Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: [Order] Sigmar's Crypt 2009-02-03  (Read 6109 times)
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #15 on: February 04, 2009, 09:52:09 AM »

No i z powodu  braku blaszakow, nie wyszlo.  No nic, innym razem.

To może zbierzmy się do kupy i wylevelujmy sobie blaszaków ?:) Będzie z pożytkiem dla nas i potomnych :D.

Co prawda przy moim performance na siege się nie będę nadawał, ale do instancji jak najbardziej. Jak ktoś pomoże w booście, to ja z miłą chęcią się poświęcę po sesji. W sumie jakiegoś zapomnianego KoTBSa mam na 9 levelu.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #16 on: February 04, 2009, 09:55:24 AM »

Ja mam KotBsa na 12, w chwili wolnej chętnie bym z kimś polewelował. Tym bardziej w kontekście, planów zwiększenia naszego zaangażowania i wyszkolenia w orvr.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #17 on: February 04, 2009, 10:13:51 AM »

Panowie, to ja wam z chęcią porobię za healera - też się pouczę nowego zawodu, a co. Mam wprawdzie puszkę na 18 ranku, ale nie bawi mnie aż tak jej levelowanie.  Chyba, żeby spróbować we 3 puszki pobiegać? Ciekawi mnie, czy moja szalona koncepcja 5 KotBSów w jednym party (+ healer, np. WP) by się sprawdziła... (wrogowi obniża się naraz Str, Tough, resisty, dokłada disorienta, a jako wisienkę na torcie - obrażenia od każdego zaatakowanego członka party. W tym samym czasie - całe party ma zwiększone Str, Tough, resisty i jakies inne bonusy).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #18 on: February 04, 2009, 10:22:12 AM »

A mi aktualnie nie bardzo sie chce poswiecac 12 dni played na levelowanie tanka. Bardzo lubie am, i mam na nim duzo frajdy mimo tego ze gine jak szmata caly czas i czesto.  Ale dobitnie frustrujace jest to ze tak wielu naszych blaszakow zaminilo sie w alty, albo przestalo grac.

 No nic.  Widac trzeba olac pve i bawic sie na pvp. 
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #19 on: February 04, 2009, 11:06:15 PM »

Ja lvl tanka - ale przewidywany 40, to jakiś koniec marca niestety :(.
Pages: 1 [2]
  Print