Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: jakie 'pudełko' wybrać?  (Read 5468 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« on: September 21, 2009, 01:11:43 PM »

Witam,

Kończę właśnie przygodę z trialem i zapadła poważna decyzja o zakupie pełnej wersji. Którą z pudełkowych wersji polecacie? (dołożę do półeczki z tolkienikami)

Neith
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #1 on: September 21, 2009, 01:36:02 PM »

no najlepiej wersję 2 w 1 :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: September 21, 2009, 01:48:29 PM »

czy czas 'darmowej' z kupionych oddzielnie SoA i MoM sumuje się?
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #3 on: September 21, 2009, 02:11:45 PM »

MoM z tego co kojarze nie przedluza subskrypcji.
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #4 on: September 21, 2009, 02:48:47 PM »

MoM kolekcjonerska zawiera bilecik na dodatkowe dni.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #5 on: September 21, 2009, 03:04:40 PM »

Osobiście wyleczyłem się już z wersji pudełkowych, tak samo jak wyleczyłem się z większości (poza nielicznymi naprawdę tego wartymi) książkami drukowanymi i przerzucam się całkowicie na nośniki cyfrowe.

Oszczędność miejsca kolosalna... Kolejne regały na kolejne gry / płyty / książki się już po prostu w mieszkaniu nie zmieszczą, biorąc do tego pod uwagę perspektywę (mam nadzieję), konieczności wstawienia dodatkowego mebla, na taką jedną małą rozwrzeszczaną osóbkę, tendencje są raczej odwrotne i polegają na pozbywaniu się regałów i ich zawartości na Allegro ;)

Tak więc zastanów się jeszcze raz, czy aby na pewno warto w dzisiejszych czasach, kupować kolejny karton makulatury.
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #6 on: September 21, 2009, 03:26:05 PM »

Nie wiem jak w przypadku Lotro, ale wersje elektorniczne posiadaja okreslony czas dostepności do pobrania, np 1 miesiąc.
Tak czy inaczej niezbędne jest zabezpieczenie pobranego programu.
Ostatnio chciałem zassać pełną wersję lotro z mom jako trial, niestety nie mam takiej opcji w COG accounts, a wersja Trial wymaga założenia nowego konta w COG ...
Nie pozbywał bym się tak łatwo nośników ... a wersja normalna ma wielkosc ksiązki ...
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #7 on: September 21, 2009, 03:50:02 PM »

Ale jaki czas dostępność do pobrania? Klienta możesz pobrać zawsze. Przecież to ten sam klient który jest dostępny do kont Trialowych. Jedyne co kupujesz tak naprawdę, to ciąg literek i cyferek który rejestrujesz na serwerze i dzięki któremu aktywujesz czy aktualizujesz swoje konto.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #8 on: September 21, 2009, 03:52:22 PM »

Osobiście wyleczyłem się już z wersji pudełkowych, tak samo jak wyleczyłem się z większości (poza nielicznymi naprawdę tego wartymi) książkami drukowanymi i przerzucam się całkowicie na nośniki cyfrowe.

Oszczędność miejsca kolosalna...

Tak więc zastanów się jeszcze raz, czy aby na pewno warto w dzisiejszych czasach, kupować kolejny karton makulatury.

Dlaczego zakładasz, że moje półki uginają się od niepotrzebnych książek/płyt? :)

Swego czasy w ciągu roku przeprowadzałem się 3 razy (stancja->mieszkanie->własne mieszkanie) więc już przy drugiej przeprowadzce, bogatszy o doświadczenie, zostawiłem tylko to co uważałem za warte mojego potu :)

Nie pozbyłem się jednak ani jednej książki czy innego gadżetu związanego z Mistrzem. Choć ktoś mógłby się spytać po co mi kilka tych samych książek (różne wydania) :)))

Po pierwsze jestem maniakiem Tolkiena z urodzenia - przyszedłem na świat tego samego dnia co Bilbo i Frodo :) A po drugie kocham książki i te w wersji 'digital' nie przemawiają do mnie. Nie czuję ich zapachu, nie mogę skulić się w fotelu, okryć kocem i czytać .... nie ten klimat. Ale to inny temat.

LotRo w pudełku będzie kolejnym puzzlem na półce ;)

dziękuję za pomoc i pozdrawiam


 



emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #9 on: September 21, 2009, 04:49:06 PM »

Niczego nie zakładam. Zadałeś pytanie o wybór pudełka, odpowiedziałem iż imho najlepsze obecnie rozwiązanie to "pudełko" cyfrowe, i opisałem dlaczego.

Miłego gractwa, bez względu na rodzaj kartonika ;)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #10 on: September 21, 2009, 07:41:10 PM »

Hejka,

Ja też skończyłem Trial-a i własnie dostałem specjalną ofertę z okazji urodzin Bilba zakupu wersji podstawowej za 8,99 USD, czyli ok. 25,-zł i w to jest wliczone 30-dni darmowego grania, czyli to co podstawka. Więc sprawdź na koncie/poczcie czy tez nie masz takiej oferty. Kupowanie pudełka w tym momencie mija się z celem.

Teraz moja mała analiza MoM. Pudełko z grą kosztuje ok. 79,-zł - i za to kupujesz sam dostęp do tego co oferuje dodatek, ale nie przedłuża gry. Dopiero jako kupisz wersję specjalną (są jeszcze po MediaMarkt, czy Saturnach za ok. 180,-zł) dostajesz MoM oraz 60 dni gry. Zważywszy, że oprócz tego dostajesz kilka gadżetów (pomijam ich użyteczność, ale jak ktoś lubi gadżety w realu i grze) to moim zdaniem bardziej sie opłaca znaleźć tą wersję kolekcjonerską. W pudełku jest gra w wersji skompilowanej (Podstawka+MoM). Cena wersji specjalnej to: cena dodatku 79,-zł + prepaid 60dni 99,-zł + parę gadżetów.

Tak więc jeżeli nie masz podstawki i nie będziesz kupował jej za 25,-zł w tej ofercie co pisałem, to wersja kolekcjonerska jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Co i tak Ci polecam jako fanowi Tolkiena :)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #11 on: September 21, 2009, 08:09:36 PM »

A nie lepiej Lord of the Rings Online: Mines of Moria - Compilation Pack?
Za około 120 zł masz podstawkę + dodatek + 30 dni grania zapakowane w ładne zgrabne pudełeczko.
Do tego na allegro za 50 zł można kupić prepaid na 60 kolejnych dni i za w sumie 170 zł masz całość + 3 miesiące grania. Cena jak w analizie Rudobrodego, tylko że zamiast "gadżetów" masz 30 dnia grania więcej.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #12 on: September 22, 2009, 08:58:36 AM »

chyba zdecyduję się na Compilation Pack
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #13 on: September 22, 2009, 12:23:38 PM »

Do tego na allegro za 50 zł można kupić prepaid na 60 kolejnych dni...

No tak, przeoczyłem ceny na allegro :)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #14 on: September 22, 2009, 01:23:19 PM »

najlepiej odżałować i kupić lifetime od razu, po roku się już zwraca.
Pages: [1] 2
  Print