Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Renown Points  (Read 6429 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: June 01, 2009, 02:23:23 PM »

No własnie, jak rozdysponować punkty renowna? W co inwestować? Po każdym patchu coś się zmienia, a ja nie nadążam ze śledzeniem tego (a kiepskawy angielski utrudnia mi przeglądanie zagranicznych for).
Po patchu 1.2 władowałem wszystko w siłę i weapon skill (jakies pojedyncze punkty ma inicjatywę, BS i woundsy). Czy słusznie - na dobrą sprawę nie wiem?

Jak jest z inicjatywą? Czy tylko pomaga w wykrywaniu Witchek, czy też lepiej ukrywa Witch Huntera?

Prosze o rady, póki co na obowiązującym patchu  - po wejściu nowego będziemy zastanawiać się od nowa ;)
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #1 on: June 01, 2009, 03:07:23 PM »

Moja propozycja - zmień Witch Huntera na Ironbreakera!!!!! ;D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: June 01, 2009, 03:12:41 PM »

No tak, tam nie ma problemu w co inwestować.

Monotematyczna klasa ;)

A przy okazji Maciek, Ty myśl kiedy możesz na tunele/krypty po sprzęt setowy się wybrać. Rafał wraca w środę więc można coś zaplanować.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: June 01, 2009, 03:40:20 PM »

Więc tak...

Pakowanie renowna w woundsy to marnowanie tych punktów, lepiej wydać je np. na zwiększenie krytyka/bonusowego renowna. To samo z pakowaniem ich w Ballistic Skill.

Jeśli z itemków nie masz dość Initiative (a powinieneś mieć, itemizacja WH po 1.2.1 jest naprawdę niezła), to kilka punktów warto tam wepchnąć. Poza tym jest trochę przedmiotów dających -% chance to be critically hit, w które takoż warto zainwestować.

Toughness - przynajmniej teraz, przed 1.3 - nie warto. Nie da się mieć dostatecznie dużo T, żeby robiło to jakąś różnicę. Po 1.3 dla odmiany będzie to diabelnie ważna cecha.

WS... przed 1.3 w zasadzie jej specjalne podbijanie nie ma sensu - lepiej IMHO zainwestować w jewelery sety na +%parry (torment/strife) i -armor(oathstones).

W rezultacie najlepiej wychodzi się (w tej chwili) na pakowaniu renowna w STR i I.

Ale ja się nie znam :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: June 01, 2009, 04:24:53 PM »

http://www.wardb.com/spell.aspx?id=14122
http://www.wardb.com/spell.aspx?id=14121
http://www.wardb.com/spell.aspx?id=14120
Ogólnie te taktyki były broken, a jakoś się nie słyszy by coś w tej materii naprawili. To samo ze wszystkimi itemami (eventowymi), które niby zarabianą renomę miały podnosić. Ja tam osobiście testowałem tylko tą taktykę na +RP w scenario i z nią czy bez niej, różnicy nie widziałem. Strata punktów.

Woundsy faktycznie się nie kalkulują. Za mało ich dają w stosunku do wydanych punktów.

A kto mi powie jak to jest z tymi resistami? Czy ten procent jest liczony od wartości posiadanej? I jeżeli tak to czy do wartości bazowej liczy również buffy z potionów?
A co to w ogóle znaczy "All Magical Resistance"? Spiritual i Elemental? Czy sprawdza raczej po klasie przeciwnika?

Iago, toughness ma znaczenie. :D W każdym razie było dla mnie odczuwalne kiedy bawiłem się Shadow Warriorem z mieczem.

Nie znam się na WH, ale chyba nie ma czegoś takiego co zmniejszałoby jego wykrywalność. Jedynie co to można w przeciwnika walnąć czymś na zmniejszenie jego inicjatywy.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #5 on: June 01, 2009, 06:32:25 PM »

taktyki renownowe juz dzialaja
Pages: [1]
  Print