Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Fallen Empire...  (Read 19788 times)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« on: October 14, 2015, 10:01:09 PM »

Ktoś planuje wrócić pograć w nowy dodatek ? ;)
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #1 on: October 15, 2015, 07:38:22 AM »

Ja na pewno będę, tyle że będę grał w szeregach PGL.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #2 on: October 15, 2015, 09:44:27 AM »

Ja na pewno będę, tyle że będę grał w szeregach PGL.
Yo Karol :D Miło będzie znowu pograć. W takim razie ja się pewnie też przeniosę do PGL. W sumie jakiś czas temu opłaciłem suba i mam aktywne konto nawet, ale jakoś nie miałem finalnie czasu i weny aby pograć. Bez naszej grupy to już nie było to samo :)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #3 on: October 21, 2015, 02:41:07 PM »

Ech nerdy a może by tak złożyć starą ekipę i reaktywować Twierdzę zamiast być pomiotem innej gildii? Fajnie nam się razem grało i nie ukrywam że też bym popykał  - choć od 5 miesięcy jestem tatą ;)

Hej ekipa to jak będzie? Ktoś gra w Twierdzy jeszcze może będzie jakiś skład na początek.
Jak nie będzie z kim grac to może gdzieś dalej poszukamy ale może na początek sami spróbujemy?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #4 on: October 21, 2015, 11:50:04 PM »

Gratki Szachu  ;D Nie wiedziałem, że Ci się rodzinka powiększyła i dołączyłeś do zacnego grona reproduktorów stada  :P

CO do gry to ja myślę zacząć na dniach grać (pewnie jutro bo dziś mi się jeszcze gra patchuje). Co do Twierdzy to raczej nie ma szans na reaktywację  :-\ Zawsze jednak miło razem pograć a pod jakim będziemy sztandarem to drugorzędna sprawa ;)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #5 on: October 23, 2015, 10:15:33 AM »

OK, w takim razie wbiję do gry a potem zobaczymy. Na razi epo  6 miesiącach muszę zobaczyć co się pozmieniało a sporo tego. Jak siedzicie gdzieś większą brygadą dajcie znać.



Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #6 on: October 23, 2015, 12:00:43 PM »

OK, w takim razie wbiję do gry a potem zobaczymy. Na razi epo  6 miesiącach muszę zobaczyć co się pozmieniało a sporo tego. Jak siedzicie gdzieś większą brygadą dajcie znać.




Ja od wczoraj jestem w PGL. Podobnie Karol. W grze się pozmieniało sporo. Wczoraj myślałem, że coś pogram bo akurat byłem sam w domu, ale większość czasu spędziłem na ogarnięciu się po dłuuugiej przerwie ;) Oficerem w gildii jest nasz stary znajomy - Ratnar :)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #7 on: December 02, 2015, 10:14:23 PM »

w sumie też bym pograł sobie :O
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: January 03, 2016, 08:08:38 PM »

Ten dodatek trzeba wykupić, czy wystarczy jak kupie suba?

Właśnie zainstalowałem sobie SWTOR na nowym lapku i o dziwo chodzi ładnie, więc może chwilkę pobiegam :)


edit: a już doczytałem że free dla subskrybentów :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: January 04, 2016, 02:25:57 PM »

Ktoś w ogóle biega po którejś ze stron w Twierdzy?
Wczoraj siedziałem trochę na Jasnej stronie i pusto było. A jak tam w Mrocznej? Wywaliło mnie z gildii więc nie wiem nawet kogo szukać po inva.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #10 on: January 04, 2016, 04:15:15 PM »

Po Jasnej Stronie pustką wieje od dawna. Ludzie grają w PGL, jak wynika z postów powyżej. Mroczna działa prężnie, to jest ich forum link
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #11 on: March 22, 2016, 10:38:44 AM »

Ja bym pograł ale jakoś nie potrafię zacząć  >:( Cały czas ciągnie mnie z sentymentu do SWTOR ale ciężko się zmobilizować  :-[ Na mmo to trzeba mieć przede wszystkim czas, jak jest go mało to lepiej chyba odpuścić niż się irytować  :-\
Pages: [1]
  Print