Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jak to jest z tym "extra czasem" za betę  (Read 3296 times)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« on: September 18, 2008, 12:23:36 PM »

No właśnie jak w temacie chciałbym zapytać.

Jak zarejestrowałem klucz preorderowy to dostałem info, że mogę grać do 24.09, czyli 3+7dni. Sądziłem, że po prostu się nie załapałem na tą promocję pomimo, że brałem udział w Open-becie, a tu okazuje się, że:

"All Headstart customers can still play without entering a retail licence key for the next seven days if they were a Standard Edition pre-order or fourteen days if they pre-ordered a Collector's Edition."

Te ekstra 7 i 14 dni wynikało z tego, że znając problemy jakie były z dystrybucją AoC, twórcy WAR od razu wszystki preorderowcom dali ektra czas na to by doszły do nich zamówione wcześniej gry.

Na stronie www.war-europe.com napisano 16.09:
"The vast majority of you who have pre-ordered a Collector's Edition will finally have this beautiful box in your hands for the 18th September, however we have recently been made aware that, due to delays in the manufacturing process, it may not be possible to guarantee that all CE pre-orders will be shipped in time. A small number of you may therefore experience a delay of a few days. Because of this, we have extended the grace period in which all CE pre-order customers can play without entering your CE retail key from 7 to 14 days. This is in addition to the 7 free days offered to all Open Beta testers."


A więc gdzie te 7 dni ekstra za problemy ze startem OpenBety? Czyżby po wpisaniu kodu z wersji pudełkowej dostaniemy?

Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: September 18, 2008, 12:28:10 PM »

Kiedy wbiłeś klucz z preordera dostałeś e.mail z informacja ile czasu masz gry w tym.

 Tam jest napisane jak dużo go jest, tylko z tego klucza. Jeśli dodatkowo wbijesz klucz z wersji CE dostaniesz jeszcze 7 dni.

 Jeśli ktoś podniesie CE pre order za pomocą SE retail klucza, dostanie wszystko oprócz extra questow i kilku innych bajerów w grze.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #2 on: September 18, 2008, 12:41:46 PM »

 ;D to się właśnie pytam gdzie te 7 dni za bete :)

...chyba, że te 7/14 dni, o których piszą, nie są wcale extra darmo a jedynie dodatkowy czas na wpisanie kodu retail, a jak się wpisze kod retail to czas wcale się nie przedłuża.

Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #3 on: September 18, 2008, 12:55:00 PM »

Ja napisze tak - po wpisaniu kodu CE dostalem maila z informacja, ze moge grac do 1.10. Biorac pod uwage, ze 18-go startuje gra, sa jest to dodatkowe 12 dni. Nie 14 co prawda jak powiedzieli, ale jak na moje i tak wsytarczajaca ilosc.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: September 18, 2008, 12:57:38 PM »

Ja napisze tak - po wpisaniu kodu CE dostalem maila z informacja, ze moge grac do 1.10. Biorac pod uwage, ze 18-go startuje gra, sa jest to dodatkowe 12 dni. Nie 14 co prawda jak powiedzieli, ale jak na moje i tak wsytarczajaca ilosc.

Po wpisaniu kodu preorder z CE? czy retail kodu Ce? Bo jeśli Preorder to masz czas od 14- do 1 i do upłynięcia tego czasu musisz wpisać kod z albo CE (dostając dodatkowo 7 extra dni) bądź SE, tracąc kilka bajerów ingame.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #5 on: September 18, 2008, 12:59:13 PM »

Po wpisaniu kodu z preorderu. Wiem, ze musze wpisac pozniej kod z retailu, to chyba oczywiste dla kazdego kto gra w mmo ? :P

A czy dostane te dodatkowe 7 dni to sie okaze, skoro twierdziz ze w tym celu musze wklepac kod retail. Zamierzam z tym poczekac do ostatniej chwili.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #6 on: September 18, 2008, 02:40:24 PM »

Z tego co piszą GOA, mamy 7 dni wolnej gry na wpisanie kodu, od dziś 18. Czyli 25 ostateczny termin wklepania numero-cyferek.
Asmodeus
Gość
« Reply #7 on: September 18, 2008, 03:19:14 PM »

czyli majac CE  najlepiej wpisac klucz 1/10/2008 i wtedy dostanie sie +7 dni  and 30 z boxa ?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: September 18, 2008, 03:22:10 PM »

czyli majac CE  najlepiej wpisac klucz 1/10/2008 i wtedy dostanie sie +7 dni  and 30 z boxa ?

No ja tak to zrozumiałem, ale "reserved for epic fail" włączam.
Pages: [1]
  Print