Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Team Speak  (Read 1745 times)
Maaro
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 70


« on: December 22, 2011, 12:44:27 PM »

Coraz więcej ludzi wchodzi na TS i coraz trudniej znaleźć wolny kanał żeby pogadać w swoim gronie ludzi robiących heroik czy też FP. Czy jest możliwość żeby zwiększyć ilość kanałów albo chociaż pogrupować je w jakiś sposób, czy to w przedziale lvl graczy, czy to nazwać je nazwami planet? To pozwoliłoby łatwiej się skomunikować w razie potrzeby.
Chodzi mi o to, że robiąc misje na przykład na Taris, wchodzę na kanał TS o nazwie "Taris" i wiem że będą tam ludzie którzy również są na tej planecie, wchodząc na kanał "Nar Shaddaa" spotkam tam ludzi będących na Nar Shaddaa.
Albo niechby były kanały dla określonych lvli, tak jak są opisane planety, 1-10, 11-15, 16-20 czy jakoś tak.
Parę kanałów TS dla Flesh Pointów, niekoniecznie z wyszczególnieniem nazwy, tam się nie spędza długich godzin.
Dla lubiących dużo gadać niech będzie jakiś inny kanał do gadania o d... Maryny.

Wydaje mi się, że to by usprawniło komunikację. Co o tym sądzicie?
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #1 on: December 22, 2011, 01:19:02 PM »

Proponuje tez jakis podzial na jasna i sluszna strone mocy ;)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: December 22, 2011, 01:46:05 PM »

Dzisiaj się tym zajmę wieczorem.
Jak już słuszna strona mocy zdeklarowała się, że zawita na nasz TS (chociaż żadnego info nie dostałem wcześniej) to prosiłbym o info na pmie dotyczące osób, którym nadać status adminów i/lub listę kanałów z nazwami, które chcecie żeby dla Was stworzyć.
Pages: [1]
  Print