Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowe mounty  (Read 4552 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: April 29, 2010, 10:18:07 PM »

http://www.eternity-guild.eu/guides.php?a=view&id=14

Ładnie rozpisane, w jaki sposób mozna zdobyc trzy nowe rumaki - pieknego konika Dunedain war-steed, wild goat i jeszcze jedną koze (lorien)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: April 30, 2010, 01:26:38 AM »

Co jest z tym konikiem, bo mam wrażenie, że nie bardzo akceptuję skończone deedy?
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: April 30, 2010, 10:28:03 AM »

No nie, ale zeby z Lorien dostac koze, zamist jakiegos szlachetnego rumaka??
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: April 30, 2010, 10:53:49 AM »

Koni to już jak mrówków jest (za chwilę stadninę założę) więc dobrze że są 2 nowe kozy. Tylko droga do nich daleka jak do Zasiedmiogórogrodu :)

no i nie pokazały mi się te nowe deedy :(  czy to znaczy że zobaczę je dopiero jak będę miał skończony cały podpunkt z deeda? (np 1.1 Complete all of the Carn Dûm deeds)?
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #4 on: April 30, 2010, 01:07:47 PM »

No nie, ale zeby z Lorien dostac koze, zamist jakiegos szlachetnego rumaka??

Ten deed polega na zrobieniu instancji z Lorien, które są ... w Morii (HoM, WW, DN), więc koza jest jak najbardziej na miejscu.

no i nie pokazały mi się te nowe deedy :(  czy to znaczy że zobaczę je dopiero jak będę miał skończony cały podpunkt z deeda? (np 1.1 Complete all of the Carn Dûm deeds)?

Dokładnie tak jest, a szkoda że nie zrobili dodatkowych deedów częściowych - na przykład tytuł za całe CD i jakie deedy trzeba tam ukończyć, żeby go dostać.
Łatwiej byłoby niektórym ogarnąć taką strukturę, a kilka nowych tytułów to nic trudnego w implementacji. Część osób ma zresztą ma skończone CD, Uru i BG, ale na Rifcie nigdy nie byli i nie spodziewają się takiego wydarzenia - dla nich nowy deed jest w obecnym układzie nieosiągalny.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #5 on: April 30, 2010, 01:24:16 PM »

z drugiej strony może tacy rookie jak ja będą mieli większą szansę na odwiedzenie riftu :)
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #6 on: April 30, 2010, 07:03:56 PM »

To sa w koncu 3 czy cztery nowe mounty?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: April 30, 2010, 07:56:42 PM »

3 - za angmarowe deedy, za moriowe i za lorienowe.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #8 on: May 01, 2010, 12:14:56 PM »

Co jest z tym konikiem, bo mam wrażenie, że nie bardzo akceptuję skończone deedy?

jesli myslisz o balrogu i thorogu to musisz miec skonczone questy thorog deafeated i an ancient threat.
Ciekawostka to ukryty deed w CD na slugi, pokazuje sie dopiero jak sie go zrobi:P trzeba zabic 100 robali.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #9 on: May 01, 2010, 12:37:58 PM »

No właśnie questy te miałem już dawno temu porobione, a nawet deed mi się nie otworzył, czyli tak jakbym jeszcze w ogóle żadnej jego części nie miał zrobionej.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #10 on: May 01, 2010, 04:07:11 PM »

 Może trzeba zrobić wszystkie deedy z którejś z instancji, żeby otworzył się konikowy deed , a w tedy pokaże te które już się zrobiło (oby :P)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #11 on: May 01, 2010, 06:37:39 PM »

No bo tak to działa. Deedy z poszczególnych instancji są połączone w jeden deed, który aktualizuje się po wykonaniu wszystkich deedów z danej lokacji. W momencie wykonania pierwszej grupy deedów rozpoczynamy kolejny, w którym nagrodą jest mount. Tam również mozemy zobaczyc nazwy lokacji (grup deedów), w których mamy wykonać deedy.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #12 on: May 01, 2010, 07:48:48 PM »

Geralt, Khele i Kadorin mówią o questach że nie otworzyły deeda konikowego ... :P
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #13 on: May 01, 2010, 08:13:33 PM »

A ja własnie tłumaczę, że otwiera się on dopiero po wykonaniu przynajmniej jednego zbioru deedów. Tak więc jeśli chcemy deeda 'konikowego' zobaczyć, musimy wykonać deedy w przynajmniej jednej lokacji aby mieć zaliczony kawałek deeda 'konikowego'.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #14 on: May 01, 2010, 10:08:29 PM »

potwierdzam - właśnie skończyłem komplet deedów z HoC'a i pojawił mi się superdeed z dziką kozą :)
Pages: [1]
  Print