Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: WoW za darmo  (Read 24351 times)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« on: July 01, 2010, 10:50:01 AM »

Ciekawostka, ale raczej dopiero możliwa za kilka lat, gdy Blizzard wypuści swoje nowe mmo:
http://www.gram.pl/news_8Q7hG,22_World_of_Warcraft_bez_abonamentu.html
Phara
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #1 on: July 07, 2010, 10:54:14 AM »

Zbyt piękne by mogło być prawdziwe :)

Mnie bardziej zastanawia nad czym pracują. To raczej nie starcraft czy diablo online, możliwe, że coś zupełnie nowego.

Blizz zawsze starał się być tajemniczy jak...no wiecie co  ;D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: May 23, 2012, 08:27:59 AM »

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: May 23, 2012, 10:56:46 AM »

Inkwi co to, troll attempt? Czy nekromancja? ;-)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #4 on: May 23, 2012, 10:59:07 AM »

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?

Dokładnie każde mmo, które po wowie wychodziło było tak taktowane... " nic nowego wszystko było w wowie" ;)

A tu kolega z goła inne spojrzenie ;D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: May 23, 2012, 04:41:48 PM »

Huri, miałem myśl z którą chciałem się podzielić - temat pasował, a to że lekko stary... tu w WoW większość tematów jest stara.

Huzar - ja dzisiaj poczytałem trochę o Marvel Heros - darmowe mmo z mikropłatnościami w stylu diablo - może być ciekawe ;)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #6 on: May 23, 2012, 09:29:47 PM »

Ja sobie spokojnie d3 pykam teraz. Ale już chyba czuję, że za stary się na to robie ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #7 on: May 24, 2012, 02:11:42 PM »

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?

Ale WoW wyszedł w 2004, wtedy nie było jeszcze LOTRO WaR i SWOTR. to raczej wszystkie inne gry kopiowały rozwiązania z WoWa, a WoW zaczerpnął garściami z EQ i EQ2  :)

A tak poza tym to nie ma obecnie na rynku gry z lepszym endgame i ilością contentu niż WoW. W Wowie cała zabawa sie zaczyna po 85-tce.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: May 24, 2012, 02:19:10 PM »

Dzizas, Karolus. Ty myślisz że ja tak poważnie? Zapomniałem emotki czy co?

Co do endgame to chyba sie nie przekonam jak z nim jest. Trial działa tylko do 20lvl ;)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #9 on: May 24, 2012, 02:52:30 PM »

no tak, słyszałem, że endame polega na:
1) log in
2) LFG jakiś expert
3) log out

:) no to jak to jest z tym endgame'm :)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #10 on: May 24, 2012, 04:06:16 PM »

Właśnie tak to jest jak coś się "słyszy" ;)
Ofc rajdy tez mogą się znudzić, jednak jest to jakaś stała nonstop uzupełniana przez dodatki itp. Plus system pvp nie wypowiadam się na temat balansu, a sposobu realizowania arena/bg/open ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #11 on: May 26, 2012, 02:30:55 AM »

no tak, słyszałem, że endame polega na:
1) log in
2) LFG jakiś expert
3) log out

:) no to jak to jest z tym endgame'm :)

Nie jest tak źle, jest masa rzeczy do farmienia, archeologia, runy po itemki ze starych instancji rajdowych dla achievementów i transmognifikacji  8)

Samo robienie achiwów to super zabawa
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #12 on: May 26, 2012, 12:49:20 PM »

żartowałem :)
każda gra ma swój koniec, choćby nie wiem jak super i fajna była.
Ja w WoW grałem od Kataklizmu - i mimo upływu lat i kiepskiej grafiki wciągnęło mnie na ponad 3 miesiące. Niestety utknałem na 65 lvl jak wszedłem do dodatku Burning Sand (czy jakoś tak) - nie zdzierżyłem już samotnego levelowania :( a gra faktycznie ma tyle gadżetów, ukrytych gagów, że potrafi ubawić do łez. :)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #13 on: May 26, 2012, 03:48:58 PM »

żartowałem :)
każda gra ma swój koniec, choćby nie wiem jak super i fajna była.
Ja w WoW grałem od Kataklizmu - i mimo upływu lat i kiepskiej grafiki wciągnęło mnie na ponad 3 miesiące. Niestety utknałem na 65 lvl jak wszedłem do dodatku Burning Sand (czy jakoś tak) - nie zdzierżyłem już samotnego levelowania :( a gra faktycznie ma tyle gadżetów, ukrytych gagów, że potrafi ubawić do łez. :)

Burning Crusade - najlepszy, pierwszy dodatek do WoWa. A teraz się generalnie leweluje na Looking fo Group i łazi na instancje. Automatycznie dodaje Cie do grupy, a jak jesteś tankiem czy Hilerem znalezienie grupy trwa minutę.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #14 on: May 26, 2012, 04:55:51 PM »

żartowałem :)
każda gra ma swój koniec, choćby nie wiem jak super i fajna była.
Ja w WoW grałem od Kataklizmu - i mimo upływu lat i kiepskiej grafiki wciągnęło mnie na ponad 3 miesiące. Niestety utknałem na 65 lvl jak wszedłem do dodatku Burning Sand (czy jakoś tak) - nie zdzierżyłem już samotnego levelowania :( a gra faktycznie ma tyle gadżetów, ukrytych gagów, że potrafi ubawić do łez. :)

Burning Crusade - najlepszy, pierwszy dodatek do WoWa. A teraz się generalnie leweluje na Looking fo Group i łazi na instancje. Automatycznie dodaje Cie do grupy, a jak jesteś tankiem czy Hilerem znalezienie grupy trwa minutę.

a to ciekawe bo większość osób mi mówiła, że BC jest najsłabszym chwaląc za to bardzo WotLK

nie grałem za dużo w WoWa i ekspertem nie jestem ale przyznam, że Outland mnie nie porwał i przeklikałem większość krainy i jej questów (może dlatego, że nigdy za bardzo nie lubiłem Draenei nawet w Warcrafcie 3), na szczęście zrobiłem 70kę i pobiegłem (poleciałem) do Northrendu pomijając część zone'ów ;)

trzeba przyznać jednak, że świat jest ogromny a gra jest zrobiona bardzo dobrze jakościowo (jak większość chyba produktów Blizzarda), pomijając dość stary engine (lata robią swoje)

WoW
każda gra ma swój koniec, choćby nie wiem jak super i fajna była.
nowe MMO nad którym Bliz siedzi pewnie będzie tym końcem :) (a i D3 się może przyczynić trochę)
Pages: [1] 2 3
  Print