Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Kassei - podanie  (Read 6252 times)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #15 on: May 06, 2010, 06:40:21 PM »

To odezwij się do kogoś, lista oficerów jest, bo to chyba nie my mamy na Ciebie polować ;).
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #16 on: May 07, 2010, 03:50:50 PM »

To odezwij się do kogoś, lista oficerów jest, bo to chyba nie my mamy na Ciebie polować ;).
No właśnie nie w tym rzecz :) Oczywiście próbuję i będę próbował kogoś złapać, bo nie chodzi tu o moje lenistwo czy wygodnictwo, ale problem leży w tym, iż nie jestem w stanie przewidzieć czy akurat wybrałem dobry moment na kontakt. Wczoraj złapałem dwóch oficerów, w tym Huriela jak akurat był w instancji, a druga osoba w ogóle się nie odezwała, po czym wnioskuję, że był także zajęta :)
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #17 on: May 07, 2010, 04:17:23 PM »

Nie wiem czy wiesz ale Huriel to kobieta. Ale może to tylko literówka.  ;)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #18 on: May 07, 2010, 05:48:16 PM »

Jesli dobrze pamietam to powinno zadzialac /who Twierdza i mysle ze ktokolwiek online powinien odpowiedziec czy jest aktualnie jakis officer online .. moze byc na alcie, a w takim wypadku bedzie ciezko zlapac ;)

Wyslij mi prosze pma na forum, kiedy bedziesz w grze .. postaram sie byc wtedy online.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #19 on: May 07, 2010, 06:39:08 PM »

Kolega juz wczoraj zostal zaproszony przez Huriela. Co prawda nie znam tego Huriela, ale slyszałam, że to niezły rzeźnik :)
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #20 on: May 07, 2010, 11:05:58 PM »

nieźle działa zapytanie na globallff  8)

Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #21 on: June 01, 2010, 06:53:01 PM »

Jako, że dziś mija 4ty tydzień mojego trial'u prosiłbym o rozpatrzenie mojej kandydatury na pełnoprawnego członka Twierdzy :) Najlepiej aby rozpatrzenie było pozytywne, ale decyzję pozostawiam szanownemu gronu oficerskiemu i każdą uszanuję :D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #22 on: June 01, 2010, 07:04:44 PM »

No cztery tygodnie nie minęły jeszcze, ale że minęły trzy i nie było skarg, nie mam przeciwwskazań.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #23 on: June 01, 2010, 09:33:34 PM »

wreszcie Kas :) już myślałem, że wypadniesz z LOTRO

ja bym się chciał poskarżyć na Kasumi, że ostatnio nie robiliśmy Niels Bounty i jakoś nie ma z kim smoka i trolla ubijać ;) (tak wiem w tygodniu średnio z czasem u mnie)
Pages: 1 [2]
  Print