Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Serwer Twierdzy  (Read 14244 times)
Wargim
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« on: September 10, 2012, 09:11:17 PM »

Witam

Myślę o przystąpieniu do gildii ponieważ byłem(jestem) w niej w "lotro". I tu sie pojawia pytanie: na jakim serwerze jest Twierdza w guild wars2?

Jeżeli taki pytanie już kiedyś padło sorki szukałem nie znalazlem :)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #1 on: September 10, 2012, 10:14:16 PM »

Gramy na serwerze : FAR SHIVERPEAKS
Patrz temat :http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7767.0
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #2 on: September 11, 2012, 08:57:35 AM »

Aaaa, czekajcie, to jakim cudem ja jestem na Blacktide?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #3 on: September 11, 2012, 09:09:16 AM »

No tego to najstarsi indianie nie wiedzą :)
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #4 on: September 11, 2012, 12:41:17 PM »

Kurczę, ja nie wiedziałem, że to jest fizycznie możliwe, żeby być na innym serwerze i być w gildii na innym. A i na dodatek spotkałem wczoraj kogoś od nas na terenie Gendarran Fields ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: September 11, 2012, 01:03:46 PM »

Chyba jest to możliwe. Zdaje się, że Hundreds też był na innym serwerze a dostał zaproszenie do Twierdzy. Musiał zmieniać serwer.
Chyba tylko nie można reprezentować gildii.

Chatowanie z osobami na innym serwerze też jest możliwe.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #6 on: September 11, 2012, 03:13:30 PM »

Można nawet razem grać.
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #7 on: September 11, 2012, 03:35:16 PM »

Czy ta darmowa zmiana serwerów jeszcze działa? Jak to się robi?
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #8 on: September 11, 2012, 06:12:12 PM »

Mogą grać razem ludzie, którzy są na różnych serwerach?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #9 on: September 11, 2012, 06:47:12 PM »

Mogą grać razem ludzie, którzy są na różnych serwerach?

Grać mogą ja prawie od premiery gram z kumplem z Blacktide. Działa to tak samo jak Overflow ( który przecież jest tymczasowym wwaleniem na iny seerwer), dodajesz do party i kiedy jesteście w tej samej zonie prawym przyciskiem, na jego/jej portret i "join in X" (gdzie x to zona), w każdym razie jakoś tak to było, ale mysle, że z taką instrukcją da się to na loozie zrobić (uprzedzam mi czasami nie zaskakiwało, że zmieniłem zone i było na przykład, że zostałem w Hoelbrek (mimo, że wyszedłem), a kumpel był prawidłowo w Wayfarer Foothills (słyszałem też, że były problemy z rozbijaniem na inne serwery przy zmianie lokacji nie wiem czy wciąż są (ale to chyba grubszy problem bo trza by opracować, żeby całe party na jeden overflow wysłać)).

Mnie (właściwie kolegę z GW1) za to interesuję czy rzeczywiście można dołączać do gildii znajdującej się na innym serwerze docelowym w sensie, że można wiem ale jakie ograniczenia. No bo przykładowo gildia stoi na Far Shiverpeaks, chce dołączyć ktoś z Gandary, co ten ktoś musi wiedzieć, z czym się musi liczyć (poza brakiem gildiowego WvW).

Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem i z góry thx za odpowiedź na moje pytanie.
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #10 on: September 13, 2012, 08:46:07 AM »

Dobra, wczoraj się przeniosłem, tak że jeśli ktoś ma podobny problem, to transfer działa i jest póki co darmowy :)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #11 on: September 19, 2012, 08:05:31 AM »

Muszę trochę skorygować to co napisałem owszem robi się to tak jak napisałem, ale musi zachodzić chyba jeszcze jeden "efekt środowiskowy" jedna ze stron musi być wciśnięta na overflow na który się reszta przeniesie, więc trochę lipa (czasem nie zaskakuje, ale po paru(nastu) kliknięciach zaskoczy). Na dungach łączy drużynę automatycznie nawet jak ktoś z innego serwera (z kumplem na CM sprawdziliśmy)

Przepraszam za częściowe wprowadzenie w błąd mam nadzieję, że ja ktoś się wkurzał że nie działa to mu teraz zaskoczy. Wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie xD
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #12 on: September 19, 2012, 08:30:20 AM »

Niestety granie na innym serwerze w Twierdzy odpada, bo nie możesz nas reprezentować, co uniemożliwia zarabianie influence i nie pozwala uczetniczyć w życiu gildii. Dlatego proszę wszystkich o którzy grają w tej chwili na innych serwerach o podjęcie decyzji: czy są w Twierdzy na FAR SHIVERPEAKS, czy nie. Jeśli wolicie grać na innych serwerach to wyjdźcie z gildii. Jak zdecydujecie się grać znów na FAR SHIVERPEAKS, poproście z powrotem o inva - może dostaniecie :) Damy Wam czas do końca września na podjęcie decyzji, potem osoby na innych serwerach pożegnają sie tymczasowo z nami.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #13 on: September 20, 2012, 08:10:36 AM »

Niestety granie na innym serwerze w Twierdzy odpada, bo nie możesz nas reprezentować, co uniemożliwia zarabianie influence i nie pozwala uczetniczyć w życiu gildii. Dlatego proszę wszystkich o którzy grają w tej chwili na innych serwerach o podjęcie decyzji: czy są w Twierdzy na FAR SHIVERPEAKS, czy nie. Jeśli wolicie grać na innych serwerach to wyjdźcie z gildii. Jak zdecydujecie się grać znów na FAR SHIVERPEAKS, poproście z powrotem o inva - może dostaniecie :) Damy Wam czas do końca września na podjęcie decyzji, potem osoby na innych serwerach pożegnają sie tymczasowo z nami.


Dzięki za info ale to Twierdzy akurat nie dotyczyło ja gram na FS (pytanie dotyczyło OPR liderka założyła na FS też, ale większość składu an Blacktide i Gandarze jest xD (ja ofc zostaje tylko i wyłącznie w TWR))
Pages: [1]
  Print