Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Przejście z enklavy do twierdzy po długiej nieobecności w grze:)))  (Read 5739 times)
Marcino
Gość
« on: May 26, 2010, 07:34:13 PM »

1. Alono, level 43, hunter, hobbit.

2.20 lat.

3. Grałem półtora roku ogólnie w Lotro, gdy dostałem, grę od kumpla i jego konto. Włącznie z przerwą od gry, która trwała pół roku gdyż nie miałem zbyt dużo, czasu przez szkołę, i szukałem pracy. W inne MMO nie grywam to w sumie tyle odnośnie mojego doświadczenia w tego typu grach.

4.Nazywam się Marcin mieszkam w regionie zachodniopomorskim, w Stargardzie Szczecińskim. Pracuję obecnie po szkole zawodowej niestety nie w swoim wyuczonym zawodzie (ogrodnik), ale jako stażysta uczę się robienia stron internetowych w takich językach jak HTML, FLASH, moje zainteresowania to sport, ostatnio komputery między innymi przez mój starz. Lubię również koncerty posłuchać dobrej muzyki oraz imprezy takie jak Cook life festiwal, w Krakowie. Spędzam również dużo czasu na dworze jeżdżąc na rowerze i spędzaniu czasu ze znajomymi. Zainteresowałem się grą Lord Of The Rings Online ze względu, że lubię władcę pierścieni, gdy znajomy pokazał mi grę wchłonęła mnie wtedy ta gra, zazwyczaj nie gram w gry tego typu, ale to jest wyjątek.

5.Twierdza, dlatego, że miałem pół roku przerwy od gry i zalogowałem się do gry po takim długim czasie dowiedziałem się, że kin, w którym jestem była to (Enklava) opuściłem już ten kin, dlatego że miał bardzo mało użytkowników. Dlatego chcę dostać się do waszego kinu, gdyż usłyszałem o nim wiele dobrych rekomendacji.

6.Informuję, że zapoznałem się z regulaminem i kodeksem przeczytałem i zapoznałem się z ich treścią oraz zaakceptowałem.

7.Odnośnie gry posiadam Morię z podstawką i pełne konto.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: May 26, 2010, 11:34:16 PM »

Jest lepiej, bo podanie zostało podzielone na punkty. Aczkolwiek interpunkcja bardzo słabo, ciężko się to aż czyta na prawdę. Zwykle do tego się nie przyczepiam, ale tutaj nalegam na znaczną poprawę. Poza tym prosiłbym o rozwinięcie lekkie. Ostatnia sprawa to zmień nick wyświetlany na forum na ten zgodny z nickiem maina, bądź jeśli jesteś bardzo przywiązany do tej nazwy, wpisz nazwę maina w nawiasie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: May 28, 2010, 11:57:34 AM »

Prosimy o rozwinięcie i zmianę nicka wyswietlanego na zgodny z tym w grze.
Marcino
Gość
« Reply #3 on: May 29, 2010, 06:51:31 PM »

Zmieniłem Login:) Poprawka podania w trakcie...:)
Marcino
Gość
« Reply #4 on: May 29, 2010, 07:26:10 PM »

Poprawiłem..:)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: May 30, 2010, 07:09:02 PM »

Sprawę z Enklavą mam nadzieję, że zalatwiłeś kulturalnie, tzn pożegnaleś się i nie bylo to wyjście bez słowa?

Po rozwinięciu male "za".

Swój głos wycofuję.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: May 30, 2010, 07:53:31 PM »

No z treścią jest lepiej, natomiast  forma dalej trochu kuleję, ale za jest.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #7 on: May 30, 2010, 10:35:18 PM »

Jako, ze dochodza do mnie niepokojace informacje o kandydacie, ja sie wstrzymam od glosu do wyjasnienia sprawy.
Marcino
Gość
« Reply #8 on: May 30, 2010, 11:40:43 PM »

Ile jeszcze poczekać muszę?
Marcino
Gość
« Reply #9 on: May 30, 2010, 11:43:22 PM »

Rozmawialem juz  z oficerem ze odchodzę...
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #10 on: May 31, 2010, 08:27:49 AM »

Ja jestem przeciw.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: May 31, 2010, 08:31:42 AM »

Ogólnie rzecz ujmując:
- jak czekasz na rozpatrzenie podania, to nie molestujesz oficerów i gma, ile im to jeszcze zajmie;
- nie molestujesz członków gildii, zeby ci cos zrobili (armour, broń), "bo czekasz na rozpatrzenie podania do Twierdzy";
- nie umiesz używać opcji "edit" na forum.
- Twoje zachowanie wskazuje, że raczej nie masz 20 lat, jak napisałeś. A to nasuwa podejrzenie, że nie tylko w tej kwestii nas oszukujesz.

------------------
= masz moje duże "nie".
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #12 on: May 31, 2010, 08:34:30 AM »

Rozmawialem juz  z oficerem ze odchodzę...

I nie rozmawiasz z oficerami "ze juz odchodzisz" kiedy nie masz na to pewnosci. Moze ta lekcja Cie czegos nauczy.
Sungam
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


« Reply #13 on: May 31, 2010, 12:47:16 PM »

Jeden z offow-inkwizytorow zapytal mnie czy nie mam w archiwum podania owego jegomoscia jeszcze z Enklavy. I nawet znalazlem takowe.

"Cześć Enklaviacy jestem Marcin, mam 21 lat i pochodzę z polski żyję w Holandii.Iteresuje się sportem, komputerami, motoryzacją, intersuje się showbiznesem mam wiele zainteresowań wymieniłem to przykładowo, studiuję psychologie.Pracuję w gazecie, stąd wzieło się moje zaintersowanie showbizensem. Enklava właśnie, dlatego że przeczytałem dobe rekomendacje waszego kinshipu na wielu forach o władcy pierścieni online. Moja, postać, główna z gry Alono "level 40 Hunter" hobbit wziołem tę rasę, bo szybko biega. Potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję regulamin. To byłoby to na tyle pozdrowionka..."

http://enklava.org/index.php?option=com_fireboard&Itemid=41&func=view&id=5100&catid=74

Swoja droga pamietam podobne jeszcze ostatnio w LOME ;p Reasumujac ktos ktu kreci walka, na stos!!
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #14 on: May 31, 2010, 01:00:09 PM »

Przeciw.
Pages: [1] 2
  Print