Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: Włam do Turbine, kradzieże kont  (Read 20473 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #45 on: October 25, 2011, 06:09:02 PM »

Oby hakniete konto Idi było pierwszym i ostatnim w naszym kinshipie - czego Wam i sobie serdecznie życzę.

Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #46 on: October 25, 2011, 06:59:04 PM »

W 100% zgadzam się z Milordem - Powinniśmy zrobić składkę aby uzbierało się chociaż na potki,craft,dom itp. Szczęście,że chociaż postać ocalała.
Idirien
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 658



« Reply #47 on: October 25, 2011, 07:15:19 PM »

Dziękuję Wam za wsparcie finansowe, już jestem na tyle bogata, że zakupiłam sobie nowe mieszkanie i wystarczy mi na wiele innych luksusów, potków, komponentów do kraftu i wszystko, czego tylko zapragnę. Jesteście kochani :D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #48 on: October 25, 2011, 07:48:08 PM »

Witaj Idi super, że wróciłaś :)

Próbowałaś odzyskać najukochańsze przedmioty przez reimbursement?

Kiedyś tak oddali mi sprzedany uniq questowy. Z tego co widzę dotyczy to też hakniętych kont:

http://support.turbine.com/ics/support/default.asp?deptID=24001&task=knowledge&questionID=2685



Idirien
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 658



« Reply #49 on: October 25, 2011, 09:09:18 PM »

Odzyskałam totalnie wszystko, łącznie z pieniążkami, więc dziękuję wszystkim dobrym duszom, które mnie wsparły w ciężkich czasach i chciałabym Wam oddać całość golda, który mi pożyczyliście, zgłaszajcie się pocztą kochani ;D.
Thragrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 257



« Reply #50 on: October 25, 2011, 10:30:12 PM »

Totalnie wszystko? Dobrze, że ostatecznie tak to się skończyło. Super Idi  :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #51 on: October 25, 2011, 10:31:47 PM »

Super ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #52 on: October 25, 2011, 10:50:42 PM »

i wystarczy mi na wiele innych luksusów

baby... :P
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #53 on: October 28, 2011, 04:00:41 PM »

Miałem inne hasło do Gry inne do forums.lotro.com, a dzis logujac sie na stronie pokazuje ERROR i kaze mi wpisac ENTER YOUR GAME LOGIN AND PASSWORD... czyli jednak po pewnym czasie NIE mozna miec innego hasła do strony i gry... cos mi sie to nie podoba...
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #54 on: October 28, 2011, 07:36:12 PM »

Jeśli wchodzisz tym samym użytkownikiem to nie możesz mieć już innego hasła. Wyjściem jest zarejestrowanie konta f2p :)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #55 on: November 12, 2011, 12:12:31 PM »

Temat na oficjalnym forum Turbine dotyczący włamania ( http://forums.lotro.com/showthread.php?425727-Official-Thread-Community-Site-Issues-Discussion) został zamknięty bez jakiejkolwiek odpowiedzi czy wyjaśnienia. Pojawiające się nowe tematy tego dotyczące były zamykane z uwagi iż właśnie jest ten jeden w którym można przedstawić swoje uwagi czy problemy.
Nie wiem jak to traktować ale dla mnie jest to zwykłe chamstwo i lekce ważenie społeczności Lotro.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #56 on: July 16, 2012, 10:41:16 PM »

W ubiegły piątek serwery turbine stały się obiektem ataków DDOS. Niby to nie to samo, co wyciek bazy danych, ale myślę, że warto - tak dla bezpieczeństwa - zmienić sobie hasło.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #57 on: July 17, 2012, 09:30:11 AM »

A przy okazji sprawdźcie swoje dane na MyAccount, zakładka Account Profile.
Bo u mnie okazało się że brakuje części danych ( a były bo inaczej bym konta nie założył) a np. w miejscu Zip Code był ..., nick jednej z postaci ::)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #58 on: July 20, 2012, 02:57:11 PM »

Trochę brak mi słów na skomentowanie debilizmu, jaki wystepuje po zmianie hasła przez panel zarządzania kontem na stronce turbine.
Zmieniłam hasło i niby wsio ok, działa. Mogę się na nie zalogować do gry i do panelu konta. Ale już nie na forum lotrowe - tam hasło nie działa (a przecież hasła są zintegrowane z tymi w grze już od dłuższego czasu). Żeby było śmieszniej, stare hasło także jest nieprawidłowe (tzn te sprzed zmiany). Jeszcze wcześniejsze - też nie, itd.
Ręce mi opadają.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #59 on: July 20, 2012, 05:58:29 PM »

Trochę brak mi słów na skomentowanie debilizmu, jaki wystepuje po zmianie hasła przez panel zarządzania kontem na stronce turbine.
Zmieniłam hasło i niby wsio ok, działa. Mogę się na nie zalogować do gry i do panelu konta. Ale już nie na forum lotrowe - tam hasło nie działa (a przecież hasła są zintegrowane z tymi w grze już od dłuższego czasu). Żeby było śmieszniej, stare hasło także jest nieprawidłowe (tzn te sprzed zmiany). Jeszcze wcześniejsze - też nie, itd.
Ręce mi opadają.
pewnie mają 2 osobne bazy i trochę trwa ich zintegrowanie :)
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print