Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Carahir  (Read 1513 times)
Carahir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 03, 2012, 06:04:43 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Main : Carahir 75 lvl Captain
Alt : Moosy 75 lvl Burglar
Alt : Lassven 60 lvl Minstrel
Alt : Therae 59 lvl Hunter

2. Wiek
30

3. Doswiadczenie w mmo
Gram od poczatku powstania Lotro , probowalem tez swoich sil w Wow , Swtor , Conan ... ale nie przekonaly mnie :)

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

Dlaczego Lotro ? Mysle ze dlatego ze kocham ksiazke oraz dlatego ze byl to moj pierwszy mmorpg z ktorym mialem stycznosc , od tego czasu minelo juz sporo czasu , ale ciagle Lotro sprawia mi przyjemnosc , a o to wlasnie chodzi . Moje inne zainteresowania to muzyka elektroniczna , zajmuje sie komponowaniem od kilkunastu lat :) Jesli chodzi o styl , to coraz wiecej czasu poswiecam PvP i mam nadzieje ze w kinie spotkam takze grono osob ktore chetnie spedza wspolnie czas na Ettenach :) Naprawde mam na imie Przemek i od 10 lat mieszkam w UK . Staram sie grac regularnie aczkolwiek od czasu do czasu jestem w Polsce , gdzie dostep do komputera mam ograniczony . Mam nadzieje jednak ze granie w Twierdzy bedzie rownie przyjemne jak w moich dotychczasowych kinach .

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.
Ostatnimi czasy bylem w IX , wczesniej w Rising Dawn oraz Oceans Eleven .

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

Tak , zrozumialem i zaakceptowalem

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.

VIP

Pozdrawiam
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #1 on: June 04, 2012, 08:44:47 AM »

masz moje "za"
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #2 on: June 04, 2012, 09:14:59 AM »

Za.
Chętnie posłuchałbym co tam komponujesz. Tworzysz dla siebie czy szerszego grona?
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: June 04, 2012, 09:29:02 AM »

Popieram.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 04, 2012, 09:31:43 AM »

Również "za".
Możesz się zgłosić po zaproszenie do kinshipu.
Pages: [1]
  Print