Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Second Age bronie robię na zamówienie  (Read 1902 times)
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« on: August 20, 2009, 10:09:41 AM »

Jak w temacie, w ramach skillowania craftingu ;)
Mam obecnie kindred reputację w Weaponsmith guild, czyli wszystkie bronie typu dagger, axe, sword, mace plus wersje 2-reczne axe sword, mace.
Do zroienia trzeba dostarczyć :
1 Mithril Falke => 3 mithril infused steel ingot, potrzebuje na bron 1 reczna 2 sztuki ( 2 x flake pozwala na wykoanieni 3 broni 1 recznych )
5 legendary weapon shards.
Resztę surowca, to jest sztabki zelaza, stali, brązu z Morii oraz specjalny węgielek do obrabiania mithrilu zapewniam ja. Chyba że mi się skuńczy, to wtedy dopiero jak nazbieram.
W zależności od zasobności mojej sakiewki kupuję też reckę na broń kosztująca w guild 200s. Jak nie będe w stanie pokryć ceny recki to poproszę o dotację na reckę :)
Daną sztukę broni moge wykonać raz na 7 dni.
Obecnie mam recharging na hunters second age sword i chempion axe oraz sword 1-h - jeszcze 5 dni.
 
Dostępne są też inne bronie, te z recek gildiowych, ale zgodnie z ich cooldownem raz na jakiś czas. O dostępność proszę się pytać :) Tu proszę o zapewnienie niezbędnych surowców :)

Craft ten traktuję jak hobby, więc realizuję zlecenia bez dodatkowych kosztów ale na zasadzie że dana broń będzie używana ( nie dotyczy second age - jak nie pasuja legacje - sprzedajcie )
Pages: [1]
  Print