Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Quest zbieractwa - Cottonwisp  (Read 5185 times)
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« on: June 09, 2008, 09:05:42 PM »

Mam pytanie: czy robiliście ten quest ostatnio, i z jakim rezultatem? Zebrałem około 550 Cotton i nie wypadł żaden Cottonwisp, czy to bug? Czy jest sens dalej zbierać te kwiatki? :)
Nilhilien \ Laru
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #1 on: June 09, 2008, 09:15:29 PM »

Mam to samo w tym Q i tez nie wiem co jest grane.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #2 on: June 09, 2008, 09:46:08 PM »

no to Was załamie- wczoraj zbierałem cotton do questa na armorsmisha  i przy zebranych ok 110 szt  ( tak jakoś mi wyszło) wypadło mi 2 razy cottonwisp

dodatkowo wczoraj wypadł mi 2 x black silver, 2x tin - wszystkie surowce zebrałem w ilościach ok 100 szt

ogólnie ustawienie rare  surowców dla mnie załamujące - mam 42 lvl zabiłem  już ok 1000 !!! szt animals i nie wypadła mi ta rare skórka - szkoda , że Funcom nie zrobił to jakoś inaczej - uzależnienie zrobienie questa od wypadniecia rare itemu  - dla mnie porażka - można przy pechu bić zwierzątka do 80 lvl i nie zrobić questa - totalny bezsens- rozumie , że mogę zabić 200- niech bedzie 300 zwierzatek , ale powyżej to już masakra
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #3 on: June 09, 2008, 11:24:39 PM »

A w jakiej lokacji ci wypadł Cottonwisp? Może to ma jakieś znaczenie. Ja cały czas zbierałem w Lacheish Plains.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #4 on: June 09, 2008, 11:59:17 PM »

wszystkie surowce zbieram w Poitan w lokacji , w której mamy miasto gildiowe- ma to duży plus- czasami jest np tylko 2-3 instancje zapełnione a ponieważ nasza jest w 5 to czasami są pustki ( teraz rzadziej bo nas przybywa )i surowce sa na 100%
Thoronil
Gość
« Reply #5 on: June 10, 2008, 08:42:02 AM »

Heh a ja mam rare skorke ale .... uwaga... wypadla mi z osobnika, ktory przeszkadzal mi w wydobyciu piasku. I co ? I nie zaliczylo mi ;/ wrrrrr

Odnosnie cotton wrispa to mi wypadl hmm za 1 razem.. ale z innymi max sie mecze i nadal nie mam.
Ingvald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #6 on: June 10, 2008, 08:47:48 AM »

Ja wczoraj przez kilka godzin biegalem od surowca do surowca robiac 2 tiery na WS'a i niestety zaden cottonwisp mi nie polecial, co prawda pozniej okazalo sie ze mialem wszystkie sloty zajete w zakladce surowcow wiec mysle ze moglo to miec znaczacy wplyw na moje niepowodzenie:D:P
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: June 16, 2008, 12:27:51 PM »

a ja dalej nie mam Quartza , :)
heh Rare :)
Luna
Ingvald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #8 on: June 17, 2008, 08:17:30 AM »

Nie wiem moze farta mialem ale w sobote rano 5 z minutami wlaczylem gre i okazalo sie ze jestem sam w krainie z surowcow i zasadzek slynacej, no i w 30min mi 3 rar itemki polecialy. I taka "teoria" moze drop jest ilosc szt na godzine a im wiecej ludzi tym mniejsza szansa ze do nas wpadnie?
Czy ktos moze zbieral surowce w jakiejs nietypowej godzinie i moze to potwierdzic?

btw. mnie tez Quartzu brakuje;/

Pozdrawiam
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #9 on: June 17, 2008, 08:48:55 AM »

uzyskanie surowca jest zupełnie losowe - powyższa  teoria jest bez sensu - chyba trochę odwrotnie czym więcej ludzi zbiera tym większa szansa na dropnięcie  bo sie losowowść generuje częściej - problem w tym ,że to skopali totalnie
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #10 on: June 17, 2008, 09:40:58 AM »

nei wiem ja mam swoją teorię
że jak nie zbierzesz rar dropów w danym zakresie levelowania, to potem zapomnij nie dropnie :/
Luna
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #11 on: June 18, 2008, 06:47:46 PM »

mnie to wszystko pachnie rachunkiem różniczkowym i zmienną losową..

ale cottonwisp wypadł mi jak skubnąłem resztówkę 10% po drodze w Wild Landzie
obok takiego czarnego pająka ..

Tin też podobnie jakoś



Pages: [1]
  Print