Pages: 1 [2] 3 4 ... 109
  Print  
Autor Topic: Zmiany w Lotro  (Read 362591 times)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #15 on: June 05, 2010, 02:29:25 AM »

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego... Piszą coś ciekawego na forach? (Jestem w dziczy i nie za bardzo mam jak sieć przeglądać komfortowo, dlatego sam nie sprawdzam. Czuje się jakby mnie w czasie cofnęło - strona Twierdzy ładowała się 8 minut...)
Azabrild
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #16 on: June 05, 2010, 02:38:16 AM »

Quote
ciekawe jak rozwiaza kwestie osob ktore maja np potworzone kilka postaci a nie oplaca premium czy vip (do ktorych bedzie dostep)

Coś takiego było w EQ2, po prostu na liście pojawiało się 7 ostatnio zalogowanych toonów. A i tak dostęp do postaci spoza listy można było uzyskać przez komendę /camp nick logując się na jakąkolwiek inną, ale to już było raczej niedopatrzenie twórców.
Githrandir
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 96


« Reply #17 on: June 05, 2010, 03:01:27 AM »

Tutaj ciekawy wywiad z Turbine na ten temat.

Ktoś wcześniej wyrażał obawę co do kupowania geara. Obawy rozwiane w poniższym cytacie z tego wywiadu:
Quote
One thing that I want to make sure that everyone's aware of is that we're not selling gear. There may be something like they do in DDO where low-level players can get a foot up when they start the game, if they're a little nervous and looking for a little help, that might be possible in the future. But it's never our intention to sell raid loot or endgame-quality gear and items because we feel like questing and getting that great loot is a big part of the game and we don't want to lose sight of that.

Odnośnie lifetime:
Quote
In a nutshell, lifetime subscribers will become lifetime VIP. They'll have the same rights and rewards as the VIPs including the 500 Turbine Points a month, but they won't have to pay a recurring fee for it. As we release new content that's free for subscribers, it'll be free for lifetimers.
Yarden
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 71



« Reply #18 on: June 05, 2010, 09:12:30 AM »

Ja wiem, że w gildii są sami hardcorowi gracze, którzy macki Łoczera zjadają w 2 minuty, a których ja jeszcze na oczy nie widziałem  :)
Ale to może dobrze, że pojawią się nowi gracze? Może łatwiej będzie grać na niższych levelach, bo będzie więcej chętnych do questowania?
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #19 on: June 05, 2010, 09:51:24 AM »

Może łatwiej będzie grać na niższych levelach, bo będzie więcej chętnych do questowania?

Gracze Free to Play będą mieli ograniczone questy do Bree, Shire i krasnoludowa, więc dalsze lokacje mogą zapełnić się farmerami mobow. Spowoduje to, że questowanie stanie się naprawdę upierdliwe.
Taka moja czarna wizja  ::)
Githrandir
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 96


« Reply #20 on: June 05, 2010, 10:28:45 AM »

Pamiętajcie, że łatwo zostać graczem Premium. Wystarczy raz kupić punkty i już. Potem można dokupować nowy content w grze, a cena pewnie nie będzie wygórowana w stosunku do abonamentu. Wydaje mi się, że F2P będzie bardzo dobre dla LOTRO. Na pewno więcej graczy spróbuje gry.

Również biznesowo twórcy dobrze na tym wyjdą, co widać z DDO. Graczom łatwiej się wydaje pieniądze raz na jakiś czas (punkty) niż podejmuje zobowiązanie na comiesięczny abonament. Punkty można wydać na nowy content w takim tempie, w jakim się go pokonuje, a nie "czy się stoi, czy się leży". Dla tych, co lubią mieć wszystko (jak ja) zostaje VIP, który da nawet trochę więcej niż obecna subskrypcja. Widać też, że warto kupić lifetime (póki go oferują), bo będzie się VIP-em dożywotnio, bez opłat. Przez chwilę się obawiałem, że przepłaciłem, ale niepotrzebnie.

Gołym okiem widać, że granie w LOTRO stanie się bardziej dostępne, w zależności od możliwości i upodobań gracza. Więcej kasy dla Turbine oznacza więcej kasy na development. Mam nadzieję, że LOTRO ruszy do przodu po lekkiej zadyszce i dojdziemy do Mordoru przed emeryturą. :)

Ja tu zostaję, bo ta gra jak żadna inna trafia w moje casualowe podejście do grania, nie dając mi jednocześnie poczucia, że jestem graczem drugiej kategorii nie rajdując 5 dni w tygodniu.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #21 on: June 05, 2010, 10:51:52 AM »

Dla mnie z tego wszystkiego co piszą na oficjalnym forum najważniejsze co się doczytałem, to to, że jednak jeszcze Rohanu nie będzie, a w kolejnym booku przeniesiemy się do Enedwaith (Dunland). Czyli wymarsz z Eregion na południe na Zachodnie Pustkowia.

ps. It's a content update, not an expansion. The cap will remain 65 and yes it will be a primarily level 62-65ish zone. (Sapience)  :-[
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #22 on: June 05, 2010, 11:01:44 AM »

Rozwiązanie jako Lifetime VIP jest naprawdę niezłe :) Jestem za, a same mikropłatności w D&D online sprawdzają się znakomicie. Jeśli wypali to z LotRo, to prawdopodobnie inne mmo, też przesiądą się na ten system (może warhammer w końcu by to zrobił, hehe).
Co do rozszerzeń do gry i nowych krain, prawdobodobnie będą częstsze updaty, ale z mniejszą zawartością, a duże krainy będą pudełkowane.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #23 on: June 05, 2010, 11:23:18 AM »

Dla mnie z tego wszystkiego co piszą na oficjalnym forum najważniejsze co się doczytałem, to to, że jednak jeszcze Rohanu nie będzie, a w kolejnym booku przeniesiemy się do Enedwaith (Dunland). Czyli wymarsz z Eregion na południe na Zachodnie Pustkowia.
To fajnie! wejdziemy do rohanu z innej strony w takim razie? Yupi! Pojedziemy Dunledingow! Zgwalcimy ich kobiety, spalimy ich domostwa kiedy oni beda walczyc w Helmowy jarze!!! muhahaaha!
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #24 on: June 05, 2010, 01:36:50 PM »

 A ja niestety sobie nie kupię lifetime VIPa bo nie mam pieniędzy. Mam nadzieję, że opłacanie tego VIPa będzie podobne cenie obecnej subskrypcji. Oby, bo nie mam zamiaru płacić horrendalnych cen za dodatkowy cap na ilość posiadanego golda -.- itp.
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #25 on: June 05, 2010, 02:25:34 PM »

Dla mnie z tego wszystkiego co piszą na oficjalnym forum najważniejsze co się doczytałem, to to, że jednak jeszcze Rohanu nie będzie, a w kolejnym booku przeniesiemy się do Enedwaith (Dunland). Czyli wymarsz z Eregion na południe na Zachodnie Pustkowia.
To fajnie! wejdziemy do rohanu z innej strony w takim razie? Yupi! Pojedziemy Dunledingow! Zgwalcimy ich kobiety, spalimy ich domostwa kiedy oni beda walczyc w Helmowy jarze!!! muhahaaha!
/Signed :P
Ja sie ciesze z dunlandu :) Bedzie mozna sie troche dowiedziec o tym regionie i hillmanach :P Do Rohanu tez z tamtad niedaleko :D
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #26 on: June 05, 2010, 05:02:48 PM »

Hmm, jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie, ale czy obecne lifetime, a w przyszłości konto VIP, będzie miało dostęp do całego kontentu bez dodatkowych opłat?Teraz mając lifetime i tak trzeba dokupywać dodatki, a czy w przyszlości mając lifetimeVIP też będzie trzeba to czynić-czy będzie unlock na all?
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #27 on: June 05, 2010, 05:14:10 PM »

Vip to nie tylko lifetime .. VIP to tez amonament ... Mozliwe, ze dodatkowy kontent bedzie do zakupu za pkt , ktore to lifetime bedzie dostawac gratis z miesiaca na miesiac, a czy bedzie jakis wiekszy platny dodatek i czy bedzie on gratis dla lifetimemowcow ? Nie sadze.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #28 on: June 06, 2010, 02:36:10 AM »

Kiedy zmęczył mnie grind w Aionie przeszedłem się po Trialach co popularniejszych MMO. Wrażenia jakie wyniosłem z LOTRO - fajne, graficznie dużo ładniejsze niż WoW (High-Res Textures!), stała populacja, ale tylko high leveli (przez searcha sprawdzałem). Ogólny wniosek - nie ma z kim grać, community jest zbyt dojrzałe by zaczynać od początku. Zresztą potwierdzenie można znaleźć na Waszym forum, gdzie sami wspominacie, że o niżej levelowych group questach można zapomnieć.
Tak więc tendencja graczy dla Turbine była tylko spadkowa. Free To Play, jeśli dobrze rozreklamowany, gwarantuje z kolei nagły napływ dużej ilości nowych graczy. Jest z kim grać, jest sens tworzyć alty, itp. To reanimacja gry. :)
Oczywiście obawy odnośnie noobków, rozpieszczonych dzieciaków z portfelem rodziców i gold sellerów, są uzasadnione. No ale tak jest wszędzie. Prędzej czy później ziarno zostanie odsiane od plew.

Mnie w tej tabelce rażą trochę niektóre obostrzenia kont Premium. Dlaczego wycięto im Monster Play (i to bez możliwości dokupienia)? To trochę bez sensu...
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #29 on: June 06, 2010, 09:01:51 AM »

Gwyn, może w złych porach dniach używałeś tej opcji, no i nie mogłeś wyszukać graczy Annonymous, ale nie jest tak źle.

Spójrz na dział rekrutacji Twierdzy LotRO, co tydzień pojawiają się podania osób, które dopiero zaczynają przygodę z Władcą Pierścieni.

Na Great Barrow (instancja ~25 lvl), czy Garth Agarwen (~30 lvl) prawie codziennie zbierają się randomy, tak samo na obszar z elitkami Dol Dinen (~35 lvl).
Na jakieś pojedyncze questy grupowe jako zakończenia chainów nie ma zbyt wielu chętnych, podobnie jak na Fornost (~40 lvl, ale to wynika z tego, że instancja jest za długa), ale można sobie spokojnie przelevelować do Morii, a tam już tłumy można spotkać.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 109
  Print