chwałę Wiecznego Imperatora. :)

Wybitnie się dziś w pracy nudzę :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: April 10, 2009, 09:32:51 AM »

Wieczny Imperator to chyba nie ta marka (patrz WH40K :P). Karolek Franciszek na Gryfie nie jest wieczny. Co ostatnio udowodnili na K8P.

For the Emperor!
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #4 on: April 10, 2009, 09:57:12 AM »

Iago marka ta sama tylko 40000 lat później, kilka ras wyginęło, kilka odkryto przez ten okres ale ludźmi zawsze włada Imperator. To taka moja teoria.  :P
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #5 on: April 10, 2009, 10:23:00 AM »

Ja mogę się przebiec... ale niestety jedynie po południowych tunelach (na pozostałe mam locki...). Jeżeli będzie Wam brakować DPSu, to dajcie tzw. cynk :)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #6 on: April 10, 2009, 10:28:59 AM »

DPS widzę , że mamy, czapka dla BW mi pewnie i tak nie dropnie, więc w razie czego AM 4w jest do dyspozycji. Tylko tanków jak zwykle brak ...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: April 10, 2009, 11:17:34 AM »

Iago marka ta sama tylko 40000 lat później, kilka ras wyginęło, kilka odkryto przez ten okres ale ludźmi zawsze włada Imperator. To taka moja teoria.  :P
Tak gwoli ścisłości to fluff twierdzi co innego.
Ludzie z WH40K to nie są ludzie z WFB, tylko my za 40k lat. Eldars i DEldars to zupełnie inne rasy niż HE i DE z WFB. Space Orkz trochę przypominają Orcs & Goblins z WFB, ale dużo ich rózni. Necroni, Tau i Tyranidy nie mają swoich odpowiedników (Tomb Kings nie są przodkami Necronów). Dwarves i Lizards nie istnieja w WH40K (Squatów nie było, nie ma i nie potrzeba. Zresztą zjadły ich Tyranidy :))
Jedynie Chaos jest ten sam (choć pochodzenie Slaanesha np. mocno się różni od tego z WFB).

A co do wątku: dziś znikam na 5 dni, więc niestety nie dam rady wspomóc was IMBA healem :>
Powodzenia
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: April 10, 2009, 11:30:58 AM »

Są różne teorie - oprócz tej mówiącej, że 40k to świat z przyszłości jest i taka, która mówi, że są to światy z tego samego czasu, trwające równolegle - tyle, że planeta z WFB leży na zapyziałym uboczu wszechświata stąd brak styczności.

Gdzieś nawet widziałem rysunek Space Marinsa walczącego wśród postaci z WFB.
 
Edit
a co Iago wg Ciebie różni Space Orki od Orcs and goblins (oprócz rozwoju technologicznego)?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #9 on: April 10, 2009, 11:36:39 AM »

a wracajac do tematu  :P
widze ze jak zwykle jest nadmiar dps-u, wiec postaram sie zorganizowac 2 wypad na Ntunele i krypty.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #10 on: April 10, 2009, 11:43:32 AM »

GW ma różne dziwne pomysły i fluff im się zmienia z edycji na edycję :)

Ja też pamiętam te teorie, że WH40K to przyszłość świata Battle'a (chyba za czasów 3ed Battle'a, kiedy wydali pierwsze Realms of Chaos) oraz, że planeta ze Starym Światem z przyległościami istnieje we "współczesnym" uniwersum WH40K.

Natomiast jeśli chodzi o Orkz, to ja z kolei mam wciąż wdrukowane staoredycyjne (+ WFRPowe) Orcs & Goblins, z czasów, kiedy Orki były dwupłciowe i nie były grzybem :P Dlatego się upieram, że to inne Orki :)

BTW: dawać Zoaty i Fimiry do WAR! Choćby jako expansion w Lustrii. Razem ze Skavenami.

BTW2: jak wyjdzie expansion ze Skavenami to mnie chyba utracicie na dłuższy czas, będę Skryre Warlock-Engineera levelował :>

Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #11 on: April 10, 2009, 12:16:55 PM »

A wracając do głównego wątku :)

DPS - Inkwizytor, Bartholomew, (Bjarni do pd tuneli)
Heal - jeśli Trygona pójdzie AMem

SZUKAMY TANKA na wieczór

Thoern jak urządzają cię pn tunele i krypty to zapraszam na zamianę z Bjarnim.

thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #12 on: April 10, 2009, 12:22:31 PM »

jezeli bjarni juz ma z nich sentinela to chetnie ;D
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #13 on: April 10, 2009, 03:02:36 PM »

oczywiście BW na północne tunele jestem nadal nieszczęśliwie chętny...
Pages: [1]
  Print