Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Coś z zupełnie innej beczki  (Read 3523 times)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« on: June 08, 2009, 08:40:54 PM »

Co wy na to żeby zgadać się z ekipą żółwia z enklavą albo w ogóle twierdzowo zrobić podział i zorganizować bitwę fellow vs fellow na jakimś odludziu, część na freepach i druga część na creepach :P To by było  zupełnie nowe doświadczenie i odmiana od ciągłego campienia wtab-ta-stab  ;)

ten filmik mnie natchnął http://www.own3d.tv/watch/13562 enjoy!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 08, 2009, 08:47:42 PM »

why not, epic battle na polach etten, byle przypadkowe pokraki z jednej czy drugiej strony sie nie napatoczyly, by zalapac sie na latwy renown/infame :)
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #2 on: June 09, 2009, 05:43:31 PM »

Jestem jak najbardziej za ^^

Rzadko kiedy udawało mi się walczyć z Twierdzowiczem na creepie, ubijali mnie (lub też twierdzowicze byli ubijani) zanim zdążyłem do nich dobiec ;)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #3 on: June 09, 2009, 06:25:28 PM »

Oj żałuję, że wyprzedziłeś mój pomysł Etheldar - z Geraltem omawialiśmy ostatnio jak ruszyć Dark Stronghold i właśnie jednym z naszych pomysłów było robienie ustawek miedzy Twierdzą freepową a creepową; Miałem o pomyśle pisać już parę dni temu ale zmęczenie materiału nie pozwoliło - zrobiłem sobie chwilową przerwę od gry ale oczywiście stawię się po stronie creepów jeżeli cała ustawka wypali; Co do pomysłów z Dark Stronghold - niebawem start :)

pozdrawiam

ps. A teraz parę słów do tych co mienią się creepami...
Psie Juchy - nie wiecie jeszcze co pot i łzy ale ja Kochaniutki i mój Wódz Geraltgash wam pokażemy niebawem; Wzywam Was więc w swoim i mojego suzerena imieniu - orki, uruki, pająki i wargowie - ruszcie zady i pokażmy co potrafimy w gromadzie. Niech żyje Dark Stronghold; Na pohybel naszym wrogom, którzy szumnie nazywają się wolni. Wolnymi będą jak sczezną...
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #4 on: June 10, 2009, 08:57:33 AM »

No, w zależności od potrzeb mogę stawić się Twierdzowo, bądź służyć Dark Stronghold swym wargiem. Także do wyboru do koloru.  ;)

Podajcie pory i dni które Wam pasują.. i można poćwiczyć.  :)
Pages: [1]
  Print