Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Zawieszenie konta  (Read 9442 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #15 on: December 28, 2009, 07:49:13 PM »

Tymczasowo (chyba, że wyjdzie coś lepszego to wtedy na stałe) zawieszam subskrypcję Aiona. Muszę sobie zrobić odwyk od ciągłego grindu. W grze jestem już niedostępny (NCSoft nawet nie przypomina kiedy subskrypcja się kończy :P).

W sprawach współpracy gildii nadal mogę mediować, ale już poza grą. Będę tutaj regularnie zaglądał, więc możecie do mnie pisać i na forum, jak i przez PW.


Udanych dropów i wielu Asmo killi na koncie. :)
Dzafer
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #16 on: January 02, 2010, 12:29:22 PM »

Troche znuzył mnie Aion i nie widze zbytnio perspektyw w dalszej grze. PvE jest nawet ok ale PvP jakos nie daje mi tu satysfakcji (brak jakis sensownych celow ). Przez miesiac chyba jeszcze bede mial aktywne konto, potem zobacze moze mi sie odmieni narazie wracam do EVE, moze bede wpadal do was od czasu do czasu.
Pozdrawiam
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #17 on: January 07, 2010, 05:01:53 PM »

Ja chwilowo nie bede sie pojawial, ZAWALIL mnie po prostu nawal obowiazkow w rl - duzo pracy i prace wykonczeniowe w domu zabieraja mi caly dostepny czas.
Draq
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #18 on: January 14, 2010, 08:13:06 PM »

Tak samo jak reszta zawieszam konto. Jednak bardziej mnie ciagnie do PVE ktorego troche brak... Moze kiedys :)
Powodzenia
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #19 on: January 24, 2010, 07:03:25 PM »

Jako, ze prawie w ogole nie mam czasu na gre nie planuje oplacac abonamentu. Byc moze w przyszlym miesiacu sie to zmieni.
Pages: 1 [2]
  Print