Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Słuchajcie! Słuchajcie!  (Read 3791 times)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« on: December 15, 2008, 12:46:59 PM »

Słuchajcie! Słuchajcie! Ogłasza się wszem i wobec, że z dniem dzisiejszym następuje nabór w szeregi Strażników. Wielcy i sławni rycerze w osobach Valramir (captain), Eyck (guardian), Lorsan (guardian), Ingolas (champion) pod przywództwem Jaśnie Oświeconego, szlachetnego i nieskończenie mądrego ect. etc. Captaina Quinta przyjmą w swoje szeregi znawcę melodyji wszelakich, barda któren by ich w bitwach wspomógł a w czasach pokoju czas pieśniami umilał, sławne czyny w należyty sposób opisując. Wymagania, które ów minstrel spełnić musi (oprócz mocnej głowy by w karczemnych potyczkach mógł Strażnikom sprostać) dotyczą jedynie wieku i brzmią 50 (level) roczków w górę. Zapraszamy!

P.S. Gramy prawie codziennie od 20 w górę. A jak wysoko zależy od naszych żon, dziatwy i innych czynników z fizjologią związanych.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #1 on: December 15, 2008, 01:07:27 PM »

"pod przywództwem Jaśnie Oświeconego, szlachetnego i nieskończenie mądrego ect. etc. Captaina Quinta" ...

Jezus Maria - nie zasnę dziś w nocy ze szczęścia ;) Val stracił swoją dowódczą halabardę w karczmie w Bree i wymyślił, że teraz moja będzie tą dowodzenia - hehe (halabardy dowodzenia mają tę złą cechę, że łatwo je przegrać w kości "Pod Rozbrykanym Kucykiem" :D )... Tylko, że ja się do dowodzenia nie nadaje :P

Ale przyłączam się do prośby Strażników - minstrel pilnie poszukiwany :D

pozdrawiam
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #2 on: December 15, 2008, 01:09:42 PM »

i skromny...  ;)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #3 on: December 15, 2008, 01:29:21 PM »

jeżeli już mowa o cechach Quinta to ich zasób którym dysponujesz Mości Zamirze jest nad wyraz skromny. Jak tak stanę i się zastanowię to spokojnie dodałbym jeszcze szczodry, dobrotliwy, sprytny, łaskawy, miły, przyjazny, niekonfliktowy, taktowny, kooperatywny, dyplomatyczny, przekonywujący; Jest ich o wiele więcej ale te podstawowe przyszły mi teraz do głowy :D :D :D

pozdrawiam
Ingo
Gość
« Reply #4 on: December 15, 2008, 03:00:59 PM »

imo nie musi miec 50+ bo takowego ciezko znalezc mozemy pomoc wylewelowac etc.

Zamir ty z nas najbogatszy, to moze zaproponuj jakowes walory, nic nie przyciaga tak jak zloto i mithril  ;D
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #5 on: December 15, 2008, 03:40:46 PM »

Ja najbogatszy???? Halabardę musiałem zastawić (wbrew temu co mówią plotki ), żeby mieć co do garnka włożyć   :'( :'( Skromny ze mnie rycerz i jedno co mi świeci to rzyć przez dziurawe spodnie  :'( :'(

Liczmy na czyste serce i poświęcenie dobrej sprawie a złoto i chwała przyjdą w odpowiednim czasie. Kopalnie Morii stoją przed nami otworem. Tam znajdziemy i jedno i drugie.;D
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #6 on: December 15, 2008, 07:27:41 PM »

Ja najbogatszy???? Halabardę musiałem zastawić (wbrew temu co mówią plotki ), żeby mieć co do garnka włożyć   :'( :'( Skromny ze mnie rycerz i jedno co mi świeci to rzyć przez dziurawe spodnie  :'( :'(


 :D :D :D Zajebiste teksty, ogolnie caly ten topic jest wypasny :D Zawsze lubilem czytac ten dzial :D
Aleksaderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



« Reply #7 on: December 16, 2008, 03:09:35 PM »

ja chętnie bym poszedł lecz nie wiem czy mój hunter na 50lvl (brak mori) sie przyda
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #8 on: December 23, 2008, 01:45:00 PM »

ja chętnie bym poszedł lecz nie wiem czy mój hunter na 50lvl (brak mori) sie przyda

A ten jak zawsze w temacie... :p
Pages: [1]
  Print