Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Mniejsza aktywność  (Read 2365 times)
Nechushtan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« on: September 02, 2013, 01:22:41 AM »

Napiszę tutaj (oczywiście można post potem przesunąć gdzie "trza"  :D), albowiem ostatnio większość czasu spędziłem po drugiej stronie barykady w stosunku do tego gdzie zaczynałem... przechodząc do sedna sprawy: jest to takie krótkie pożegnanie. Z braku możliwości udziału w czymś większym: mainem ze względu na bycie jedyną zalogowaną osobą przez większość czasu, altem ze względu bycia warriorem dps'em (z racji lenistwa własnego, a czasu już przeznaczonego na poubieranie się w najlepsze co mogłem zdobyć, nie chciałem przechodzić tego po raz wtóry dla offspeca), swoją drogą mainem mam na dzień pisania posta 38. miejsce w torparse na TC 16m HM, a jest to jedyny, oprócz xeno, rodzaj hard contentu w jakim uczestniczyłem, oczywiście pod banderą "go and pug yourself" :D. Jak wspomniałem zerowa aktywność po stronie repki jest także przyczyną dla której mój main Nechushtan odchodzi w świat, jeśli to nie problem nowym mainem mianuje Alaulę po stronie imperium :) Nie martwcie się za bardzo, bo czasem wpadnę zrobić jakieś daily albo pocrafcic. Trzymajcie się i powodzenia w podbijaniu contentu. Jakby ktoś chciał poznać jakieś sztuczki i kruczki dla guardiana/warriora dps'a niech napisze PM :)
Pages: [1]
  Print