Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Poloczenie z limesami? Dla mnie to jest smiech  (Read 4032 times)
Wylde
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: March 04, 2009, 10:38:28 PM »

Moje spostrzezenia po rzeczytaniu ich rozmowy podsumowac mozna zdaniem:
hahahahaha
Dla mnie oni sa jakimis zadufanymi w sobie nolifami, ktorzy szukaja przyjaciol w Dalarian...dlaczego oni maja nas sprawdzac, czy sie nadajemy na fuzje? Fuzje? lol oni chca nas wessac do swojej gildi, wyobrazam sobie co sie bedzie pozniej dzialo, na PM konkretne osoby beda dostawac zaproszenia, bo inne maja za slaby gear...
Zalozenie ze wiekszosc z nas gra PvP i kilka osob PvE tez jest osobiscie niczego sobie...xD
Jak im brakuje 2-3 osob do skladu, u nas codziennie pojawia sie ok 6-7 80-tek, to mozna sobie wyobrazic co sie stanie...niewinny i kto...sekator? dostana zaproszenia bo tego im brakuje a reszta robcie co chcecie bo mamy juz sklad...
takie moje zdanie...
Gregoriush
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Reply #1 on: March 05, 2009, 12:43:11 AM »

Wylde :D ja nie wiem co jest dzis z Toba ale absolutnie Cie nie poznaje -czy to oby napewno Ty tam dzis za sterami siedzisz ?:D

OK wracajac do tematu...prawda jest taka, ze brakuje nam gora 2-3 osob i w zalozeniu ze wszyscy sie zjawia, nie bedzie zadnego swieta, urodzin cioci krysi lub kubusia puchatka w telewizji, to prawie moglibysmy spokojnie sobie pojsc na 10tki w 90%skladzie gildii ...bedac realista widze taka szanse znikomo moze kilka razy w miesiacu, aby ow 10probowac...o 25 nawet nie snie...wiec nie ma co sie oszukiwac, jezeli ktos chce cos robic wiecej, odwiedzic inne miejsca, sprobowac z innej kuchni itp to zgodzi sie ze polaczenie jest bardzo wskazane.
Jednak czytajac z zaciekawieniem wypowiedzi na forum limesow stwierdzam fakt, ze nie bedzie to lekkie i przyjemne, bo co niektorzy ludzie uwazaja, ze szata zdobi czlowieka, a nie czlowiek szate...
Osobiscie nie chce mi sie nikogo przepraszac, ze np moj dps jest ostatni w rajdzie, ze uzywam niebieskich kaleson od wujka waldka, a nie fioletowych majtek o cioci zosi...a fakt ze trzeba bedzie mnie (nas) przez instancje za raczke prowadzic abysmy sie ubrali i nie przynosili wstydu, w ogole mnie przeraza i pokazuje drzwi z napisem uninstall....
Gram w ta gre, dla wybuchow glupiego smiechu, biegow maratonskich z cmentarza do miejsca zgonu i zgadywania - ile zaplace za naprawe...bawi mnie to i jezeli ktos chce mi to popsuc i sprawic, ze mam sie stresowac zamiast bawic ...to ja glosno mowie Nie...
Jest mi to obojetne jak gildia bedzie sie nazywac czy bedzie miala zielony czy rozowy tabard..dla mnie najwazniejsze jest i bedzie to, czy bedzie z kim sie posmiac i pogadac...
Akkara
Gość
« Reply #2 on: March 05, 2009, 11:17:21 AM »

Tematu nie było. Cofamy jakiekolwiek propozycje w tym kierunku. Mamy w tej chwili 9 aktywnych 80-tek, za moment będzie 11. Tłuczemy po kilka heroików dziennie i gear powoli tez przestaje byc problemem.

Gramy w świetnej atmosferze, za co Wam dziękuję - jesteście super  ;D

Sytuacja pozostaje taka sama jak sprzed sypnięcia grochem - mamy kanał Sojusz, mamy dwie czy trzy osoby z LI, z którymi da się normalnie rozmawiać. Jest OK, gildia zaczyna się wzmacniać. Teraz musimy pomyśleć nad rekrutacją i pomocą dla osób na niższych levelach.
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #3 on: March 05, 2009, 02:08:31 PM »

No no Twierdza na Hellfire się reaktywuje :) Łączyć to już się Twierdza miała tyle razy że... i dobrze że do takowych połączeń nie doszło. Zacznijcie primo od porządnej reklamy ;)
Akkara
Gość
« Reply #4 on: March 05, 2009, 03:29:19 PM »

Arciu...proszę Cię. Nie znasz aktualnego tematu.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #5 on: March 05, 2009, 03:38:00 PM »

No i fajnie, że temat połączenia cofnięty bo jak sobie poczytałem na stronie LI co wypisują to się bałem, że chcecie się z nimi łączyć.
Jak dla mnie to jest teraz jest naprawdę fajne - super się gra w tym towarzystwie co jest a myślę, że spokojnie i pomalutku będzie nas coraz więcej.
Mizmir
Moderator
Przybysz
*****
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #6 on: March 22, 2009, 02:11:09 PM »

Prawda jest tak iż już praktycznie mamy składzik na 10 osobowe raidy.. brk tylko drugiego tanka, ale to da się obejśc łatwo.. więc...
herinthil aka ql
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Reply #7 on: March 25, 2009, 05:17:40 PM »

Moje spostrzezenia po rzeczytaniu ich rozmowy podsumowac mozna zdaniem:
hahahahaha
Dla mnie oni sa jakimis zadufanymi w sobie nolifami, ktorzy szukaja przyjaciol w Dalarian...dlaczego oni maja nas sprawdzac, czy sie nadajemy na fuzje? Fuzje? lol oni chca nas wessac do swojej gildi, wyobrazam sobie co sie bedzie pozniej dzialo, na PM konkretne osoby beda dostawac zaproszenia, bo inne maja za slaby gear...
Zalozenie ze wiekszosc z nas gra PvP i kilka osob PvE tez jest osobiscie niczego sobie...xD
Jak im brakuje 2-3 osob do skladu, u nas codziennie pojawia sie ok 6-7 80-tek, to mozna sobie wyobrazic co sie stanie...niewinny i kto...sekator? dostana zaproszenia bo tego im brakuje a reszta robcie co chcecie bo mamy juz sklad...
takie moje zdanie...


Wylde ladnie potraktowales wszystkich jednakowo a jak wiesz zdania byly podzielone. A Twoj komentarz, ktory w tym momencie obraza co niektorych w tym mnie ( zaden ze mnie nolife, mam zone, prace na caly etat, mase innych zajec po pracy i to nie koniecznie wow ) i na pewno nie jestem zadufany w sobie :) Mysle, ze ten Twoj komentarz byl zbedny a cala dyskusja nie potrzebna. Nie znasz sprawy, nie wiesz dlaczego tak ostroznie do tego podeszlismy i uszanuj ze zaden z nas nie obrazil nikogo z Was w przeciwienstwie do Ciebie bo pojechales po calosci.  Przynajmiej ja, bo nie bede wypowiadal sie w imieniu innych nie zamierzam rezygnowac z "sojuszu" i jak cos to chetnie sluze pomoca. No offence:)

P.s - do zobaczenia w "Dalarian"
Pages: [1]
  Print