Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: 50 lvl  (Read 3103 times)
Himramir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« on: September 20, 2008, 09:02:13 PM »

Koledzy i koleżanki - mam pytanko. Kiedy osiągnie się 50 lvl, to czy są questy, które można dalej wykonywać? czy jest ich dużo? mam wątpliwości czy jest co robić po osiągnięciu 50 lvl. Jak wiadomo, np w Breeland nie ma już questów dla wyższych poziomów - tak samo jest z większością  obszarów.  Wiem że są rajdy ale co ze zwykłymi questami? pojawiają się nowe dla 50 lvl?

I jeszcze jedno pytanie - wiecie może czy twórcy lotra mają w planie powiększać obszary o te poza Morią? np rohan itd?
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #1 on: September 20, 2008, 09:29:00 PM »

questow jest wiele w MM,Angmarze,Forochel. np. battlegroundy w angmarze. i jest Ettenmoors(pvp) (ale polecam tylko creepem)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #2 on: September 20, 2008, 09:38:38 PM »

Wiele jest questów dla graczy na 50 lvl: wypady do Carn Dum (kilka ładnych godzin zabawy), Urugarth (kolejna dość długa instancja) i Barad Gularan (troszkę krótsza), a także trzy Battlegroundy - to wszystko w Angmarze, potem Goblin Town w Misty (ale to można już od 45 lvl robić) i Sarnur (również niekonieczny 50 lvl), oczywiście wchodzą w grę również trzy instancje w Annuminas w Evendim, a także sporo questów w różnych miejscach w całym Śródziemiu (Forochel, Angmar, Misty Mounstains).
Wszystkie te lokacje zawierają masę questów i deedów, a jak to wszystko już zrobisz, to zostają rajdy: 12-osobowy Rift i 18+-osobowy Helegrod, no i oczywiście zabawa w PvP w Ettenmoors.

Wszyscy mamy nadzieję, że gra doczeka się rozbudowy aż do Mordoru, licencja Turbine obejmuje całą trylogię LotR, więc nie ma obaw, że coś zostanie pominięte.
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #3 on: September 20, 2008, 09:39:06 PM »

a w MoM będzie lvl 60.  Rohan ma być...  kiedyś :). a puki co już za 2 miesiące  Moria i Lorien. :)

PS. Poprzednicy zapomnieli napomknąć o The Rift :) instancja 12 osobowa, która u nas jest w miarę regularnie robiona. 


Himramir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #4 on: September 20, 2008, 10:21:27 PM »

No to pocieszyliście mnie przyjaciele. Trzymajmy kciuki za dalsze lokacje i rozbudowę LOTRa. Pozdrawiam
Pages: [1]
  Print