Pages: 1 2 [3] 4 5 6
  Print  
Autor Topic: Beta  (Read 25760 times)
Asmodeus
Gość
« Reply #30 on: July 16, 2008, 02:08:08 PM »

mozna nas jako gildie zglosic do bety,  gildia dostaje chyba 20 zaproszen
Fland
Gość
« Reply #31 on: July 21, 2008, 07:45:09 AM »

Pierwsze wrazenia (po paru godzianach gry)

W obecnej chwili udostepniony klient nie pozwala na jakiekolwiek zmiany w grafice, jedyna rzecza jaka mozna zmienic to rozdzielczosc. Grafika napewno nie bedzie cukierkowa, napewno nie bedzie ala wow , albo GW, bedzie bardziej przypominala ta z lotro czy aoc-a. Z tego co kiedys wyczytalem War mial byc nastawiony bardziej na pvp. Napisalem "mial" gdyz, po pobieznym przegladnieciu dostepnych klas zauwazylem ze po obu stronach mamy tanka, wiec content pve bedzie, pytanie tylko jaki. Gralem po okolo 2 godzinki trzema klasami. Po stronie ally byl to swordsmen (dps), dark elf - assasin, oraz chaos - summoner. Najprzyjemniej, (czyt. najlatwiej, najszybciej) gra sie summonerem. Klasa ranged dps, duzy dmg, a po paru levelach mamy fajnego kompana, impa ktory wydaje mi sie ze jest bardziej przypakowany niz moja postac ;D . O swordsmenie i assasinie nie ma co tak naprawde pisac. Assasin dual dagger, a swordsmen to taki kapitan z lotro tylko ze bez buffow :) Dla mnie osobiscie nic ciekawego.
Do konca nie jestem pewien, gralem w sumie tylko pare godzin, nie przygladalem sie dokladnie obu stronom, ich klasom itp, ale jedynie co ich laczy to healer i tank. Wydaje mi sie ze kazda klasa nawet o tym samym przeznaczeniu (healer , tank) beda miec inne umiejetnosci, zaleznie od strony.
Od strony technicznej grze nie mozna w tej fazie nic zarzucic, zero bugow, dziwnych przypadkow zwisow, crashy do windy nie ma. Radar jest czytelny, nawet bardzo, widac na nim wszystkich npcow w danej lokacji, ich przeznaczenie itp. Idziemy do npca, bierzemy questy, wciskamy "m", i widzimy cala mape danej lokacji. Na mapie poszczegolne questy, miejsca ich wykonania sa bardzo ladnie zaznaczone czerwonymi obwodkami, sa to nie wielkie tereny na ktorych je wykonamy. Same questy sa podobne do tych z innych gier, w tej kwestii ciezko wymyslec cos nowego :)
Dzisiaj pogram i napisze moze cos wiecej, podoba mi sie ten summoner, jest taki mrooooczny ;D, zobacze co bedzie jak wyjde z noob zony :)

Pozdrawiam
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #32 on: July 21, 2008, 08:43:34 AM »

brzmi niezle, zwlaszcza jak na bete - chodzi mi przede wszystkim o brak zwisow i crashy. Na podstawie trzech klas ciezko wyrobic sobie opinie, jednak mam nadzieje, ze beda one zbalansowane.

Eh, grafa, to co bylo na youtube wydawalo sie z deka WoW'owe, ale jesli mowisz, ze jest inaczej, to chyba fajnie:)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #33 on: July 21, 2008, 08:49:37 AM »

Co do grafiki w War to bym jeszcze poczekał na ocenę ;) War jest inaczej testowany.  Fland opowiadał ze po np zrobieniu questu, dostaje sie "survey" gdzie odpowiada sie na temat tego właśnie questu.  Gra jest testowana "fazowo" Grafika zostanie podrasowana dopiero pod koniec rozwoju klienta na "release candidate".

 Grafa będzie przypominała trochę lotro, a gra wowa. Tylko ze znowu pojawia sie pytanie "Jajko czy kura była pierwsza"  Wiele osób zapomina o tym ze Blizz bazował pomysły z całej serii Warcraft właśnie na świecie warhammera, a nie odwrotnie ;)
Ybl
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 126


In God we trust


« Reply #34 on: July 22, 2008, 03:41:33 PM »

Swordmaster to raczej tank niż dps. Tanki beda się nadawały do pvp tak samo jak inne klasy. W warze balans klas bedzie raczej polegac na systemie papier, kamien... Czyli Tank> melee dps>ranged dps>tank i support jakoś pomiędzy resztą.
Fland
Gość
« Reply #35 on: July 22, 2008, 08:26:16 PM »

No oprocz swordsmena masz tanka do wyboru, wiec nie sadze aby byl on czystym tankiem
Asmodeus
Gość
« Reply #36 on: July 23, 2008, 02:49:45 AM »

o gildi rankach itp http://img.war-europe.com/syndic_img/news/GH2/GH2-EN.html
Arthad
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #37 on: July 23, 2008, 11:55:24 AM »

Swordsmen to jak najbardziej czysto klasowy Tank nawet przy wyborze postaci napsiane TANK wiec nie wiem gdzie to wyczytales Dpsem u elfikow jest White Lion
Fland
Gość
« Reply #38 on: July 23, 2008, 12:06:00 PM »

Hmm mozliwe ze masz racje, pewnie cos pokrecilem. Kurcze a wydawalo mi sie ze oprocz tego byl tank ;]
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #39 on: July 26, 2008, 06:46:44 PM »

bo był

z gry wycieli 4 klasy
Orc Choppa
Hammerer
Black Guard
Knight of the Blazing Sun

ponadto na początku miało być 6 wielkich miast po jednym dla każdej ze stron i.....
wycieli 4.....
Arthad
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #40 on: July 26, 2008, 08:37:27 PM »

nie wycieli a odlozyli ich start az je ukoncza czyli do pierwszego jakeigos wiekszego patcha poza tym aktywnych miast biroacych udzial w walce bedzie zawsze po jednym. Juz tlumacze Bedzie jedna stolica dla dobrch i d jedna stolica dla zlych w jednym czasie aby wyeliminowac psute siege to znaczy kiedy 75% ludzi pojdzie walczyc o jedna stolice 20% o druga a na 3 beda siac pustki dlatego wlasnie bedzie walka w danym czasie o jedna stolice i pewnie bedzie jaks rotacja o ktore sie beda graczy bic. Tak wyrzucili poki co 4 kalsy z braku balansu tych klas wiec zapewne tazke je uswiadczymy w pozniejszej fazie gry.
Asmodeus
Gość
« Reply #41 on: July 26, 2008, 08:40:05 PM »

nie bylyby pustki w tych miastach moim zdaniem, za to beda lagi w tych dwoch  bo zainteresowanie who jest ogromne.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #42 on: July 27, 2008, 10:29:17 AM »

Ja się choroba zapisałem na 2 konta i niestety dalej żadnego zaproszenia...
Asmodeus
Gość
« Reply #43 on: July 27, 2008, 04:06:54 PM »

ja 35 i tez zero skutku :D
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #44 on: July 27, 2008, 05:56:32 PM »

A co z tym dostępem do bety dla tych, którzy kupili ten cały preorder pack? Wiadomo już kiedy to rusza?
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
  Print