Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: TeamSpeak3  (Read 12080 times)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #15 on: April 11, 2013, 10:01:16 PM »

Takie pierwsze z brzegu:

Niemiecki host 12 eur / miesiac
ManVoice - 20 usd / miesiac
GameServers - 20 eur

a ogolnie to trzeba to wyszukac tu:

TS Authorized hosts
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #16 on: April 11, 2013, 10:09:49 PM »

Siema Perun stary druhu :)
Kiedyś korzystałem z tego serwera:
http://register.net-speak.pl/panel/set.php?cmd=action_ts3

Rabat za dłuższy okres ważności:    45.36 PLN
Podstawowa kwota do zapłaty:    302.40 PLN
Rabat stałego klienta:    0 %
Kwota rabatu stałego klienta:    0.00 PLN
Do zapłaty:    257.04 PLN

Jest to przykładowa cena oczywiście na 40 slotów i na rok (te 60 to lekka przesada aczkolwiek nie znasz dnia ani godziny:) i że sie płaci za każdy dodatkowy slot )
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #17 on: April 11, 2013, 10:18:21 PM »

Może by się przenieść na ventrilo Twierdzy (m.in. oddziału LOTRO) ? Oczywiście wpierw trzeba się dowiedzieć czy jest w ogóle taka możliwość :) Na tą chwilę chciałbym zapytać, czy w ogóle by Was satysfakcjonowało takie rozwiązanie ?
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #18 on: April 11, 2013, 10:20:25 PM »

Heja Reggis :)

Sprawdze zaraz ten server.

Co do LOTRO srv - jezeli maja duzo slotow wolnych i nie obciazymy im servera hmmm :P ale byc moze lepiej miec nasz SWTOR
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #19 on: April 11, 2013, 10:27:27 PM »

Popytam wpierw czy w ogóle jest taka możliwość, potem będziemy dyskutować ;)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #20 on: April 11, 2013, 10:38:26 PM »

Zgadza sie :)

Polski host

I pytanie dodatkowe -- czy wiekszosc chetnych do zrzutki ma konto paypal :) ?
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #21 on: April 11, 2013, 11:50:21 PM »

Zajmuje się serverem TSa w sekcji Lotro,jeśli chcecie zawsze możecie z niego korzystać. Obecnie ma on 5o slotów, wykorzystywanych jest średnio 10-15.
Gdybyście chcieli postawić swój to polecam http://net-speak.pl/
Obecnie serwery maja lokalizacje w Poznaniu więc pingi są dobre. Netspeak posiada bardzo ładnie rozbudowany panel admina z którego można praktycznie wszystko zrobić.
50 slotów kosztuje 303 zł/rok

Ps. opłaty za TS można dokonywać praktycznie poprzez wszystkie formy płatności, nawet przez smsy.
Tu macie wizytówkę lotrowego servera : http://lotro.net-speak.pl/
Na dole po lewej stronie jest Dotacja i sposoby płatności.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #22 on: April 12, 2013, 12:01:22 AM »

Ja bym optował za TSem oddziału z lotro. Huriel mi napisała, że nawet jest tam 100 slotów. Pomijając aspekt socjalny i praktyczny, to dużo byśmy zaoszczędzili gdyby koszty roczne rozeszły się po dwóch oddziałach.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #23 on: April 12, 2013, 12:04:11 AM »

Yarp oraz ja
zakupilismy server na 40 slotow (na start) dla sekcji SWTOR. :)

Dziekujemy LOTRO za pomoc ale doszlismy do wniosku ze mimo wsyztsko fajniej jest posiadac ts dla wlasnej sekcji.

Serwer w trakcie konfiguracji.

Podamy wam szczegoly wkrotce (zarowno dla Empire jak i Repy oraz goscie)
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #24 on: April 12, 2013, 08:28:14 AM »

Zostawiłem na TS wiadomość że proszę o kontakt w sprawie działania TS , niestety nikt się nie zgłosił dlatego wyłączyłem. Następnego dnia skontaktowała się ze mną osoba o mailu lukasz_404 której odpisałem że proszę o wskazanie 3 adminów i jakieś namiary na nich to włączę serwer , niestety 0  odzewu dlatego serwer jest wciąż offline.
Od dłuższego czasu nie gram w SWTOR , w GW2 twierdza tez zakończyła działalność ale serwera nie wyłączałem , niestety ostatnio nie widziałem na TS żadnej osoby którą bym znam dlatego prosiłem o jakieś namiary na kogoś kto będzie tam trzymał porządek i administrował. Niestety nikt się nie zgłosił dlatego serwer poszedł offline.

Pozdrawiam
Bartek
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #25 on: April 12, 2013, 08:48:47 AM »

Niestety Bart żadnej wiadomości nie widzieliśmy na TSie od Ciebie, inaczej na pewno ktoś by się skontaktował. Ale w sumie nic się nie stało. Zmusiło nas to tylko, by pójść "na własne śmieci", a nie być darmozjadami :) I tak bardzo długo pozwalałeś nam z niego korzystać, bez wkładu finansowego z naszej strony, za co stokrotne dzięki! Jak Perun wspomniał, zakupiliśmy już miejsce gdzie indziej i prawdopodobnie dzisiaj nowy TS ruszy. Parę jeszcze ustawień w konfiguracji i będzie gotowe.

Nowe namiary na TS będą podane w grze w oknie gildyjnym, zarówno dla Jasnej jak i Ciemnej Strony.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #26 on: April 12, 2013, 10:15:13 AM »

Nic nie dostaliśmy Bart teraz się możemy dogadać jeżeli dalej możemy korzystać z serwera :)
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #27 on: April 12, 2013, 10:16:19 AM »

Wiadomość pokazywała się przy logowaniu przez 2 dni , ale pewnie nikt nie czytał ;P
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #28 on: April 12, 2013, 11:22:30 AM »

Szczeże Ci mówię nie widziałem :P
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #29 on: April 12, 2013, 01:12:24 PM »

To ja się z tobą Bart kontaktowałem, wiadomości nikt nie widział na ts-e. Ja też nie. Adminowałem na tsie wcześniej i wiadomości od ciebie nie dostałem żadnej. Ale to nie pierwszy raz już kilka osób próbowało się kontaktować ze mną na i nie dochodziły wiadomości. Widziałem cię na ts nawet rozmawiałem z tobą ( byłem na kanale u ciebie) ale nie odpowiadałeś po czym wszedłeś na kanał gdzie byłem z innymi przywitałem się z Tobą i wyszedłeś bez słowa... Niestety brak kontaktu stworzył tą sytuację :/
Pages: 1 [2] 3
  Print