Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Kedwa  (Read 1744 times)
Kedwa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« on: December 09, 2011, 10:43:24 AM »

Witajcie,

1. Imię, level postaci, klasa

W realu - Waldek, in game - prawdopodobnie Kedwa, Kdwa. Moim mainem będzie trooper.

2. Wiek

29 latek

3. Doświadczenie w mmo

GW - 1,5 roku w Srebrnej Hordzie, WoW - 1,5 roku w Synergy (później przekształconym w Aern Mara), Aion - 3 miesiące w SH, Rift - 3 miesiące w SH, Lotro - po head-starcie króciótko w Twierdzy, po przejściu na F2P - SH.

4. Coś od siebie i o sobie.

Tak jak już mówiłem moją "rodzimą" gildią jest SH, gdzie również posiadam status officera (tytuł zdobyty przez zasiedzenie :)). Mieszkam aktualnie w Toruniu, a pracuję w Warszawie. Mam na stanie - żona - sztuk 1; dzieci - sztuk 2 (Jasiek - 5,5 roku, Igorek - 7 miesięcy) :). W pierwszym tygodniu nie będę zbyt często grał, ponieważ mam sporo pracy a do tego jakieś kolokwium przed świętami -.-

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Potwierdzam że przeczytałem Kodeks Twierdzy i Regulamin Forum oraz że go akceptuje. Osobnego regulaminu dla SWTOR nie widziałem.


Tak jak reszta SHabów na razie nie będę składał podania przez swtor.com, tak by Srebrna Horda powstała po ciemnej stronie mocy.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: December 09, 2011, 11:18:09 AM »

Miło mi powitać w szeregach Twierdzy kolejnego kolegę z SH. ;]
W takim razie próbuj dołączyć najprawdopodobniej in game od razu. Namiary na oficerów będą podane po starcie gry.
Kedwa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #2 on: December 14, 2011, 09:45:34 AM »

Dzisiaj w okolicach 21 powinenem się pojawić in-game. Do zobaczenia.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: December 14, 2011, 10:04:30 AM »

Łap w takim razie Elrona, a może i Inkwiego jak los się do niego uśmiechnie ;D.
Pages: [1]
  Print