Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors- raid Twierdzy  (Read 43848 times)
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #120 on: September 04, 2009, 05:10:00 PM »

Leelou masz na Masterczulki kb :P
grats ...
;D
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #121 on: September 05, 2009, 01:51:29 AM »

Było fajnie, śmiesznie i panował ... totalny bajzel  :D ale i tak mi się podobało no i oczywiście byliśmy połową wszystkich creepów na etten... to o czymś świadczy  ::)

Szkoda tylko że 75% to greendotki... *buuu*
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #122 on: September 07, 2009, 09:18:40 AM »

duża część tych greendotków już posmakowala krwi i miejmy nadzieje, ze po wbiciu ranku pierwszego (paru osobom sie udalo) zlapia bakcylka:)

Bawilam sie miodowo, a Twardy szpiegus niedobry cwaniakował i dziwnym trafem zawsze jego grupa freepow byla tam, gdzie nasza ekipa:) Taki zbieg okolicznosci, no!

Dzięki wszystkim za swietna zabawe w krzykach, chaosie i kupie Franciszka, co spokoju nie mogl i ciszy zaznac:)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #123 on: September 07, 2009, 05:03:59 PM »

może w tym tygodniu na freepach tym razem?  ::)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #124 on: September 10, 2009, 08:06:06 AM »

Jestem kurde ZA.  ;D
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #125 on: September 10, 2009, 08:09:04 AM »

na freepach to mnie nie  bawi... RK jest smętny idziesz i zabijasz, nawet mnie się udaje, bezsensu. Wargiem przynajmniej się nabiegać musze najpierw za celem później z cmentarza :P
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #126 on: September 10, 2009, 08:34:18 AM »

Niobar... zrób sobie klasę melee i porajduj trochę fajna zabawa, gwarantuje  ;D
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #127 on: September 10, 2009, 08:49:43 AM »

Creep żeby cokolwiek się ulepszyć musi walczyć z graczami i wygrywać. Dodatkowo całyczas, nawet jak się robi DP, jest w stanie zagrożenia i istnieje szansa że ktoś Cię nagle pacnie. Przez co zrobienie czegokolwiek na creepie to jednak wyzwanie jest i trzeba kombinować. Podcza gdy freepy się mogą pakować na pve, po czym przychodzi taki koks i zabija. Skutkiem czego dla mnie freepy na Etten nigdy nie będą utożsamiane z fajną zabawą.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #128 on: September 10, 2009, 08:52:28 AM »

Niobar dobrze mówi - gra freepem nie niesie takiego ryzyka... Wracając do rajdu Twierdzy na Etten - zapraszamy... mniam :D :D :D


pozdrawiam
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #129 on: September 10, 2009, 09:04:06 AM »

Głodny byłem i śpieszyłem się do sklepu więc nie napisałem wszystkiego bo mi się zapomniało :P

Melee pvp w Lotro to kpina jest, przynajmniej 1v1 bieganie wkoło siebie żeby przeciwnikowi przypadkiem cios nie wszedł to chyba najdurniejsze co w życiu w jakimkolwiek mmo widziałem. Żeby postać sama nie była w stanie się obrócić i walnąć mumina którego ma akurat na celowniku ? Ehhh... szkoda gadać
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #130 on: September 10, 2009, 09:19:54 AM »

Niobar dobrze mówi - gra freepem nie niesie takiego ryzyka... Wracając do rajdu Twierdzy na Etten - zapraszamy... mniam :D :D :D


pozdrawiam

No tutaj nie zgodzę się z twierdzeniem że gra freepem nie jest ryzykowna =| nie każdy freep jest "koksem", nie każdy potrafi szybko reagować na nagłą zmianę sytuacji. PvP w lotro nie jest otwarte, więc creepy muszą pakować na etten (bo nie mają innego wyjścia), a freepy na pve żeby później mieć szanse na pvp, taka kolej rzeczy. Co do interruptowania.. nie wiem jak reszta ale ja grając hunterem nawet nie wyobrażam sobie takich nudnych walk jak stanie i naparzanie się jak roboty  :D, na pvp oprócz sprzętem trzeba się wykazać i zręcznością.. jakby klasy range nie były nagminnie "interruptowane" przez klasy melee walki byłyby nudne i mało efektywne... (z własnego doświadczenia.. gdyby nie interrupy kills/deaths miałbym minimum 30.5 powiedzmy xD)
Także interrupty to szansa na ominięcie krytów za kilka kół co się często zdarza i zmiany biegu wielu walk :P
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #131 on: September 10, 2009, 09:30:09 AM »

Ja nie lubię gier zręcznościowych jakbym chciał pvp ze zręcznością to w CS bym grał naprzykład :P Możanby to np rozwiązać skillami i anty skillami jak ktoś coś uzyje to możesz zareagować szybko i mu to skasować Uzależnić to jeszcze od rank i całkowicie oddzielić postać pvp od pve przez np przełączanie się w tryb pvp gdzie miałbyś zupełnie inny zestaw skilli. Wtedy owszem sprzęt z pve miałby nadal znaczenie ale już jakiś powód do wbijania ranka na freepie by było oraz minimalnie chociaż zmniejszenie różnicy między rank 3 creepem a byle jakim freepem. Czy inny jakiś sytem który by zmienił sposób walki melee. Generalnie nie podoba mi się system w którym bieganie w kółko jest wyznacznikiem "skillu" gracza.
Zresztą nie wiem może w każdej grze tak wygląda pvp, ale to tylko powoduje że mi się w pvp bawić nie chce. Mogę conajwyżej pogankować sobie wargiem.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #132 on: September 10, 2009, 10:41:51 AM »

dzisiaj moznaby cos?....
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #133 on: September 10, 2009, 10:47:49 AM »

a dziś nie mieliśmy pomagać ludkom w zdobyciu radiancowych cząstków eq ?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #134 on: September 10, 2009, 11:37:15 AM »

no to po zdobywaniu:) na 5minutek, na jednego killing blowa albo kilkaset renowna/infamki :) tak pozno, pozno, przed polnocką albo ciut wczesniej?
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
  Print