Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Matostar  (Read 1453 times)
Matostar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: August 16, 2022, 10:17:24 PM »

1. Na imię jej było Matostar, 28 lvl, Beorning

2. Mam 36 lat

3. Uff... w 2001 lub 2002 zaczynałem od UO na Dream Masterze, Potem standardowo WOW (definitywnie zakończony na kataklizmie. Jednak ten tytuł ograłem najbardziej. Wszelakiego rodzaju rajdy, dungeony, tankowanie, healowanie, dpsowanie itp. ). Równolegle Warhammer Online (Tu slayer i WP w healu ). Odrobinę Lineage 2 i FF14. Trochę więcej czasu spędziłem w SWOTORze.
Lotro miałem od wydania i generalnie grałem, ale były jakieś rotacje, zdaje się z wydawcą (nie ogarnąłem w porę) i konto przepadło. Wówczas grałem Rune Keeperem. Teraz też zacząłem nim grać, ale... wg mnie (aktualnie) ta postać jest niegrywalna. Trzeba mieć nerwy ze stali żeby to wyexpić :) Aktualnie gram Beorningiem (bo jest miło, przyjemnie i można się skupić na lore). Posiadam też hunta na 100 którymś tam poziomie. Mam w tytule parę lat przerwy, więc można założyć że jestem tu nowy, bo widzę że sporo się zmieniło :D

4. Lotro bo proza Tolkiena jest całkiem fajna. Poza tym fajnie pooglądać lokalizacje o, których się tylko czytało. A na poważnie jestem fanem Tolkiena gdzieś od wczesnych klas podstawówki, i nie mam tu na myśli jedynie trylogii czy hobbita. Bo silmarillion (może nie w całości) też jest kozacki. Wszelkie niedokończone itp. W istocie jedyne czego nie czytałem to listy Tolkiena, ale to już by była przesada. Chyba?
Mam na imię Karol i jestem z Lublina. Lubię czytać. Właściwie to czytam wszystko. Fantastykę, SF(W40 rządzi), historyczne książki, nie lubię thrillerów i romansideł. Hasam sobie na rowerku od czasu do czasu. Lubię pływać i pić kawę. Obowiązkowo z papieroskiem i  czymś do czytania. Zawodowo trudnię się szeroko pojętą informatyką i hobbystycznie reperuje wszystko co się da (Lubię dawać przedmiotom nowe życie) :D Prywatnie jestem mężem, ojcem i człowiekiem, który uważa że doba powinna mieć 48 godzin. Ale niestety ma tylko 24 a to za mało, zatem zbyt wiele czasu nie mogę poświęcać na gry :/
Obecnie jestem casualowym graczem. Stronię od PvP. Od znajomych z Kingshipu oczekuje humoru, luzu, dobrej zabawy, może troszku pomocy merytorycznej z mechaniki gry i wspólnych rajdów, dungeonów itp

5. Nigdy nie byłem w żadnym Kingshipie

6. Oczywiście potwierdzam

7. Aktualnie f2p, wcześniej był vip. Aktualnie nie widzę sensu kupowania vip skoro mam do ogrania low lvl content.
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #1 on: August 17, 2022, 01:12:26 PM »

Jestem na tak. Misie sa fajne
Matostar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: September 12, 2022, 05:51:05 PM »

Mały up. Mam już 47 lvl. Forum wymarło? Minął prawie miesiąc i tylko jeden oficer napisał za?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: December 19, 2022, 10:21:58 AM »

Jesli nadal aktualne - tez za :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #4 on: December 19, 2022, 11:39:15 AM »

jaki wstyd xD ile to mcy? :D
Matostar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #5 on: January 23, 2023, 08:22:35 PM »

Hmm... myślałem  że wystarczy poczekać ale twierdza w lotro chyba umarła.
Zdążyłem jeszcze w między czasie wyexpić parę postaci:
Beorn 58, champ 55, warden, 50 captain 45, rk 38, minstrel 32 i nawet guardiana sprawdziłem do 24 lvl.

Może ktoś podrzuci jakiś pomysł na jakąś gildię, która żyje?
Yldaros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #6 on: February 02, 2023, 03:01:24 PM »

Może ktoś podrzuci jakiś pomysł na jakąś gildię, która żyje?

O, chętnie też skorzystam z porady xD
Pages: [1]
  Print