Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Klasy - Trochę więcej, trochę od siebie?  (Read 4852 times)
Arci
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: June 18, 2012, 12:14:47 PM »

Witam. Na początek chciałem powiedzieć, że jestem początkującym graczem Tery, jak również nowym członkiem Twierdzy.
Jako nowy gracz mam spory głód wiedzy, jak również ogromny dylemat co do wyboru klasy którą ostatecznie będę prowadził w endgame. To zaskakujące ponieważ Tera jest pierwszą grą w której wszystkie klasy są równie interesujące dla mnie i wybór jest naprawdę trudny. Stąd właśnie ten temat, a mianowicie, chciałbym prosić grono koleżanek i kolegów o krótki opis swoich klas.
proszę o wyszczególnienie zalet i wad, jak również krótkiej informacji, dlaczego gracie tą a nie inna klasą i co najbardziej was w niej pociąga.

Poza powyższym mam również drugą cześć pytań. Mianowicie gra jak każde MMO, posiada swoje statystyki postaci takie jak Power, czy Endurance, oraz modyfikatory takie jak Attack, czy Defense.
Moje pytanie, a raczej prośba brzmi. Czy mógł by ktoś to ładnie rozłożyć na części pierwsze, to znaczy, opisać po kurtce te „modyfikatory”? Do czego służy każdy z nich, jak je podnosić, jak wpływają na każda klasę i która klasa na jakim z nich powinna się skupić?
Niby wszystko powinno być jasne i proste a jednak nie jest, dla przykładu, nie wiem za co odpowiada inpact, czy balance. Czy jest możliwość podnoszenia konkretnej statystyki jeśli tak to w jaki sposób? Na czym powinien skupić się dajmy na to Berserker, a co potrzebne jest dla Priesta?


Braciwoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #1 on: June 18, 2012, 03:20:34 PM »

myślę ze na początku ważne byś zapoznał się z tym oto artykułem ;))

http://teraonline.info.pl/node/28

Resztę pozniej :D ja gram warriorem ;) jest to dobra szybka postać która jest wszechstronna bo może tez tankowac jak i być zwykłym DD, jest to najtrudniejsza klasa co tez daje pewne wyzwanie osobiste i z grubsza to chyba wszystko ;)

I tank (lancer) który jest strasznie rzadko wybierany i strasznie pożądany w świecie tery ... jest to dobra postać defensywna plus dojdą mu nowe skille wiec tez warto rzucic na niego okiem ;) moj znajomy nim gra i gra mu się nim bardzo dobrze mimo ze tez nie jest wcale taka łatwa postacią ;)

Jeśli wybierzesz warka to pozwolę sobie zaprosić cię do naszej szkółki warriorow ;))

Bless!
Pages: [1]
  Print