Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Reklama/ rekrutacja / info  (Read 3500 times)
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« on: December 01, 2008, 08:08:43 PM »

Twierdza

Status gildii

Lider: Nedu i Barbapapa
Rekrutacja: Otwarta
Serwer: Ymir
Miasto Gildiowe: Keep T3
Battlekeep: T3
Komunikator: Ventrilo 3.0.1

Typ gildii: casual
Grasz kim chcesz i ile chcesz, nie ma przymusów, nie ma biurokracji, nie

ma systemów DKP.
W gildii nie ma podziałów na równych i równiejszych, każdy member jest

traktowany tak samo.
Wychodzimy z założenia, że gra jest tylko chwilowa odskocznią od real

life a nie ma go zastępować.
Priorytetem u nas jest kto z nami gra a nie jak gra.
Gildia skupia głównie starszych graczy, wyjadaczy, którzy już wyrośli z

owczego pędu za progresem i epikami.

Wymagania rekrutacyjne:
-Wiek (od 16 roku życia)
-Kultura osobista, preferujemy osoby dojrzałe emocjonalnie
-Klimatyczny Nick pasujący do gry w którą gramy
-Brak parcia na progress i epixy,
-Umiejętne posługiwanie się Ventrillo i posiadanie mikrofonu.

Strona www:
http://twierdza.org.pl/


Raidy:
Twierdza - Tier 1 Progression:
Kyllikki's Crypt
Champion of the Honourguard Done
Kyllikki Done
The Dragons Lair
Vistrix Done
Yahkmars Cave
Yakhmar Done
Twierdza - Tier 2 Progression:
Black Ring Citadel
Wing 1
Excorant the Gargoyle Master Done
Yaremka the Soul Eater Done
Sabazios the Insane Done
Wing 2
Ahazu-Zhagam In progress  Done
Incubus and Succubus  Done
Seruah  Done
Chatha In progress

Wing 3

Toth-Amon's Stronghold
Toth Amon In progress




Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #1 on: December 14, 2008, 11:45:25 PM »

SKRYPT  do zapisania  w pliku xxx.txt w katalogu scripts w AoC'u.


<br><font color='white' face='HYBORIANSMALL'>Twierdza</font><font color=#959595> - </font><font color='red' face='HYBORIANSMALL'>polska gildia.</font><br><a href="text://<center><br><font color='white' face='HYBORIANLARGE'>TWIERDZA</font><font color=#959595 face='HYBORIANLARGE'> - </font><font color='red' face='HYBORIANLARGE'>POLSKA GILDIA</font><br><center><font size=24 color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>STRONA WWW</font><br>http://twierdza.org.pl/</center><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>STATUS GILDII:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>REKRUTACJA:</font><font color='white'> OTWARTA</font><br><font face='LARGE_BOLD'>SERWER:</font><font color='white'> YMIR</font><br><font face='LARGE_BOLD'>MIASTO GILDIOWE:</font><font color='white> T3</font><br><font face='LARGE_BOLD'>BATTLEKEEP:</font><font color='white> T3</font><br><font face='LARGE_BOLD'>KOMUNIKATOR:</font><font color='white> VENTRILO 3.0.4</font><br><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>LIDERZY:</font><br><font color='white'>Nedu<br>Barbapapa</font></center><br><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>RAIDY KLANOWE:</font><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>Postep Tier 1:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Kyllikki's Crypt</font><br>Champion of the Honourguard <font color='green'>ZABITY</font><br>Kyllikki <font color='green'>ZABITA</font><br><font face='LARGE_BOLD'>The Dragons Lair</font><br>Vistrix <font color='green'>ZABITY</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Yahkmars Cave</font><br>Yakhmar <font color='green'>ZABITY</font><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>Postep Tier 2:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Black Ring Citadel</font><br><font color=#A76600>Wing 1</font><br>Excorant the Gargoyle Master <font color='green'>ZABITY</font><br>Yaremka the Soul Eater <font color='green'>ZABITY</font><br>Sabazios the Insane <font color='green'>ZABITY</font><br><font color=#A76600>Wing 2</font><br>Ahazu-Zhagam <font color='green'>ZABITY</font><br>Incubus and Succubus <font color='green'>ZABICI</font><br>Seruah <font color='green'>ZABITA</font><br><br><center><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>INFORMACJE:</font></center><br><center>Aby dowiedziec sie o nas wiecej odwiedz nasza strone WWW, a takze wypelnij aplikacje rekrutacyjna.</center><br><center>W sprawie rekrutacji kontaktuj sie z:</center><br><center><font color='red' face='HYBORIANLARGE'><a href='chatcmd:///tell Nedu Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Nedu</a></font><br><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:///tell Barbapapa Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Barbapapa</a></font><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:///tell Ramzes Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Ramzes</a></font><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:////a></font></center>"><font color='white' face='HYBORIANSMALL'>Dołacz do nas!</font></a>
Grochu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #2 on: January 14, 2009, 03:04:09 PM »

<br><font color='white' face='HYBORIANSMALL'>Twierdza</font><font color=#959595> - </font><font color='red' face='HYBORIANSMALL'>polska gildia.</font><br><a href="text://<center><br><font color='white' face='HYBORIANLARGE'>TWIERDZA</font><font color=#959595 face='HYBORIANLARGE'> - </font><font color='red' face='HYBORIANLARGE'>POLSKA GILDIA</font><br><center><font size=24 color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>STRONA WWW</font><br>http://twierdza.org.pl/</center><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>STATUS GILDII:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>REKRUTACJA:</font><font color='white'> OTWARTA</font><br><font face='LARGE_BOLD'>SERWER:</font><font color='white'> YMIR</font><br><font face='LARGE_BOLD'>MIASTO GILDIOWE:</font><font color='white> T3</font><br><font face='LARGE_BOLD'>BATTLEKEEP:</font><font color='white> T3</font><br><font face='LARGE_BOLD'>KOMUNIKATOR:</font><font color='white> VENTRILO 3.0.4</font><br><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>LIDERZY:</font><br><font color='white'>Nedu<br>Barbapapa</font></center><br><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>RAIDY KLANOWE:</font><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>Postep Tier 1:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Kyllikki's Crypt</font><br>Champion of the Honourguard <font color='green'>ZABITY</font><br>Kyllikki <font color='green'>ZABITA</font><br><font face='LARGE_BOLD'>The Dragons Lair</font><br>Vistrix <font color='green'>ZABITY</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Yahkmars Cave</font><br>Yakhmar <font color='green'>ZABITY</font><br><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>Postep Tier 2:</font><br><font face='LARGE_BOLD'>Black Ring Citadel</font><br><font color=#A76600>Wing 1</font><br>Excorant the Gargoyle Master <font color='green'>ZABITY</font><br>Yaremka the Soul Eater <font color='green'>ZABITY</font><br>Sabazios the Insane <font color='green'>ZABITY</font><br><font color=#A76600>Wing 2</font><br>Ahazu-Zhagam <font color='green'>ZABITY</font><br>Incubus and Succubus <font color='green'>ZABICI</font><br>Seruah <font color='green'>ZABITA</font><br><br><center><font color=#A76600 face='LARGE_BOLD'>INFORMACJE:</font></center><br><center>Aby dowiedziec sie o nas wiecej odwiedz nasza strone WWW, a takze wypelnij aplikacje rekrutacyjna.</center><br><center>W sprawie rekrutacji kontaktuj sie z:</center><br><center><font color='red' face='HYBORIANLARGE'><a href='chatcmd:///tell Nedu Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Nedu</a></font><br><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:///tell Barbapapa Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Barbapapa</a></font><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:///tell Ramzes Witam, jestem zainteresowany gildia Twierdza'>Ramzes</a></font><br><font color='red' face='HYBORIANSMALL'><a href='chatcmd:///</a></font></center>"><font color='white' face='HYBORIANSMALL'>Dołacz do nas!</font></a>
Grochu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #3 on: January 16, 2009, 03:06:42 PM »

/1.txt

<a href="text://<center><font face='LARGE_BOLD'>STATUS GILDII:</font><br>SERWER: CROM</font><br>MIASTO GILDIOWE: T3</font><br>LIDERZY:<br>Nedu<br>Barbapapa<br><br><font color=#A76600>http://twierdza.org.pl/</font><br><br><font face='LARGE_BOLD'>INFORMACJE:</font><br>Nedu<br>Barbapapa<br>Ramzes</center>"><font face='HYBORIANSMALL'>TWIERDZA - DOLACZ DO NAS!!!</font></a>


/2.txt

<a href="text://<center>PROGRES:<br>Champion of the Honourguard - RIP<br>Kyllikki - RIP<br>Vistrix - RIP<br>Yakhmar - RIP<br>Excorant the Gargoyle Master - RIP<br>Yaremka the Soul Eater - RIP<br>Sabazios the Insane - RIP<br>Ahazu-Zhagam - RIP<br>Incubus and Succubus - RIP<br>Seruah - RIP</center>"><font face='HYBORIANSMALL'>TWIERDZA - PROGRES</font></a>
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #4 on: January 18, 2009, 12:05:25 AM »

Wersja mini :

<a href="text://<center><font face=bold>Status: Miasto T3</font><br><br>Liderzy: Nedu<br><br><font color=#A76600>http://twierdza.org.pl/</font><br><br></center>"><font face='HYBORIANSMALL'>TWIERDZA - POLSKA GILDIA - DOLACZ DO NAS !!!</font></a>
Pages: [1]
  Print