Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wzór podania i zasady rekrutacji - ważne!!!  (Read 14660 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Moderator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10563


KoHaniutka


« on: May 20, 2008, 02:26:35 PM »

Wzór podania - rejestruj sie na forum pod nickiem z gry! Opcje wyswietlania mozna zmienić w ustawieniach swojego profilu. Jesli nick na forum jest już zajęty - możesz imię swojej postaci dodać w nawiasie

PRZYJMUJEMY OD 15 LVL (podanie jednak można napisac wczesniej, jednak samo zaproszenie do gildii nastąpi nie wczesniej, niż na 15lvl).


PROSIMY O PODANIA BEZ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, a także o zapoznanie się z nastepującymi tematami:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=780.0

1. Imię, level postaci, klasa

2. Wiek

3. Doswiadczenie w mmo

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
Uprzejmie prosimy, by podania zawierały więcej, niż tylko kilka słów. Każdy ma tylko jedną szansę na sprawienie dobrego "pierwszego wrażenia". Pamiętaj, podanie świadczy o Tobie, więc dla własnego dobra włóż w nie trochę serca ;-)


3 głosy "przeciw" równają się odrzuceniu podania


Jesli juz podanie zostanie zaakceptowane minimum przez 2 oficerów i Guild Master'a (który ma decydujące i ostateczne zdanie w kwestiach spornych), po dobiciu do 15 lvl, można się zgłosić w grze po zaproszenie do kinshipu, a także po dostęp do komunikatora Team Speak 3 do następujących osób:

- Huriel /Hith
- Falladriell/Fallven/Eirawena/Deleen
- Morgusson/Ulari
- Edhenor/Edhereth/Egwina/Cinalin
- Nepherett/Rotrude/Seqes
- Veldir
- Harni/Beorgarth
- Zaant
- Tudhuildril


Zdanie osob nie będących oficerami jest mile widziane, jednakże uprasza sie nie pisać "ZA/PRZECIW", ponieważ wprowadza to niepotrzebny zamęt.


UWAGA:
po upłynięciu okresu próbnego (zwykle 4 tygodnie, przedłużony okres próbny to 6 tygodni) REKRUT ma obowiązek zgłosić się na forum po awans, jeśli tego nie zrobi, automatycznie przedluża sobie okres próbny. Jeśli ktoś z Twierdzowiczów będzie miał jakieś uwagi/pochwały/zastrzeżenia co do danej osoby może je śmiało pisać w wątku rekrutacyjnym.


Najłatwiej złapać kogoś z naszego kinshipu poprzez wciśnięcie literki "O", pierwsza zakładka, w pole "search" wpisać "Twierdza" i wyświetli wszystkich graczy z naszego kinu, którzy w danym momencie są online. Jesli wśród wyświetlonych nie będzie żadnego oficera, to można wysłać pma do kogokolwiek z Twierdzy z pytaniem, czy i jaki oficer jest w danym momencie online.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Moderator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10563


KoHaniutka


« Reply #1 on: September 05, 2015, 09:42:58 AM »

Na okres do transferów - jak i później na czas nieokreślony, gdy już zaczniemy grać na LAURELIN - wymagania rekrutacyjne trochę zostaną poluzowane.

A mianowicie na razie nie trzeba składać podań (oczywiście parę słów od siebie zawsze jest bardzo mile widziane:) ) - wiążącą formą rekrutacji będzie rozmowa na Team Speak'u z jednym z oficerów/liderem LUB podanie LUB rozmowa na chacie.

Pages: [1]
  Print