Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: !Reaktywacja!  (Read 16021 times)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« on: July 03, 2012, 09:03:46 AM »

Tak moi kochani Twierdzowicze! Potrzebowałem więcej czasu by odpocząć od niedokończonego "produktu" jakim był SW:TOR. Między czasie przewinęła się Tera która jest rewelacyjną grą, graficznie (co uwielbiam w grach) perełka, system walki bardzo wymagający co przekładał się na rewelacyjną grę. Ale mojemu sercu bliżej do SW:TOR-a jednak. Po ostatniej aktualizacji postanowiłem dać szanse grze jeszcze i powiem wszystkim iż zmierza moim zdaniem ku lepszemu. Gdyby została wydana w ostatnich tygodniach miała by lepszy start niż wersja beta która wyszła na samym początku...
Pisze do was z pytaniem kto jest gotów spróbować i dać tej grze razem ze mną jeszcze jedną szanse by wspólnie stawić czoła kolejnym wyzwaniom?
Ja mam zamiar wrócić, PvP w które gram od powrotu odniosło duże zmiany, nie wiem, czy się nauczyli w końcu grać czy po imperialnej stronie porobili wszystko i przeszli do nas w związku z tym? Tak czy inaczej dostrzegam duży potencjał w tej grze. Będę czekał na was jakiś czas i mam nadzieje, że wspólnie odbudujemy Twierdze.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: July 04, 2012, 04:04:16 PM »

No to dziękuje wszystkim zainteresowanym, jak coś kontakt przez forum proszę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: July 04, 2012, 04:15:53 PM »

Daj im szansę, w końcu to tylko jeden dzień :)
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #3 on: July 04, 2012, 07:50:34 PM »

LOL, kurde, gdzieś Ty się podziewał?:P ja co 2 dni zagladam na TS'a ale od dobrych 3-4 tygodni nikogo tam nie widziałem a dziś z ciekawości wlazłem na forum zoabczyć czy coś się dzieje no i proszę... tańce lasery i Modnoy! ;) Ja to bym poczekał na 1.4 i dopiero wtedy zaczął coś myśleć o powrocie...poza tym nie wiem czy widziałeś ale GW2 ma premierę 28 sierpnia więc pytanie czy ktoś kupi subskrypcję na SWTOR'a?
P.S. Polsza czy Hiszpania?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: July 04, 2012, 11:31:41 PM »

Mi się sub skończył, a że jadę teraz na urlop to nie przedłużam. Po powrocie policzę dni do GW2 i się zastanowię. W końcu chciałem skończyć fabułę choć jedną postacią. >.<
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: July 05, 2012, 08:48:41 AM »

No wiesz co potrzebowałem trochę odpoczynku od gry i tak wyszło. Jeszcze Polska ale we wrześniu już Hiszpania. Widziałem GW2 i pewnie jest fantastyczny itd ale mnie ta gra nie kupiła, może w późniejszym czasie, nie wiem okaże się jeszcze. Jak byś Baalar chciał to daj znać na forum
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #6 on: July 05, 2012, 01:53:24 PM »

Z tego co widziałem na innych tematach to Kassei też sobie urlop robi od tego całego grania, Szach podobnie, Qho nie widziałem od dawna (pewnie dostał wyniki z matury i ma bana;) ), jedynie Raela można spotkać, Aic i Ragas tłuką Diablo, a przynajmniej tak było 2 tygodnie temu...myślę że trzeba przeczekać okres wakacyjny bo teraz ogólnie będzie ciężko kogokolwiek zwołać...ale we wrześniu nadal będziesz dostępny?
Q-ho
Gość
« Reply #7 on: July 05, 2012, 02:41:50 PM »

Qho zdal mature i nie ma bana :P Gram w SWTORa,WoWa i Diablo :P
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #8 on: July 05, 2012, 02:46:59 PM »

ooo gratulacje Kucho! :) widzę że ludzie zaczynają się odzywać :) a jak tam Karol? ktoś coś wie?
Q-ho
Gość
« Reply #9 on: July 05, 2012, 04:43:33 PM »

Qho na 99,9% jest juz studentem Baalar :P A Karol przepadl :P Ale za to Kristof wrocil i gra z nami czasami w Diablo 3 :P
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #10 on: July 05, 2012, 05:09:26 PM »

To że zdałeś mature nie czyni Cie jeszcze studentem :P ale powodzenia życzę ;)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #11 on: July 06, 2012, 08:57:15 PM »

No fajnie. Może byście się zdecydowali w co gracie? :P Właśnie opłaciłem w TERA następny miesiąc ale mówiąc szczerze gra straaaasznie przynudza :/ Gram chyba siłą rozpędu, żeby w cokolwiek grać i dodatkowo prawie w 100% alone (czasami party z randomami, z automatu).
No i teraz zabiłeś mi ćwieka... bo chęć pogrania razem wielka jest :)
Może poczekam na odpowiedź reszty zainteresowanych.

P.S.
Na PM'a odpowiedziałem.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #12 on: July 07, 2012, 01:08:53 PM »

Z tego co widziałem na innych tematach to Kassei też sobie urlop robi od tego całego grania, Szach podobnie
My z Szachem gramy w EVE plus ja troszkę w FF14. Ja szczerze nie wiem czy mi się obecnie chce wracać :-\

Karol kilka tygodni temu mówił, że mu się pogorszyła sytuacja finansowa i szuka pracy. Prawdopodobnie gdzieś zarobkowo wyjechał, może np. szoruje kutry na morzu Barentsa ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #13 on: July 08, 2012, 05:38:57 PM »

Hmm miło słyszeć, że grze się polepszyło.

Ja niestety nie wrócę bo baardzo krucho u mnie z kasą. Wiszę ruskiej mafii 400 zł za dentystę.

Tak więc tak jak mówiłem na posiedzeniu DDO (obecnie też trochę GW1) może potem kupię GW2 jak kasę znajdę bo to B2P.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #14 on: July 08, 2012, 10:11:13 PM »

Wiszę ruskiej mafii 400 zł za dentystę.
Myślałem, że to jest odwrotnie. Za 400 długu nie ma automatycznie dentysty?  ;D
Pages: [1] 2 3 4
  Print