Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print  
Autor Topic: Beta  (Read 25672 times)
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« on: May 23, 2008, 01:40:46 PM »

W obliczu AoC to może nie jest takie istotne, ale ponownie otwarta została beta WAR'a :) Znowu mozna tstować zielonoskórych i krasnoludów. Paczyk, ledwo 3,5Gb :P Jak się sciągnie to powiem czy coś się zmieniło na lepsze.
Phara
Gość
« Reply #1 on: May 23, 2008, 01:54:09 PM »

Gites :)

W obliczu tego, co dzieje się w wowie zaczekam z testowaniem co najmniej do połowy wakacji, ale dobrze wiedzieć, że coś robią :)

Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: May 23, 2008, 02:15:26 PM »

A ja czekam i czekam od początku testów na inva i się chyba nie doczekam :(
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #3 on: May 27, 2008, 07:20:41 PM »

Odpaliłem na chwilę WAR'a (niestety AoC mnie pochłonął maksymalnie :P) i muszę przyznać, że skok wydajności klienta jest po prostu niesamowity!!!! Poprzednio na moim sprzęcie potrafiło zamulać, traz zaś wyraźnie widać że brakuje włączonego vsync bo przy obracaniu kamerą tnie mi eran na paski :P
Grimrod
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #4 on: May 28, 2008, 08:26:55 AM »

jak długo czeka sie na zaproszenia do bety??, może losowania są raz na jakiś czas ?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #5 on: May 28, 2008, 11:04:00 AM »

Tydzień temu zapowiadano wielką rozsyłkę wejśc do bety, ale coś do dziś nie widzę na żadnym z kont zaproszenia. Jak dla mnie to jeden wielki pic.
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #6 on: May 28, 2008, 02:14:40 PM »

Nie wiem, ja mam konto od lipca zeszłego roku (a właściwie to miałem już dwa konta) i nigdy nie czekałem więcej niż kilka tygodni. Pamiętajcie jednak, że chętnych do bety jest masakryczna ilość i szansa na to że akurat na was wypadnie jest prawie jak przy grze w totka :( Jedno jest pewne, że na początku lasowali wśród ludzi z mocnym sprzętem. Rok temu posiadaczy gf8800 było raczej mniej niż teraz co dawało w związku z tym większą szanse na wylosowanie.
Grimrod
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #7 on: May 28, 2008, 02:50:04 PM »

dobrze jeśli ktoś wpadnie na pomysł aby sprawdzić jak Warhammer chodzi na GF6600
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #8 on: May 28, 2008, 03:43:54 PM »

hmm kartę mam, ale niestety nie mam wentylatora do niej więc nie mam jak sprawdzić :( pomijam to, że chyba też nie mam gdzie jej wsadzić bo ona chyba na agp była.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #9 on: May 28, 2008, 05:43:00 PM »

Jeśli dostałbym w końcu kiedyś betę to mógłbym potestować Warha, na kilku kartach jakby co:
- 5200
- 6600
- 6600 gt
- ati hd 2900
- 8800
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #10 on: June 09, 2008, 01:01:28 PM »

Czy ktoś się może orientuje kiedy rusza ta beta do której dostęp zapewniają zestawy preorderowe? Raz przeczytałem że do tej obecnej bety też tak się można dostać, gdzie indziej że jakoś po wakacjach, a na forach bardziej oficjalnych albo "soon" albo "this year" ;)
Perrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



« Reply #11 on: June 09, 2008, 02:12:54 PM »

"This year" jest calkiem konkretnym terminem zwazywszy na stan techniczny w jakim gra sie znajduje. Prawdopodobnie jednak bedzie mialo to miejsce w okolicach wakacji (raczej ich konca niz poczatku).
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #12 on: June 11, 2008, 10:19:59 AM »

z technicznego punktu widzenia beta działa jak należy, mniej bugów imho niż w aoc
ale

modele i tekstury są po prostu cienkie (w porownaniu do aoc rzecz jasna)

content pve leży, bardzo płyciutko

content pvp to w zasadzie wyłącznie puste battlegroundy, mniej w nich życia było miesiąc temu niż w Alterac Valley, walka pvp jest mało dynamiczna

moim zdaniem nędzna kopia WoWa z ciut inną grafiką
taki WoW2 we wczesnej wersji beta

podpisano,
Betatester od 4 miesięcy
M.
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #13 on: June 11, 2008, 06:33:40 PM »

Niestety muszę się pod tym podpisać :(

Tester... od początku bety:P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #14 on: June 12, 2008, 12:11:42 PM »

Ja już przestałem wierzyc, że kiedykolwiek dostanę w końcu invita do tej gry. Zaczynam sądzic, że jest to następna gra w stylu Duke Nukem Forever, polegającą na wiecznym czekaniu na nią.
Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print