Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Fair play  (Read 4570 times)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« on: July 22, 2008, 01:33:33 AM »

Dzis w nocy boostowalem kumpla przez SM. Na drodze stanal aliant, podobnie jak ja Paladin holy. Pierwsze zaczely sie zaczepki, po kilku minutach pierwsze starcie. Kazdy wie, ze Pala nie jest latwy do ubicia. Po okolo 15 minutach walki, spasowalismy. I co jest piekne w tej histori, kazdy wyrazil drugiemu szacunek, i walka sie skonczyla. Bez wygranych, bez przegranych,bez opluwania sie, bez obrazania.  Po prostu, spotkanie dwoch pala na wojennej sciezce. Aliance- i  Horde. Czyste fair play. Dla takich chwil warto grac.
P.S. Wroga nalezy szanowac- moze kiedys bedzie on naszym sprzymierzencem, kto wie.....
Fland
Gość
« Reply #1 on: July 22, 2008, 07:13:12 AM »

Kumpla, kto to byl ?:)
Phara
Gość
« Reply #2 on: July 22, 2008, 09:08:43 AM »

Super, o to chodzi. Po tej drugiej stronie też zdarzają się ludzie z honorem i to nie tym wytłuczonym na bg :)
Gamdziu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #3 on: July 22, 2008, 10:48:31 AM »

Kumpla, kto to byl ?:)

 ^^
Wolebor
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 113



« Reply #4 on: July 22, 2008, 11:35:20 AM »

A mnie się częto takie sytuacje zdarzały i nadal zdarzają :)Zarówno jak grałem aliantem jak i teraz po stronie Hordy. Zawsze gdy widze gracza w potrzebie staram się mu pomoc bez względu na stronę po której gra. Czasami jestem zmuszony przebiec się z cmentarza do ciała po takiej akcji ale potem mam satysfakcje gdy wymieniamy się salutami, ukłonami itp :) Zdarzają się  ludzie którzy zamiast podziękować wykonują obraźliwe gesty ale jest ich według mnie zdecydowanie mniej. Oczywiście nie dotyczy to PvP i BG, tam nie ma litości  ;D Wojna to wojna ale gramy przecież na serwerze normal.
Fland
Gość
« Reply #5 on: July 22, 2008, 11:43:47 AM »

Gamdziu ktorys juz level napykal ?? Bo ja dobijam 36 druidem :) Ale pewnie juz max lvl masz :P
Gamdziu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #6 on: July 22, 2008, 12:22:27 PM »

Gamdziu ktorys juz level napykal ?? Bo ja dobijam 36 druidem :) Ale pewnie juz max lvl masz :P

Flandziu mój kochany stoje na 39lvl'u i bawie sie w Battlegroundy walcząc ku chwale "ojczyzny" (Yano mi item boosta zrobił abym miał sie w czym na tych BG pokazać ^^ Jak wiesz AH na helfire swieci pustkami jeśli chodzi o itemy na mój level  :( )
I pewnie dlugo na tych battlegroundach zabawie. (Takie fajne te trinkety ^^)

Flandziu dobij 39lvl!!! Wybostój jakies itemy z instancji i założymy DUET  ;D
Warrior + drOOd to podobno EPICKIE duo  ;D .....powalczymy troche na BG.
Fland
Gość
« Reply #7 on: July 22, 2008, 12:24:54 PM »

Dzieki Yano mam pare itemkow z Scarlett monastery. Nie wiem, co sie oplaca poleciec dla itemkow ?

Dalbys wogole gg do siebie , poplotkowalibysmy cos czasami  :D
Gamdziu
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #8 on: July 22, 2008, 12:57:24 PM »

Dalbys wogole gg do siebie , poplotkowalibysmy cos czasami  :D

Tak już daje...... yyyyy  ::) Hmmmmm...... :-[
Gadu-Gadu??  ???
OH YES!!! ;D Już wiem już instaluje  ;D
A jak zainstaluje to sie zarejestruje i wtedy numerek tobie podaruje... lol   ;D o.O

PS:
Śmiech na sali.... niemieć gadu gadu w dzisiejszych czasach....  :D
Fland
Gość
« Reply #9 on: July 22, 2008, 01:07:38 PM »

Zal.pl normalnie ;]

Quote
OH YES!!!  Już wiem już instaluje 
A jak zainstaluje to sie zarejestruje i wtedy numerek tobie podaruje... lol    o.O

Normalnie Tuwim  ;D
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #10 on: July 22, 2008, 02:42:49 PM »

To prawda. Nie raz miałem problem ze zwykłym potworkiem i ally podbiegł i pomógł. Oczywiście po wysłaniu /wave otrzymałem takie samo pozdrowienie i rozeszliśmy się. Po takich wydarzeniach sam pomagam w trudnych starciach np. kiedy ally/horde złapało aggro :)
Pages: [1]
  Print